Няколко бъпроса за след секцио?

  • 912
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5 103
Кога може да почне да се тренира? примерно бягане на пътека, коремни преси.
Кога си сложихте след раждането обицата на пъпа?/ако имате такава де Wink/
На кой ден може да се сложи ластичен колан за прибиране на корема?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Колана го сложих на 3-тия ден,обица нямам,а въобще не ми беше до тренировки дълго време,така че ги почнах след 3-тия месец

# 2
  • Мнения: 7 803
тренировки след месец
колан не помогна при мен не помня кога го сложих след 3/4 седмици

# 3
  • Мнения: 554
Ти махна ли си обецата от пъпа??? Аз не ... и няма да  махна ! Донесоха ми специална обеца за пъп която е по- дълга и се огъва и е като пластмасова и нямам никакви проблеми с нея . Много бързо зараства пъпа и не ми се иска да се дупча пак.

А за тренировките и всичко останало и аз се интересувам много защото също ще раждам секцио и искам да знам .

# 4
  • Мнения: 7 186
Тренировка може след месец, ако всичко е ОК, обицата си я сложих веднага, като се прибрах. Hug Макар че относно тренировката най- добре да започнеш, когато усетиш, че се чувстваш добре. Ако имаш болки или не ти е комфортно не прибързвай.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Колан така и не сложих,а смятам да започна някакви упражнения след 6я месец.

# 6
  • Мнения: 1 336
Точно вчера ме предупредиха никакъв фитнес и натоварване на коремната стена до 5 тия месец  newsm78, от което съм много нещастна  Sad

# 7
  • Мнения: 765
Колан 20-ина дни след раждането, но лекарката ми каза , 4е ако няма проблем може и седмица след това; леки кардио упражнения може след около месец и половина-два , но за коремни преси из4акай 3 - това е максимума все пак поговори с лекаря си; обицата не съм си я сложила , защото корема ми е още мек и неестети4ен.

# 8
  • Мнения: 163
Аз започнах да ходя на таебо след 1ия месец и следователно си сложих и колан ако ти се чустваш добре и всичко е наред мисля че няма проблеми  newsm10 newsm10 newsm10

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
тренировки след месец
колан не помогна при мен не помня кога го сложих след 3/4 седмици

# 10
  • Мнения: 1 059
колана го сложих като се прибрах вкъщи на 5-6 ден, обеца нямам, не съм тренирала и нямам намерения засега

# 11
  • Мнения: 2 071
Колана го сложих вкъщи - на 6 ден, обица нямам, а тренировки  - коремни преси и пътека - след 6 месец.

# 12
  • Мнения: 7 640
коремни и прочие- след 2рия месец.
Колан-твърдо не
Обица нямам, но може и веднага да си я сложиш, не виждам защо не.

# 13
  • Мнения: 3 216
За тренировките моя доктор каза,че може след месец.Обеца нямам,а колан не смятам да ползвам.

# 14
от кърменето ми се прибра корема за 3 месеца Laughing

# 15
  • Мнения: 2 123
А тези от вас, които са с обеци - кога са ги свалили?
На мен докторът ми каза "ще трябва да го махнеш пиърсинга". Не уточни кога... но като гледам някои от вас въобще не са го сваляли. Не изтънява ли кожата при надебеляването?

Общи условия

Активация на акаунт