Толкова ли е важно коша на количката да може да се обръща

  • 2 022
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Мамчета, кажете от опит, толкова ли е важно коша на количката да може да се обръща напред и назад, или
не е проблем за новородено да си се вози по посока на движението, а не с лице към мама. Ще се побъркам вече, харесала съм една
количка, лека, маневрена, красива, въртяща предна гума и т.н., с единствен недостатък, че коша не се върти и не мога да взема
решение дали да я купя.

# 1
  • Мнения: 3 356
По-скоро не кошът,а дръжката трябва да се върти.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ами зависи.
Моята дъщеря примерно е родена юни месец. До зимата бях по цял ден навън- но на двора, защото ние сме в къща. Тя с спеше по цял ден, аз си четях книжка на сянка. Така че аз лично нужда от въртенето на дръжката не съм видяла, а пролетта си купих лятна количка

# 3
  • Мнения: 1 059
Не е задължително нито коша нито дръжката да се върти. Щом казваш че си си харесала количка лека и маневрене сигурно е лярна, а на летните нито им се обръща коша нито им се върти дръжката. не е проблем бебето да не гледа към мама нали самите колички имат прозорчета отгоре ще можеш да го виждаш

# 4
  • Мнения: 5 228
Удобно е, но не е задължително. На нашата количка не се въртят дръжките, но така или иначе само първите 2-3 месеца това е препоръчително, после за бебето е по-интересно да гледа напред. Ако всичко останало ти харесва в количката, купувай смело.

# 5
  • Мнения: 1 327
по-удобно е. малките бебета често повръщат и е добре да можеш да го виждаш..

# 6
  • Мнения: 310
За малко бебенце е хубаво да има такава опция, по-лесно ще ти е на теб.Но от друга страна ако си си харесала количка купи си я за да не съжаляваш после и да си купишсамо заради коша някоя която не ти допада толкова.

# 7
  • Мнения: 1 210
По-скоро не кошът,а дръжката трябва да се върти.

newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Не е задължително, но:
1. Може да "скриеш" слънцето за точно 3 секунди.
2. Да кажеш да вятъра да си гледа работата също за 3 секунди

За мен това е необходимост и беше в списъка ми с изисквания към количката.

# 8
  • Мнения: 341
И аз бих ти препоръчала количка с обръщаща се дръжка. Не че е толкова вежно обръщането, било то на коша или на дръжката, но е удобство, определено. Понякога ще искаш да го гледаш бебето и то теб да вижда, друг път слънцето ще му блести в очичките и ще искаш да го обърнеш обратно... Но, пак ти казвам, не е фатално. На нашата количка нищо не й се обръщаше - преживях го някак  Wink

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
По-скоро не кошът,а дръжката трябва да се върти.



Да, това е по голямо предимство и удобство  Peace
Между другото всяка майка точно това я вълнува, да гледа детето, НО, това минава точно за 2 месеца  Grinning, количките си имат прозорчета, дори и да не гледа към теб, просто поглеждаш през прозорчето  Peace

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
По-скоро не кошът,а дръжката трябва да се върти.

newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

Не е задължително, но:
1. Може да "скриеш" слънцето за точно 3 секунди.
2. Да кажеш да вятъра да си гледа работата също за 3 секунди

За мен това е необходимост и беше в списъка ми с изисквания към количката.



Точно така и аз поради същите причини си взех количка с обръщаща се дръжка, за което бях много доволна в последствие, защото моя син се скъсваше да реве, ако слънцето му блестеше в очите

# 11
  • Мнения: 9 990
Важно е за теб дали е важно WinkПървата ми количка беше с въртяща дръжка-на 3 месец се счупи от въртене и натиск.Тогава взех направо лятна, на която посоката не се сменя и сложих чадърче-за блестенето на слънцето.

# 12
  • Мнения: 2 142
По-удобно- да, но аз този път съм се спряла като теб на по-лека и маневрена количка, а за слънцето ,ще си взема чадърче. Предният път имах количка дето всичко си имаше, но едвам се борех с нея!

# 13
  • Мнения: 45
моето бебе е на почти 6 месеца, от самото начало сме с лятна за новородени и без дръжките да се въртят, с прозорче е - нямам абсолютно никакъв проблем

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Не е важно. Важни са други неща като избираш количка.

Общи условия

Активация на акаунт