Over the Rainbow Тема №3

  • 44 386
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 144
Той е с половинката си

# 736
  • София
  • Мнения: 27 142
Дяволе нямам какво да допълня много за спорта, от казаното от Аня Першон, два пъти съм я цитирала в старите теми, потърси, прочети

Четох го това. Simple Smile
Имах предвид когато излезне някоя новина или нещо което на теб ти привлече очо и си заслужава да го пускаш тук, един вид и за спорта (не конкретно само за тениса макар че там най-много ме вълнува) да има чат-пат нещо, макар че разбирам много добре, че там е по-трудно и по-различно...
А за родните звезди не че нещо горя от кой знае какво желание, аз така или иначе наши риалита не гледам (освен Сървайвър) нито гледам каквито и да било подобни предавания и клюки. БГ филми гледам, но сериали не. От Под прикритие насам не съм гледал друг. А, пардон гледах Четвърта власт, той беше последния.
Беше ми любопитно защо не се пише нищо за тях. Явно ги обсъжате в компроматите, но аз там не чета. Както и да е, с една дума, няма проблеми. Simple Smile

# 737
  • Мнения: 3 096
Приемам идеи

с каква насоченост да бъде следващата тема?

Скрит текст:
Като цяло ми се ще да я направим по-обща с идеята за анализи на ПР-стратегиите с които се промотират филмите и сериалите (пък и останалите продукти от франчайзите), ПР-техниките с които се позиционират пазарно звездите. Обмислям да не се ограничаваме само с гей-ъгъла, също така и с останалите знаменитости от А, А+ и А++ списъка с елементи и на Б звездите.

Най-хубавото в хАмериканския шоубизнес е, че 99,99% от всички знаменитости са се снимали във филми или поне ТВ сериали, така че темата си остава тук  Twisted Evil

Това не означава да пренебрегнем звездите стоящи в килера и параваненията, разбира се.  Wink

FYI
Определението що е то ПР от 1982:
http://www.prsa.org/AboutPRSA/PublicRelationsDefined/Old%20Defin … tion#.Vf_fzHt6Ku4

“Public relations helps an organization and its publics adapt mutually to each other.”

Промененото определение от 2002:
http://www.prsa.org/aboutprsa/publicrelationsdefined/#.Vf_fnHt6Ku4

“Public relations is a strategic communication process that builds mutually beneficial relationships between organizations and their publics.

Ще цитирам отново великите думи на Джордж Оруел: Журналистика е да публикуваш това, което някой друг не иска да бъде публикувано, всичко друго е пиар.
Е, успях и аз да се дотътря и да кажа:

И аз съм за, звучи ми много интересно Simple Smile .
+1.  Grinning Така или иначе, темата пое в тази посока. Логично е да се разшири.

# 738
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тук сме се събрали сериалните/филмови снобки, български сериали не гледаме и "звезди" не обсъждаме (шегувам се).

# 739

Общи условия

Активация на акаунт