На море или на планина, ЯНУАРЧЕ си расте на топлина – Тема 4

  • 27 403
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
бях писала, но ме няма на първа страница, ако може да ме добавите - термин 24.01.2016 - 32 години второ детенце Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 943
deedeetu, благодаря за темата  Hug

jeweler, радвам се да срещна сродна планинска душа  Hug
Личното ми мнение е, че ако се чувстваш добре, трябва да направиш крачката по вертикала. Аз толкова се бях застояла, че не виждах как ще стигна някъде без кола и честно казано ме беше яко шубе да се пробвам. Еми да, ама миналия уикенд се цопнах на Мусала Laughing Не че е кой знае какво предизвикателство, ама предвид заседяването и другите екстри - сама се изненадах като го изприпках от лифта до горе без проблеми. Смятам идния уикенд да се вдигна до Амбарица за боровинковия фестивал, но нещо не ми се разправя с мъкнене на палатки (дори и ако си я разделя с някого пак не ми се носи, а ММ няма как да дойде с мен), та обмислям варианта за хамак  newsm78
Та - ако има кой да ти носи палатката и някоя и друга хижа по трасето в случай на спешност - смело хващай гората!
п.с. на къде ще ходите?

# 17
  • Мнения: 54
Ехаа колко сте бързи Grinning записвам се и аз  baby_neutral

# 18
  • Мнения: 66
Еее ние този път ще го караме по-спокойно, че всички сме като след война: аз с мойте си гаденици, баща ми с диабета го закъса, майка ми с болежки в ставите, мъжото контузен от футбол, вобще отбор куцо, кьораво и съкато  hahaha към Широка поляна ще отидем, Доспат и Сърница по-близичко ни е и пътя ще го понеса и няма да се налага да носим нещата. Много се смях, че има тема за априлски бебета, а все едно вчера беше като разбрах за човечкото. Само аз ли не усещам бебче да ровка, обясняват ми какво трябва да е, но нищичко още, даже спря да ме подръпва, а така се развихря като го гледаме, нямам търпение да ми се обади нещичко там вечееее. Ако видим и пола средата на август суперрр  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 943
ехехе, и аз бях с родителските тела на Мусала - майка ми с остеопороза, баща ми го боли и него какво ли не, аз в края на трети месец - китна дружина, ама 2/3 го качихме тоя връх, майка ми хартиса на Леденото, баща ми и той накрая оплези език, ама изпълзя горе.
Щом е за Широка поляна и района, не го мисли много - с кола сте, градове и болници има наблизо. Весело да си прекарате  Simple Smile

И аз не усещам нищо, и корем нямам, освен сланинки, които сякаш растат всеки ден, а съм само кило и половина плюс. На няколко пъти ми се сториха пърхане, гъделичкане и други слаби усещания, но по-скоро са газове.

# 20
  • Мнения: 66
Запис и от мен, deedeetu страхотна тема, благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 474
Благодаря за темата  Hug

Благодаря и, на който ми стиска палци за днешния преглед.

Всичко е наред. Бебето е добре - движи се активно, пулс 160, отговаря си на седмиците. Всички размери са в норма. Док каза 70 % момиче и ме направи много щастлива, но все пак е доста рано още - аз съм назад със седмиците в сравнение с повечето мамчета тук.

# 22
  • Мнения: 316
deedeetu благодаря за новата темичка   bouquet
Хайде и аз в нея.
Moon Walk, нищо повече не ми разясниха от това, което пише под самото изследване (тълкуването). Говорих одеве с 2-те лекарки. Те са на мнение, че така излизало поради възрастта. Ще се прави и късния БХС и това е. Като се замисля 2 ми най-близки приятелки родиха последните си деца на тази възраст и не си правиха такива изследвания, а едната е лекар тук, другата живее във Франция, та смятам да не го мисля за сега.
Jeweler, браво за страхотните резултати, едно притеснение по-малко. Страхотна идея за планината, чист въздух и хлад.Simple Smile И ние ще почиваме на планина, а с разходките няма да прекалявам, че с тази бременност нещо дългото ходене ми докарва неприятности.
Бебо и аз не го усещам още. Синът ми го усетих в 17седм. Доки каза,че сега евентуално по-рано може 14, 15г.с.
Нения, колко км. е походът на Мусала? Иска ми се и на мен, тази територия ни е чужда още.

# 23
  • София
  • Мнения: 791
Благодаря за новата тема, страхотно заглавие отново!
светлина не виждам какъвто и да е проблем с твоите 35г, аз съм почти на толкова! Следи бебето на ФМ, с лекар специалист и добра техника, другото е вероятност, число, процент...нали сте го гледали на ФМ, къде ходиш, ако си от София?
Аз да се похваля -с половин уста, от няколко дни съм човек-почти нормален. Правя планове дори скоро да се направя кичурите,че съм адски побеляла. Просто до сега ми беше много лошо...
Вчера ходих на пазар, защото нямам дрехи, взех си подходящи панталони, но се ръснах,защото от евтините имаше само за слабички мамчета, а аз минах 60те кг. Имам още две седмици, живот и здраве де, до края на изпитателния ми срок и с нетърпение чакам момента, в който ще отида с рокля, пък нека ми се вижда тумбака, изморих се да се крия....само двама души знаят и поне 100на ме подозират Laughing Тумбак си имам,че и типичен профил на бременна, като се погледна гола в банята, цици и тумбак!
Някой да си е записал час за август в Щерев, още нямат график за август в сайта?!?!?
За пушенето-не пуша и никога не съм! Мнението ми е крайно, така че ще ви го спестя!

# 24
  • Мнения: 806
Благодаря за темата. Нека я изпълним само с добри новини   bouquet

# 25
  • Мнения: 984
Който иска да го добавя на първа страничка, да направя някакви промени или да добавя полът на бебето, пишете ми на лични, че тук не мога да ви проследя всички Simple Smile

# 26
  • Мнения: 234
Запис и от мен  Grinning

# 27
  • Мнения: 79
svetlita, аз вече съм писала по темата, но да се повторя  Mr. Green На 35 г. съм с риск за Даун 1:349, биохимичен риск 1:170 и възрастов - 1:258.  Имам сериозни причини да се съмнявам в резултата най-малкото, защото излезе още на другия ден! Смятам, че парите и нервите са излишни (особено след като вече 3 пъти го гледаме и всичко е наред) и нямам намерение да се психирам още повече с втори тест (за амнио, даже не помислям).  Naughty
Майка ми роди брат ми на 35 само с 2 консултации (лекарите тогава бяха по район, а нейната се падна Йеховистка и слушаше тоновете със счупена АГ тръба, та майка ми реши, че няма смисъл да си губи времето с тая откачалка). Първият и единствен УЗ й бе направен в деня, в който й изтече тапата, но беше с връзки и за този ден се намери свободенчас  за прегледа. В момента брат ми е 22-годишен здрав прав мъж, балетист в прекрасно здраве и форма (да ми е жив и здрав)! Та затова си казвам, че няма нужда да прекалявам с лошите мисли и съмнения Simple Smile Пожелавам ти да се успокоиш и да не си го слагаш на сърце. Ако искаш - направи всички необходими изследвания, но дали ще ти е по-спокойно?

# 28
  • София
  • Мнения: 689
Здравейте, записвам се и аз в новата тема. При мен няма новини, което като цяло е добре. Бяхме 2 дни на спа почивка миналата седмица и жегите определено се понасяха по-добре край басейна.  Simple Smile
Следващичт ми преглед е на 6-ти август, надявам се всичко да е ОК дотогава, а и след това.

# 29
  • София
  • Мнения: 287
 Благодаря за новата темичка Heart Eyesколко сте изписали днес няма изчитане аз съм на работа и имам чувство ,че при мен както нямаше сериозни симптоми ,така от 1 седмица не съм насебе си . Sickнадявам се да е временно ....а бебчо не го усещам ама и мисля ,че е раничко при мен.☺Първата ми мисъл да работя до октомври вече е на заден план след изминалата седмица,лека вечер мамчета😘

Общи условия

Активация на акаунт