Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

там от където съм

Детето ми е на 3.5г и се напикава.Стиска през по голямата част от   деня и като се напикае ми казва тогава.Тя ми обяснява че не се осещала.През ноща задължително сме с памперс.В градината също се напикава и по цял ден стои мокра защото я е срам.Дали има някакъв проблем като изследваниата са и много хубави
Цитирай

София

Щом изследванията са хубави, вярвам че скоро ще го преодолее и  е чисто емоционален проблем. Синът ми също не се притесняваше от това, че се е напишкал - не се оплакваше. Научи се в яслата като гледаше децата. В нашата градина доскоро имаше момиченце с памперси/около3,5 години/. Съвсем скоро изведнъж започнала да си казва и свалили памперсите за няколко дни. Стискам палци скоро да премине и при вас!
Цитирай

София и там където не се пуши

Питайте си личния лекар но до колкото си спомням когато детето се напишква така се дава митамин В1 дори 3 пъти на ден в продължение на 1 месец. Увеличавало сетивността на детето.
Цитирай

София-Лагера

Спри водата.Давай до 18 ве4ер.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Брат ми имаше такъв проблем преди мноооого години. Лекаря препоръча на нашите да го заведат на море. Не знам дали се препеча или се нагълта със солена вода и йодни пари, но престана да се напикава.
Цитирай

там от където съм

Хора,казвам Ви едно голямо МЕРСИ!Относно В1 наистина ще попитам лакарката,а що се отнася до морето ние живеем там но все пак МЕРСИ!
Цитирай

софия

и стерилна урина да пуснете обезателно
Цитирай

в мъжки прегръдки

Хора,казвам Ви едно голямо МЕРСИ!Относно В1 наистина ще попитам лакарката,а що се отнася до морето ние живеем там но все пак МЕРСИ!

Няма лошо, стига да се печете на плажа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.