Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 9 тема

  • 149 250
  • 751
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 176
След дълго мислене, търсене, четене и питане реших - мезоконци! Избрах д-р Стефка Василева и съм изключително доволна. Вчера направихме процедурата. Благодаря на хората във форума, защото от тук се ориентирах накъде да поема. /другият вариант беше Хил клиник/. Искрено се надявам д-р Василева да си остане все така отзивчива, добронамерена, ангажирана с всеки пациент, да не спира да се развива в професията си. Иначе сега не съм за гледане, защото сложихме от най-яките конци Mr. Green , онези с многото шипове и съответно има бабунки, имам само едно малко хематомче, което е нищо, като се има предвид яките десетсантиметрови игли които вървяха под кожата ми.  

Рататуй, колко конци общо ти поставиха и къде по лицето? Веждите, респективно ъгълчетата на очите, повдигнаха ли се осезаемо? На шията имаш ли конци? Ти нали искаше да редуцираш основно там?

П.С. Завиждам за смелостта на всички момичета, които си правят корекции. Аз имам вече нужда от повдигане на лицевия контур и най-вече веждите, но много ме е страх. Отдавна чета за тези мезоконци, но не мога да преценя дали ще съм доволна от корекциите. Страх ме е да не стане по-лошо.

# 121
  • Мнения: 2 839
Здравейте  Simple Smile слагала съм ХК в назолабиалните и в устните в Дермавита 2-3 пъти,но за съжаление при мен ефекта бързо отшумява  Cry не знам на какво се дължи това newsm78. Сега искам да сложа силиконови импланти в гърдите,но не знам на коя  форма  е по-добре да се спра..капковидни или кръгли,подмускулно или .....Някой може ли да ме ориентира,защото честно казано малко ми е трудно ... Peace

Последна редакция: нд, 30 авг 2015, 23:24 от Dancer

# 122
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Не мисля, че надмускулно някъде слагат. Аз предпочетох кръгли, за да няма промяна при завъртане. Представи си капката завъртяна на 90 градуса или да спиш цял живот само по гръб, за да не се случва ... Рискът за мен е излишен.

Вече с какъв профил и т.н. - трябва да те измерят, да се прецени какво може да се постави на площта - трябва лекар да те види. Избери си няколко лекаря и виж какво биха те насочили Simple Smile

# 123
  • Мнения: 2 839
 Благодаря ти   bouquet

# 124
  • София
  • Мнения: 3 797
a.l.e.n.a, ти нали си се спряла на Александровска болница за корекцията на бюста, би ли споделила дали цените, посочени на сайта, са актуални? Много ниски ми се струват, но може би не включват всички допълнителни разходи Thinking

# 125
  • Мнения: 3 020
Не мисля, че надмускулно някъде слагат.

Така ли? Едно време редовно следях Тялото и определено доста често се слагаха и надмускулно импланти.
Явно съм пропуснала, че вече не го правят  Rolling Eyes
Аз все още не мога да се реша.

# 126
  • Мнения: 300
Идвам да се похваля, оправих устните и назолабиалните бръчки, много съм доволна, ефекта е страхотен, притесненията бяха излишни!  Hug
Може ли повече подробности. Какъв филър ползвахте (устни/нзл. б-ки). Количество?

Здравейте, отговарям с малко закъснение, но бях на почивка. Simple Smile
Имах късмета да попадна на д-р Крахтова, филъра, който ми сложи е  филорга, една ампула беше достатъчна. Трайността е около година, но е индивидуално, зависи за колко време организма ми ще резорбира хиалурона. Казвам късмет, защото устните където беше болезнено ги направи с по-малко убождания.
Вместо пилинг ми предложи BDR процедура, имала моментен ефект и била щадяща.  newsm78
Сега стриите са ми болката, след морето си личат още повече, не знам има ли отърване от тях...

# 127
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
a.l.e.n.a, ти нали си се спряла на Александровска болница за корекцията на бюста, би ли споделила дали цените, посочени на сайта, са актуални? Много ниски ми се струват, но може би не включват всички допълнителни разходи Thinking

Не зная какво има на сайта  Thinking Като че ли е ставало въпрос, че там има цени, без вкл. импланти?

При мен 7241 лв за операцията за поставяне на импланти и 1150 лв за обиране на асиметрията. При решение за операция се плащат имплантите - 4000 лв, поръчват се. А при операцията се доплаща разликата  Peace

# 128
  • Мнения: 1 726
За импланти на кой производител става въпрос?

# 129
  • София
  • Мнения: 3 797
http://alexandrovska.com/display.php?bg/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BE … D0%B3%D0%B8%D1%8F
Ето ги цените. Аз искам намаляване на гърди и евентуално повдигане. 3000 лв ми се струва нереално ниска цена. Като ми премине обемния период ще им се обадя да проверя как са. Тапавичарова не е ли вече доста възрастна? От години чета за нея във форума на Тялото.

# 130
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Такива са цените - то пише, че е без импланти Simple Smile

Под секрет ми казаха, че оперира сина й - той е завеждащ отделение - но тя е там и контролира, наставлява - за мен това е важно! Simple Smile



За импланти на кой производител става въпрос?

Ментор

Тя и с други работи, но за ментова беше най-подходящо  Peace

# 131
  • Мнения: 300
a.l.e.n.a, ти нали си се спряла на Александровска болница за корекцията на бюста, би ли споделила дали цените, посочени на сайта, са актуални? Много ниски ми се струват, но може би не включват всички допълнителни разходи Thinking

Не зная какво има на сайта  Thinking Като че ли е ставало въпрос, че там има цени, без вкл. импланти?

При мен 7241 лв за операцията за поставяне на импланти и 1150 лв за обиране на асиметрията. При решение за операция се плащат имплантите - 4000 лв, поръчват се. А при операцията се доплаща разликата  Peace

Много скъпо ми се вижда, какво означава обиране на асиметрията!?

# 132
  • Мнения: 1 726
Миналия месец платих 3000лв.за Ментор при др.Младенов, явно тя е завишила цената.

# 133
  • Мнения: 1
Моля не на Лс Simple Smile
Кажете мнение за естетична стоматология в София ?
Сега разглеждам Ирина Хсара, но ми се иска и мнения от форумци .

И аз се присъединявам към питането за добър естетичен стоматолог в София. Моля за препоръки!
Д- р Манолов, стоматологична клиника Буная, в близост до Мол Сердика. Бъдете здрави Simple Smile

Д-р Даниела Стефанова, работи в кв.Изток. С богат опит в естетичната стоматология и страхотно отношение към пациентите Simple Smile

# 134
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
armyhousewife, избирам лекаря и плащам цената  Peace На първо място за мен еизборът на лекар  Peace

Tsveta_D, кое точно ти се вижда скъпо? В 7241 лв е включана цената на имплантите  Peace  Peace

Едната гърда винаги е по-голяма. След два пъти кърмене е нормално да има леко изпразване. По-голямата гърда увисва повече и се вижда асиметрия. Гърдите трябва да се уеднаквят -това се прави през ареолата на едната гърда в моя случай - по-увисналата. другата няма да се пипа.

Общи условия

Активация на акаунт