Торта за рожден ден откъде взехти и каква, дайте идея?

  • 1 945
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Побърках се с тия торти нищо не мога да си харесам.Неделя,Атлантик Фукли-мукли идр.Детенце ми става на годинка , искам да е хубава тортата и да е с човечета или фигурки за да могат да си близкат децата, а и моята принцеса да разбере от тортата.Тортата зоопарк на Неделя ми харесва горе долу, но се колебая още.Знам , че е малка и не разбира, но държа пък да е с хубава торта.Дайте идея и вие или снимки за да измисля нещо.

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Иди в Готварския; там идеи бол Wink
Аз лично няма да купувам разни напудрени торти

# 2
  • Мнения: 7 474
100 гр. сладки Има една за прощапулник (отиваш на кръщане)с розови обувчици, страшно ми харесва за първи рожден ден!

# 3
  • Мнения: 4 668
Аз много харесвам тортите на " Росита " . Имат много хубави детски - с Дисни герои , с Гарфийлд , с автомобили и др. Цените им са много добри , а и като вкус са страхотни . Ние бяхме поръчали оттам сватбената си торта - триетажна " Рафаело " и плодови хапки , гостите ни останаха очаровани . Препоръчвам ти ги ! Сладкарницата им е на бул. Пушкин в Павлово , имат каталог !  newsm38

# 4
# 5
  • Мнения: 1 193
100 гр. сладки Има една за прощапулник (отиваш на кръщане)с розови обувчици, страшно ми харесва за първи рожден ден!
И аз ти препоръчвам 100гр сладки! Peace

# 6
  • Мнения: 523
нашата торта беше от "Гаврош" и съм супер супер доволна Joy Едно голямо жълто пате (имаме много снимки от РД и тората, виж албума) торта беше вкусна, прясна и ефектна. Мисля че тортата е важна част от всеки рожден ден... купешка или направена от мама, няма значение - важното е да е с мерак:)

# 7
  • Мнения: 1 214
100 гр Сладки са ужасно сладки и не са подходящи за деца нито на консистенция , нито на вкус.Мое мнение.Аз ти препоръчвам Лагуна.Рожденният ни ден беше през февруари и избрахме една страхотна зелена торта с 9  зайчета  , които си похапват моркови Simple SmileПълнежът беше баварски крем с еклери .Тортата е невероятно вкусна и лека , отгоре е захар , но не е твърдо (както при 100 гр сладки)и е много вкусно.

# 8
  • Мнения: 6 155
Днес поръчахме тази .

Дали е вкусна ще пиша като я пробваме  Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тъкмо сега търся снимката на прословутата торта "кашкавал, нагризан от гризачи" - великолепна клъгла пита с дупки, от които се подават миши глави и гледат любопитно... Ще ходя да питам дали могат да ми направят подобие в нашто село. Разкошно произведение е! Heart Eyes
темата за мишките със сиренцето - припадам!

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние ги купихме от Неделя и аз съм много доволна- бяха супер пресни и вкусни.
Ето ги:
http://www.bgphoto.net/photos/1002/o632572299049843750.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/1002/o632572299984687500.JPG

# 11
  • Мнения: 1 381
горещо ти препоръчвам тортите на Лагуна. Парчето е по 1.60 и се плаща 10 лв за детската облицовка. Нашата и за първия и сега беше от там- много са вкусни и леки. Всички ги ядоха даже и тези, които не обичат и разбира се Рожденика, но той е друг случай.
Това, което много ми хареса е, че облицовката беше направена от оцветена сметана, а не онова захарното. ето и снимка

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 12:03 от Eva

# 12
  • Мнения: 5 255
.... прословутата торта ....... за мишките със сиренцето - припадам!

Снимка на тортата от Р.Д. на Лора  Heart Eyes
Поръчахме я от сладкарница Лъки в ЦУМ - ефектна и вкусна  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 625
и аз горещо препоръчвам тортите на сладкарница "Гаврош"...........Невероятни са-ефектни и вкусни!
2лв парчето но си заслужава!От лучано също съм доволна!

# 14
  • Мнения: 328
Препоръчвам "Росита"-каквато си намислиш,такава ще ти направят.Тортите на "Романс"("Симеоново") също са страхотни.

Общи условия

Активация на акаунт