След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 177

  • 34 406
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 863
  Привет от гьола! Joy Joy Joy Joy Joy


Алекс, Кати, Марти  Hug Hug Hug

 Девойки, и аз се дразня доста отдавна само на фенски и разни подобни снимки, ама Кати... това младото има мнооого да се учи и на мен не ми се получава още да ме обладае Joy Joy Joy Joy Като ги гледам/щото и аз гледам, няма как 3 години да чакам само/и все сравнявам знаете с кой. Не е нарочно, така ми идва и веднага изпъкват дефектите. Този сладур от Любовта, ами става за снимка, ама ще ме извиняват тези, които вече го харесват, има постоянно едно такова облизване или нещо подобно, което сериозно ме дразни. На тембър още не го докарва съвсем, но става за гледане. Да видим... може пък да направи добро развитие, но на този етап не е моя човек. А какво ще стане с нашия проекта... с втората Единствена ако не се получи, бих го гледала с Фахрието, но кой ме пита мен. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 736
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
Танче,Фахрието няма да ни я дадат,защото ангела май и е по-слабичък.Пък нали и сватба чакат там,така че ще е ангажирана с други приготовления. Joy Joy Joy Joy
А младоците ще се научат,времето е пред тях.Важното,че имат голям избор комшиите на мъже актьори.
Ще се прехвърля ме ли вече в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт