Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 315

  • 56 189
  • 727
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 20 905

Познатата картинка....


Арда си позволи много....

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 34 030

Поздрав от Мустафа Булут.

Клик върху снимката: "Ще ти покажа кой е луд!"


# 407
  • Мнения: 23 197


Виждам възхищение... не беше очаквал нещо подобно...

А и никоя жена до този момент не се е държала по този опърничав начин с него - видяхме и Сибел, после и Ипек... ами толкова са безцветни... коя би си позволила да му държи първо такъв тон, че и да го блъска на всичкото отгоре...
Не казвам, че се е влюбил от момента на срещата им, ама... се залепиха един за друг като магнити...

Той блъска врати, тя блъска него...
Тя го отблъсква от себе си, той я преследва до дупка...
Той я отблъсква, тя след него...
Той я заключва, тя се бие...

Абсолютна лика-прилика и един за друг...




# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 34 030


https://instagram.com/p/5tfQu9hGNO/?taken-by=tuvanaturkay

Днес имаме поздрав от Тувана. Все още е в Каш. Каква хубавица. А дано!

# 409
  • Мнения: 23 197


"Иска ми да не бях си тръгвал онази нощ, а да бях останал с теб.
Знаеш ли... Последния път, когато заминах за Ван, ти ми каза:
 "Ще ми се да не беше заминал... да беше останал с мен.”
Иска ми се да не бях тръгвал. Mоже би сега всичко щеше да бъде по-различно."


Винаги на първо място е поставял професията и кариерата си. Отложил е годежа един път.  Кой знае за кога е щял да планира и сватбата...
Между любовта и възможността да има собствено семейство и да работи - е избирал  работата.
Загубил е Ипек, загуби сега и Сибел...
Когато трябваше да направи избор поставен му от Сами - той избра да признае любовта си към Елиф, защото не искаше да загуби възможността да бъде щастлив.

Затова накрая избра Елиф пред това да бъде полицай. Трябваха му обаче три месеца за да разбере кое наистина е най-ценното в този живот.




https://instagram.com/p/5tfQu9hGNO/?taken-by=tuvanaturkay

Днес имаме поздрав от Тувана. Все още е в Каш. Каква хубавица. А дано!

Ами - хубавица си е !  И аз - А, дано !

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 34 030










Йомер си говори със Сибел. Много силен момент. Милият, все още съжалява защо се е върнал във Ван след последната отпуска. Надявал се е... знаем другото.

# 411
  • Мнения: X
Криво разбраната цивилизация .Аз също много харесвам Енгин и играта му  -това си го набий в главата .Харесвам толкова  и играта на Туба .И затова имам желание   двамата да  играят главните роли  в филма"Птиците умират сами".
Може ли да си набиеш в главата ,че на никой не му пука какви са ти желанията newsm78
Тук да не е продуцентска къща или "Имам едно желаниe„ newsm78

# 412
  • Мнения: 2 293
Криво разбраната цивилизация .Аз също много харесвам Енгин и играта му  -това си го набий в главата .Харесвам толкова  и играта на Туба .И затова имам желание   двамата да  играят главните роли  в филма"Птиците умират сами".
Може ли да си набиеш в главата ,че на никой не му пука какви са ти желанията newsm78
Тук да не е продуцентска къща или "Имам едно желаниe„ newsm78
newsm51
Анонимен, тук си право в десетката! Елифка, какво да я правиш? Добре поне, че желанията й се простират до проект, защото в други теми искат филмът да продължи  и вече обвързаха Енгин с любимката си и в реала...

Последна редакция: ср, 29 юли 2015, 17:17 от loveofmine

# 413
  • Мнения: 23 197

Метин успя да прекърши Елиф... заплахи, видеото с Нилюфер... шокиращото разкритие, че баща и е сътрудничил на мафията, изпирайки милиарди пари...
Всичко се развива толкова бързо, че време за някакви разумни мисли въобще няма...
На никого не може да се довери, защото и дадоха да разбере, че е неотлъчно следена...
Абсолютно сама...



През това време Йомер се опитва да събере и обобщи всичко което знае по случая... с помощта на Пелин и Арда. Всъщност Арда е леко изолиран и не знае за намереното ново доказателство - диамантите /макар и фалшиви/. Пелин представя едната версия, която ще се окаже много близо до истинската /както ще разберем впоследствие/.
Истинската цел обаче на Таййар чрез Метин е да оплете Елиф в мрежата за пране на пари. Т.е. дъщерята замества бащата... и всичко ще върви по плана му докато не разбира кой е всъщност Йомер Демир.
Още сега Метин се опитва да играе своята си игра... ама и неговите сметки ще се объркат заради влюбването му в Нилюфер...

..............................................................

Затова няма да се откажа.


"Къщата,  която трябваше да наемем със Сибел. Наеха ли я?"
"Втората къща, до моята. Семейство с деца."



Ще продължи Йомер Демир да работи и да търси отговорите на всичките си въпроси, но ... в него ще остане завинаги една празнина... да има любов, щастие, семейство, деца... Една празнина която никой и нищо няма да успее да запълни...
Всъщност... той въобще и не подозира каква изненада му е подготвила съдбата...
.....................................................................
Колко подсказки сме имали още в началото на историята за решението на Йомер в края...
....................................................................
А Таййар подлага на проверка Елиф.




"Има силна воля. Ще свърши работата."


# 414
  • Мнения: 20 905
Цитат
Колко подсказки сме имали още в началото на историята за решението на Йомер в края...
newsm10
Той и ЕА подсказа в интервю, че когато един мъж не постави на първо място, жената до себе си, значи има порблем. Thinking

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 34 030


"Къде мислите, ще бъде нашата първа спирка?"



"Първата ни спирка е Истанбул"
....................
Този път са доста активни в туитър Kafasına Göre.

# 416
  • Мнения: 23 197

"Защо не искаш да ти помогна?"
"Защото не те харесвам."
"Щом казваш... Така да бъде. Ще се видим по-късно."



"Какво става? Аз съм отзад. Ще се видим по-късно."

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 34 030








Бях забравила такива моменти: Йомер отива да прочете това онова за Елиф и си принтира някои неща. Понеже ги поръчва цветни снимките - сумата е по-висока.  newsm03

# 418
  • Мнения: 23 197
В Управлението  началник Али и Хюсейн гледат да отстранят напълно Йомер от случая. Оплакването подадено от Елиф Денизер идва като по поръчка... да действат.
Ама и те си правят сметките без "кръчмарят"... в случая комисар Йомер Демир.
Но... опитват. Много пъти...





С кеф и удоволствие бих подсказала на Йомер какво ще се случи в бъдеще  newsm53



# 419
  • Мнения: 20 905
Цитат
С кеф и удоволствие бих подсказала на Йомер какво ще се случи в бъдеще
Но началник Али продължава да си живее в чужбина със семейството си и с парите от Таййар. Grinning
На Йомер му остана удоволствието, че го е разобличил...

Общи условия

Активация на акаунт