ясла Приказен свят - Варна

  • 14 088
  • 135
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 472
Тема за детската ясла, мнения, коментари, въпроси, препоръки.
Надявам се да е полезна и да се включат повече хора.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Записвам се. Второ дете давам там вече, дано е ок както беше преди 7 години

# 2
  • Мнения: 11
На есен с песен в Приказен свят. Дано всички дечица се адаптират  бързо без много драми . Странно защо няма  теми от последните години за там  Thinking

# 3
  • Варна
  • Мнения: 385
И аз се записвам, и ние почваме от следващата седмица.
Красе, сетих се коя си, ти беше навън аз като излязох, чакахте заедно с едно друго семейство, и аз като казах, че показват базата, ти каза, че си я виждала вече Simple Smile Йеее. Сега сети ли се аз коя съм Simple Smile
Друг в 1-ва група освен ние с Красето? И отзиви за нея?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И аз се записвам, и ние почваме от следващата седмица.
Красе, сетих се коя си, ти беше навън аз като излязох, чакахте заедно с едно друго семейство, и аз като казах, че показват базата, ти каза, че си я виждала вече Simple Smile Йеее. Сега сети ли се аз коя съм Simple Smile
Друг в 1-ва група освен ние с Красето? И отзиви за нея?


Сетих се, излезе с една огромна усмивка  Laughing
На мен ми предложиха да е пак при едната от госпожите на баткото ама аз точно с нея се бях скарала хаха и отказах. В 1ва група ще ми е удобно, защото няма стълби, но не знам къде ще крием количките

# 5
  • Варна
  • Мнения: 472
Красе, сподели за тази госпожа, ако е удобно. От коя група е и какво се е случило, че се скарахте?
Верно, че и на нас ни показаха стаите на първа група, и бяха супер. Дано и на другите групи да е така, но не мога да съм на 100% сигурна Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Симова в 4 група. Детето казваше, че го удря. Попитах и веднага минахе на Вие. Не знам дали е било истина, но той беше на 2-3 и не говореше кпй знае колко. Но все ппвтаряше Тимова, Тимова и шамарише главата.
Кой знае какво е било, може и да не е било така.

# 7
  • Мнения: 11
Ох направо ми се къса сърцето  Sad Защо все още се използват тези методи на възпитание ? За съжаление от доверен източник знам, че това там се случва. Ето за това е хубаво да има коментари,  кой какво впечатление има, какво е видял, а не да се трият коментари и теми !

Последна редакция: нд, 26 юли 2015, 15:17 от renaya

# 8
  • Варна
  • Мнения: 385
Renaya къде там ги удрят?

# 9
  • Мнения: 11
Ситуацията на която е бил свидетел мой познат е следната: лелката се карала на едно детенце че пак се е наакало и го ударила, после накарала другите деца да му се смеят Sad. Искрено се надявам и се моля това да е последният случай и да не се повтаря вече.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 385
О, Боже! Ей така стават децата комплексирани... А моето още не ходи на гърне, дано не му се случват такива неща...

# 11
  • Мнения: 116
Мами, стига сте вярвали на кой какво казал. За всички ясли се носят какви ли не слухове, градски легенди. Нормално е и да се скарат на децата ако не слушат, не е голяма драма, но тези жени са и майки и баби и не вярвам да си позволяват такива своеволия. Моето беше казало, че я наказват да седи сама в спалнята и не й давали да яде.Аз съвсем добронамерено попитах дали е вярно. Сестрата така се притесни, щеше да се разплаче и извика детето да го попита, да разкаже кога, какво...и думите на дребната бяха :АЗ си измислих Confused. Въображението на децата е безгранично. Не казвам, че не е възможно да има и такива случаи, но са изключение, пък и на деца на такава възраст се вярва трудно. За мен е показателно, че ходеше с желание на ясла, искаше даже и почивните дни да е там, излизаше весела, бодра, целуваше сестрата за чао...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 472
дете на две години - просто няма как да си измисли. то още не знае какво е лъжа.
на една позната детето в яслата го бучкали с игла, като наказание и за да не личи. тя така не му вярвала, докато не видяла убоденото веднъж. за друга ясла става дума.
трябва да се дава гласност на подобни неща

лично аз ако разбера, че нещо подобно се случва с моето дете, горко и на лелката. сериозно говоря, ще разбера къде живее, кога и как се прибира от работа. луда ставам, само да разбера, че някой е посегнал на детето ми! и хич няма да чакам, някаква си бюрокрация да се размърда и да я наказват, уволняват и т.н.

# 13
  • Мнения: 11
А да Ви питам след като записахте детето, че ще започва ясла, дадоха ли ви разпечатано потвърждение че е записано ? Или само ви събраха документите и се уточнихте за дата на започване устно .

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Той едва говореше камо ли да лъже
 Даскалова беше прекрасна, уникална жена, светваше като я види. Защо пищеше от другата?!

Общи условия

Активация на акаунт