Имате ли красива форма на пъпа?

  • 7 778
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Харесват ми издължените пъпчета, а не кръглите...

Нещо подобно, макар да не се вижда много добре.

# 31
  • Мнения: 7 186
Мда, хубав ми е, аз си го харесвам. И пиърсинг имам. Flutter

# 32
  • Мнения: 234
Моят беше много грозен,сега като взе да ми расте корема се разхубави.Поне съм спокойна,че по-грозен отпреди няма да стане след като родя.

# 33
  • Мнения: 5 391
Хубав е, не е от онези изпъкналите.Сега малко се е пообезформил Sick, ама се надявам да си възвърне поне малко от предишният вид.

# 34
  • Мнения: 27 524
Да.
А иначе да питам,че нещо не ми стана ясно - казвате кой как го вързал и затова е хубав.Ама то нали се вързва или сега вече защипва доста по-нагоре,той изсъхва и след няколкодни пада.Т.е. формата не зависи от никого,а как ще изсъхне и падне.Не е ли така? newsm78

# 35
  • Мнения: 1 999
Мда, хубав е. tongue

# 36
  • Мнения: 2 255
Смятам, че ДА - след 2 раждания не е мръднал  hahaha

# 37
  • Мнения: 5 299
Аз си го харесвам моя Heart Eyes А за пиърсинга - сложи си обеца - определено ще скрива пъпа ти Peace Не боли изобщо.

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
А как изглежда красивия пъп?
Пускам снимки, но подбрани по моя личен вкус  Grinning
красив пъп (и моят такъв  Mr. Green )   твърде вдлъбнат     изхвръкнал пъп
                               

# 39
  • Мнения: 1 616
И моят пъп е много хубав, но за съжаление коремът ми не е особено стегнат, та късите блузки и гоото пъпче за мен са табу! Sad

# 40
  • Мнения: 382
А дали е възможно по принцип да се прави пластична операция на пъпа?Моят си го харесвам,даже след раждането стана по-хубав,но ми е любопитно след като сега всеки си променя какво ли не по тялото.

# 41
  • Мнения: 5 317
Харесвам си формата на пъпа.
Но знам ли какво ще стане с него след като родя,живот и здраве.

# 42
  • Мнения: 18 542
А как изглежда красивия пъп?
Аз досега не съм се заглеждала, всеки си има такава дупка, по какво се различават?
Може и да пуснете снимка на хубав и грозен пъп да се ориентирам! Grinning
Ето този е готин, ама след ретуша  Wink

# 43
  • Мнения: 2 550
Прекрасен ми е пъпът!
Всеки ден отделям по 30 минути да му се наслаждавам пред огледалото  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ако искате може да си направим състезание по красота на пъп...който спечели ще стане Мис Пъп 2006!

# 44
  • Мнения: 7 837
Изобщо не ме притеснява да го показвам  Grinning А и откакто съвсем се стегнах в коремната област, почти всичките ми тениски са над пъпа.

Общи условия

Активация на акаунт