Искате ли да изневерите на своята половинка?

  • 10 933
  • 169
  •   1
Отговори
# 30
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ми не!

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абе и аз не, ама знам ли кога ще дойде "сляпата неделя".

# 32
  • Мнения: 1 393
Твърно НЕ  Naughty

# 33
  • Мнения: 133
При нас е малко рано да мислим за изневери, заедно сме от една година... а и по принцип е почти невъзможно - Каквото правим го правим заедно Whistling, а то това не се брои за изневяра, а за разнообразяване на сем. живот Grinning

# 34
# 35
  • Мнения: 730
Не ми се ще да му изневерявам, обичам да флиртувам  Blush , както всяка жена, но засега не бих стигнала до крайности



И аз Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Може би съм се повредила, но от другите мъже ме е гнус. Не мога да си представя да си легна с някой друг освен с моят мъж.Или просто съм една задоволена жена. Както се казва в приказката - пчелата не бяга от меда.
newsm10 newsm10

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
Не - не бих си развалила вкуса в устата! Naughty

# 38
  • Мнения: 1 629
Човек като има фантазия, не му трябват изневери!
 newsm62

Самата истина Mr. Green

# 39
  • Мнения: 144
   Не и докато той не ми изневери .Ако той го направи , ще си помисля . Не може мъжете да си мислят , че всичко им е позволено.

# 40
  • Мнения: 6 164
Не, нямам такова желание. Grinning

# 41
  • Мнения: 346
Абе ако решиш да изневериш, въпреки всичко, не прави фаталната грешка да му казваш. Било то нарочно, за да го нараниш или пък от гузна съвест. Много, много ще сгрешиш. Докато не те хванат на калъп- отричаш! Naughty
А дали искам аз да изневеря мммм...тайна, майна... Mr. Green
smile3501

# 42
  • Мнения: 670
Не. Какъв е смисълът на изневярата? Ставаш предател.. потъпкваш принципите си.. плюеш върху себе си и човекът който ти вярва. И защо?! За да си докажеш, че още си харесван.. или просто желаеш някой толкова силно, че не можеш да се спреш.. Някой който да се поти над теб като диво прасе..  Ами не искам!
Това, което обичам и жадувам се намира в моето легло..

# 43
  • Мнения: 4 473
Абе ако решиш да изневериш, въпреки всичко, не прави фаталната грешка да му казваш. Било то нарочно, за да го нараниш или пък от гузна съвест. Много, много ще сгрешиш. Докато не те хванат на калъп- отричаш! Naughty
А дали искам аз да изневеря мммм...тайна, майна... Mr. Green

Амин!

# 44
  • Мнения: 2 309
Немога да си представя да се барна до друг мъж. Sick

Общи условия

Активация на акаунт