Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 99 отговора

Варна

Ей такава темичка.  Very Happy

С ръка на сърце казвам - ми нямам.  Sick Гледам моделите по ТВ-то, едни такива красиви пъпчета имат, изваяни, моя как са го рязали в родилното навремето - не знам, но формата никак не ми харесва.  Tired

Даже си мислех, ако си сложа обица, ще прикрива несъвършенствата, но пък точно обицата ще привлича вниманието на околните....пък и малко сякаш ме е страх да си правя пиърсинг.  newsm78

Като за капак, вътре в пъпа имам нещо като малка бенка, красотаааа, няма що!  #Cussing out
Цитирай

София

Имах...преди да родя,сега ми е разтеглен пъпа:(

П.П.  Laughing И аз имам бенка вътре, но я забелязах, ча като забременях и ми изскочи пъпа! 35 hahaha 35
Цитирай

VLC/SP

О,да,имам. FlutterВинаги съм била благодарна на този,който ми го е вързвал в родилното(акушерка или лекар,незнам). Hug
Цитирай

Има много детски смях.

Доста хора са ми казвали, че имам страхотен пъп Crazy Flutter
Цитирай

Русе

И аз мога да се похваля с хубав пъп Wink
Цитирай

До хладилника, който обичам

Имам Smile И много си го харесвам. А един пръст над него съм украсена с хубава кръгла бенка - много фЙешън 35 И нея много си харесвам. Много се надявах детето да е с хубаво пъпче (даже с акушерката бях говорила предварително да я питам от какво зависи формата), че е хубаво девойките да са с хубави пъпчета (без да е крайъгълен камък в живота им, но все пак), и нейното също е хубаво.
Цитирай

Abu Dhabi

разтегли ми се, нали имах 120 см корем. Я кажете, да се надявам ли тепърва, че ще ми се прибере още?
А на малкия му го вързаха високо пъпа Sad
Цитирай

София

И аз си харесвам мойто пъпче.Мисля,че е сладко  Very Happy
Цитирай

Ама вие ,защото не сте виждали моето и така наперено говорите за вашите..Моят просто е перфектен,няма такъв просто 35 35 35 35
Цитирай

София

И моят беше хубав преди 2 години и половина  Rolling Eyes
Цитирай

София

Ама вие ,защото не сте виждали моето и така наперено говорите за вашите..Моят просто е перфектен,няма такъв просто 35 35 35 35

newsm10  smile3521  smile3501
Цитирай

след първото раждане беше все още хубав, но сега не го харесвам
Цитирай

София

Имах...преди да родя,сега ми е разтеглен пъпа:(
И моят хубав пъп са развали Crying or Very sad
Цитирай

София

Да, хубав си ми е пъпа  ppp
Цитирай

София

И моя си има бенка вътре, но си е хубав. И на малката хубав са го докарали  Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 99 отговора