Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Цитат
Zdraveite ,waprosa mi e dali kogato zapi6a malkata na det.iasla imam pravo da vzimam hrana i ot det.kuhnia...nali vav iaslata im se polaga hrana...ako znaete pomognete...blagodaria predvaritelno newsm78
Здравейте ,въпроса ми е дали когато запиша малката на дет.ясла имам право да взимам храна и от дет.кухня...нали във яслата им се полага храна...ако знаете помогнете...благодаря предварително.

--------
Моля, пишете на Кирилица!
« Последна редакция: вт, 21 мар 2006, 16:51 от Ellypr »
Цитирай

София

До навършване на 3г. възраст на детето можеш да взимаш храна от детска кухня. Независимо дали детето ти ходи на ясла или не, поне така знам аз.
Цитирай

Sofia

Не би трябвало да има проблем, защото детската кухня е до три години (поне в нашата кухня). А дали детето е в къщи или не, незнам да е от значение.
Цитирай

Magrathea

Не е проблем. Имам съседка, чието дете ходи на ясла, но тя взима и от храната от кухнята.
Цитирай

София-Париж-София

Взимам си, никой не ме е питал ходи или не.
Цитирай

Sofia

И аз съм на тази вълна...Извинявам се, че ще използвам темата Wink
  Интересува ме ако дадем беба в ясла, в която има детска кухня дали можем да вземаме храна от тази кухня? По принцип си мислех да я запиша в друга кухня, но днес разбрах, че в яслата, в която искам да ходи също има ....Много объркано го написах май, но вие трябва да сте разбрали... Wink Мерси предварително!
Цитирай

А кой ще яде храната от кухнята, щом детето е на ясла? Или за вечеря се взима  newsm78
Цитирай

София-Париж-София

А кой ще яде храната от кухнята, щом детето е на ясла? Или за вечеря се взима  newsm78
Иво си яде десерта от кухнята, след като го взема от ясла, а пък вечерта яде или супата. 2-3 от дните замръзявам основно и супа, за да има храна за уикенда:) Това е!
Цитирай

Варна

Е кой ще те спре като си плащаш!?
Цитирай

До парка

Явно правилата са различни,когато Боряна тръгна на ясла ми казаха,че не мога да взимам повече храна.Но при нас кухнята е към същата ясла,в която ходи тя.
Цитирай

Букурещ

Мен даже ме помолиха да продължа да взимам, че нямат достатъчно деца.
И аз взимам , всеки божи ден.
Цитирай

София

Аз живея в Люлин. Сина ми като беше на 6-7 месеца една мама от градинката ми даде картата си за детска кухня ако искам да вземам храна докато излезе нашият номер.
 Няколко месеца вземах и после бяха изпратили списъци с децата, които ходят на ясла в детската кухня. Лелките които раздаваха храната ги носеха и искаха да проверяват картите поименно и не даваха храна без да покажеш картата.
 Така, че аз мисля - не може.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.