Спиралата на "Лореал"-"Volume shocking"

  • 6 365
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 205
 ThinkingХм, не мога да се реша - да купувам или не. Таман се навия и ме разколебавате, откажа ли се и се намира някой да я похвали. Ама и аз съм една... Сякаш къща ще купувам ooooh!

# 61
  • Мнения: 2 575
добре де - пак да си кажа - не мисля, че са ми редки или къси или скапани миглите, но още с първото нанасяне на туш с гребенчето става чудо - ужасно се слепват и не мога да ги разлепя, както ми беше казала една продавачка "продължавай да нанасяш още  и те ще се оправят" newsm78 Rolling Eyes
ако успея да ги поразделя, наистина ефекта е добър - т.е доста се извиват и удължават, но.....с цената на борба пред огледалото и затова не мисля, че си струва усилията Naughty Mr. Green

# 62
  • Мнения: 7 430
ThinkingХм, не мога да се реша - да купувам или не. Таман се навия и ме разколебавате, откажа ли се и се намира някой да я похвали. Ама и аз съм една... Сякаш къща ще купувам ooooh!

Споко  Stop и аз съм като теб Wink
Дано някой се усмили и покаже някой снимчица Hug

# 63
  • Мнения: 2 575
ThinkingХм, не мога да се реша - да купувам или не. Таман се навия и ме разколебавате, откажа ли се и се намира някой да я похвали. Ама и аз съм една... Сякаш къща ще купувам ooooh!

Споко  Stop и аз съм като теб Wink
Дано някой се усмили и покаже някой снимчица Hug


амиии.. аз специално току що се нацапах точно, за да покажа какъв е ефекта при мен Thinking newsm78 без да съм разлепяла и махала напластявания ето:
http://www.bgphoto.net/photos/2331/o632788199937968750.jpg

и затова казвам, че не ме кефи да се гримирам с това чудо...... #2gunfire

Последна редакция: пт, 24 мар 2006, 18:01 от Asinka

# 64
  • Мнения: 4 726
Верно седят сплъстени миглите,може би спиралата пуска прекалено много туш и ги слепва newsm78 може би с повече играчка ще има ефект ама коя от нас има време да си разделя мигличките една по една Stop

# 65
  • София
  • Мнения: 3 795
ThinkingХм, не мога да се реша - да купувам или не. Таман се навия и ме разколебавате, откажа ли се и се намира някой да я похвали. Ама и аз съм една... Сякаш къща ще купувам ooooh!

Споко  Stop и аз съм като теб Wink
Дано някой се усмили и покаже някой снимчица Hug


амиии.. аз специално току що се нацапах точно, за да покажа какъв е ефекта при мен Thinking newsm78 без да съм разлепяла и махала напластявания ето:
http://www.bgphoto.net/photos/2331/o632788189588906250.jpg

и затова казвам, че не ме кефи да се гримирам с това чудо...... #2gunfire
Нищо не ми се отваря Sad

# 66
  • Мнения: 2 575
Deep Red - бях я изтрила без да искам - виж сега в първия ми линк, а не в твоя цитат - би трябвало да се вижда  Embarassed newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 3 795
Страхотна си  bouquet сега всичко е наред. На мен обаче не ми изглежда толкова зле, колкото всички казвате....явно си падам по ефекта "слепени клепачи" Sick

# 68
  • Мнения: 410
И аз да се обадя Mr. Green
Купих си наскоро тази спирала и съм доволна newsm10 Наистина първия път като я нанесох се ужасих и се нахоках че съм дала толкова при #Cussing out но като се потрудих да я нанасям малко по внимателно се получи newsm03 Резервоарчето просто пуска повече от необходимото и трябва по внимателно да се нанася с него Peace

# 69
  • Мнения: 2 575
И аз да се обадя Mr. Green
Купих си наскоро тази спирала и съм доволна newsm10 Наистина първия път като я нанесох се ужасих и се нахоках че съм дала толкова при #Cussing out но като се потрудих да я нанасям малко по внимателно се получи newsm03 Резервоарчето просто пуска повече от необходимото и трябва по внимателно да се нанася с него Peace
добре де - и аз така мислех, но как хем да е внимателно и леко, хем да се срешат миглите - амиии.... не знам - ако е лекичко - то все едно и друга спирала би свършила същото, а ако искам да ги разреша добре  се слепват още повече - абе играчка си е!  Shocked Peace

# 70
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Спиралата на ЕЙВЪН "изкуствени мигли" дава доста добър резултат!

# 71
  • Мнения: 410
Asinka според мен тази четчица не е за сресване а по скоро за нанасяне,аз я ползвам за нанасяне.Предварително са сресани с четчицата на бялото и после само нанасяш самата спирала Peace

# 72
  • Мнения: 7 430
Асинка, за съжаление бг фото не ми се отваря и не мога да те видя Sad

...ама май ще си я купя тази спиралка аз newsm78

# 73
  • Мнения: 596
Точно така ми стои и на мен като си сложа, както на Асинка, на мен не ми харесва въобще, трябва после с игла или с друга четка да се оправя иначе не струва.

# 74
  • Мнения: 306
ох,извадила съм късмет!след рекламата и отзивите на лелята на мъжа ми,която си я купила/от Германия/колко е хубава,ефекта поразителен,все едно с друга спирала 3 повторения,и аз се зати4ах да си я купувам,но...продава4ката явно бе пове4е от 4ове4на и ми каза 4е не е добра,ту6а бил много и седяло неестествено!но,ако толкоз държа...показа ми разни други,спрях се на loreal,за обем +разделяне-18лв.4удна,4удна!ама има и другото,ако нямаш хубави мигли всяка спирала ще ти е кофти.имам позната все евтинки от по 2-3лв.,ама какъ newsm03 newsm03 newsm03в ефект само....мигли чудесни!

Общи условия

Активация на акаунт