Няколко бъпроса за след секцио?

  • 907
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Кога може да почне да се тренира? примерно бягане на пътека, коремни преси.
Кога си сложихте след раждането обицата на пъпа?/ако имате такава де Wink/
На кой ден може да се сложи ластичен колан за прибиране на корема?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 908
Колана го сложих на 3-тия ден,обица нямам,а въобще не ми беше до тренировки дълго време,така че ги почнах след 3-тия месец

# 2
  • Мнения: 7 803
тренировки след месец
колан не помогна при мен не помня кога го сложих след 3/4 седмици

# 3
  • Мнения: 554
Ти махна ли си обецата от пъпа??? Аз не ... и няма да  махна ! Донесоха ми специална обеца за пъп която е по- дълга и се огъва и е като пластмасова и нямам никакви проблеми с нея . Много бързо зараства пъпа и не ми се иска да се дупча пак.

А за тренировките и всичко останало и аз се интересувам много защото също ще раждам секцио и искам да знам .

# 4
  • Мнения: 7 186
Тренировка може след месец, ако всичко е ОК, обицата си я сложих веднага, като се прибрах. Hug Макар че относно тренировката най- добре да започнеш, когато усетиш, че се чувстваш добре. Ако имаш болки или не ти е комфортно не прибързвай.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 813
Колан така и не сложих,а смятам да започна някакви упражнения след 6я месец.

# 6
  • Мнения: 1 336
Точно вчера ме предупредиха никакъв фитнес и натоварване на коремната стена до 5 тия месец  newsm78, от което съм много нещастна  Sad

# 7
  • Мнения: 765
Колан 20-ина дни след раждането, но лекарката ми каза , 4е ако няма проблем може и седмица след това; леки кардио упражнения може след около месец и половина-два , но за коремни преси из4акай 3 - това е максимума все пак поговори с лекаря си; обицата не съм си я сложила , защото корема ми е още мек и неестети4ен.

# 8
  • Мнения: 163
Аз започнах да ходя на таебо след 1ия месец и следователно си сложих и колан ако ти се чустваш добре и всичко е наред мисля че няма проблеми  newsm10 newsm10 newsm10

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
тренировки след месец
колан не помогна при мен не помня кога го сложих след 3/4 седмици

# 10
  • Мнения: 1 059
колана го сложих като се прибрах вкъщи на 5-6 ден, обеца нямам, не съм тренирала и нямам намерения засега

# 11
  • Мнения: 2 068
Колана го сложих вкъщи - на 6 ден, обица нямам, а тренировки  - коремни преси и пътека - след 6 месец.

# 12
  • Мнения: 7 640
коремни и прочие- след 2рия месец.
Колан-твърдо не
Обица нямам, но може и веднага да си я сложиш, не виждам защо не.

# 13
  • Мнения: 3 216
За тренировките моя доктор каза,че може след месец.Обеца нямам,а колан не смятам да ползвам.

# 14
от кърменето ми се прибра корема за 3 месеца Laughing

Общи условия

Активация на акаунт