НужДая лИ сЕ от боЯдиСваНе иЛи нЕ

  • 4 829
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 283
Русото те прави по-секси Flutter ,но ако искаш косата ти да си отпочине и възстанови я направи с няколко нюанса по-тъмна,за да разредиш боядисванията! Peace Успех! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 814
С кафява си супер Peace. Адския цвят си избрала

# 32
  • Мнения: 436
Дидка и аз съм за кафявото. Но не тъмно. Нещо средно да бъде.

Но по принцип както чакаш бебче, аз бих си направила само кичури. Придават гъстота на косата и то осезателно. А и се поддържат лесно. Вече след като родиш и косата ти влезе в ритъм и е приключено с падането тогава предприеми някакво боядисване и промяна на цвета. Така си мисля аз.

# 33
  • Мнения: 4 390
Кафява. Peace

Лореал Ферия има много хубави кафяви цветове.
Имаше един период, когато бях със светла коса и на кичури.
Писна ми да се разправям с нея и реших да сменя цвета.
Минах през няколко цвята, защото обичам промените.
Аз лично съм ползвала тези
Sparkling amber 63(с лек bronze ефект),
Iced Mocca 62 Bronze Shimmer 58 - -
също с bronze ефект, но по-силен.
И да покажеш снимки!  bouquet

Редактирам, за да ти покажа още един цвят, нов е,
не съм го ползвала (за което съжалявам) -
L'Oreal Feria Hair Colour Strands - C60 Chestnut Changes (Golden Brown) -
classic sun-kissed look for brunettes

# 34
  • тук-там
  • Мнения: 5 690
И аз гласувам за кафявото. Нека ти напиша и какво напраих аз с моята коса. Ти знаеш, че я боядисвам светло руса от доста време, ама нещо ми писна от този цвят, та реших да разнообразя. Направих си светло кестеняви кичури - точно като естествения ми цвят. Сега съм шарена. За в бъдеще смятам, като ми израстне, да си прасна руси кичури. Демек на моя естествения цвят да слага по някой и друг светъл кичур. На първо време според мен можеш да си направиш кичури с естетвения ти цвят, пък после ще му мислиш. Успех в избора!

# 35
  • Мнения: 1 464
Виждам че ти отива и русо и кафяво,черно в никакъв случай NaughtyЗначи щом казваш че косата ти пада и е изтъняла,по тъмна боя ще изглежда още по-рядка.С кичури ще изглежда по-обемна,но за тях помисли по-натам защото кичури+боя ще дойде в повече на косата ти.Предполагам че ще ти отива светло кафяв цвят,дори и конячен.В този новия на Лореал се влюбих просто Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 327
Дидка, виждам че вече почти си взела решение за цвета, но все пак ще споделя и моя опит!!! Преди и по време на бремеността бях с руса коса/кефи ме, к'во да правя;)/. Но след раждането реших - "Пълна промяна"!!! и хоп- ето ме във фризьорския салон - скъсяване доста и цвят - черен. Противно на мнението че боята падала и русото избива - не!!! Боядисвам си само корените от тогава, а цвета си е същия!!! Та... да си дойдем на думата - сега косата ми стана много по-гъста и бляскава. Е, след време пак ще мина на русо - по-се харесвам, ама по-плавно, че да не би детето ми да не ме познае Wink
Моя съвет е - светло кафяв, шоколадов цвят - да ти почине и укрепне косата, лесно се поддържа, а по-натам ако си фенка като мен - пак към отбора на блондинките Wink
Успех!!!!Важното е ти да си се харесваш. Е, и мъжо също Wink

# 37
  • Мнения: 7 430
Много си хубава и с руса и с кафява.Но повече ми харесваш с кафява коса, някакъв по-светъл тон на кафявото.И по-лесно ще я поддържаш.

Мерси, мерси  bouquet...ще покажа на мъжОто поста ти Hug

Благодаря на всички - аз пак започнах да умувам  newsm78 дали само кичури или цяла боя допаднаха ми и двете идеи, а адашката (Дивиана) ми е постнала много готина боя  Peace аз съм се загляждала по нея - тази новичката Wink
Ако правя = ще правя само едното Laughing

Момичета - златни сте Hug  bouquet

# 38
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Редактирам, за да ти покажа още един цвят, нов е,
не съм го ползвала (за което съжалявам) -
L'Oreal Feria Hair Colour Strands - C60 Chestnut Changes (Golden Brown) -
classic sun-kissed look for brunettes
maлеее, дивианка таз лореалка не съм я виждала! Crazy
много хубав цвят...дали ще хване на тъмна косица като моята newsm78

# 39
  • Мнения: 1 283
Аз си взех тази ,има я в Maxi със спирала на промоция за 10 кинта двете! Wink
Тази ми се вижда с леко червеникав оттенък,но нямаше голям избор! Tired

Преди съм се боядисвала в по-тъмни нюанси,но тъй като бях с изрусена основа след 2-3 измивания цвета стана по-светъл! Sunglasses

# 40
  • Мнения: 7 430
Аз си взех тази ,има я в Maxi със спирала на промоция за 10 кинта двете! Wink

Мерси  Hug утре може да отида да поразгледам Wink

Общи условия

Активация на акаунт