За преварената вода

  • 435
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Момичета моята дъщеря е на 8 м. до кога трябва да се дава преварена вода,защото свекърва ми ме кара вече да и давам от чешмата а аз не знам дали може.

# 1
Момичета моята дъщеря е на 8 м. до кога трябва да се дава преварена вода,защото свекърва ми ме кара вече да и давам от чешмата а аз не знам дали може.

би могла вече да й въведеш постепенно изворна вода и някаква трапезна. но от чешмата не е за препоръчване, защото освен хлорирана има и много други примеси и утайка.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз давам на Калоян от 4-5 месец изворна вода на Девин и Трънска Банкя.До 6 месец редувах с преварена.От 6 месец досега му давам основно изворна.
Не мисля,че водата от чешмата е добър вариант.Дори ние с баща му не я пием,пък камо ли на бебо да дам.Какви ли не мръсотии има в нея

# 3
  • Мнения: 250
аз давам на девин с розовия етикет, горна баня, аква дива и още адна, но сега не се сещам как беше точно-редуваме ги. Но на скоро гледах едно прездаван, в което казаха , че не е хубаво за зъбките да се дава само мин.вода и сега започнах да редувам и с преварена.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
А как мислите: дали мога да давам чешмяна филтрирана с кана Брита вода без да я преварявам? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 340
А как мислите: дали мога да давам чешмяна филтрирана с кана Брита вода без да я преварявам? Rolling Eyes

Аз започнах такава да предлагам от 7-8 мес някъде.  В дебелата ми книга пише преваряване до 6 мес, после каквато вода пием и ние...

Но моят син, я изпива 20 гр на седмица, я не...

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Данче, изпревари ме. И аз имах подобни питания, но сега се информирах.
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 138
Благодаря ви ще започна да редувам преварена и минерална

Общи условия

Активация на акаунт