Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора

Thinking Как е при Вас? Самостоятелно ли спят Вашите бебчета?
Аз си мисля, че детето още от бебе трябва да свиква да спи само и да си има свое пространство Thinking
Цитирай

NL

Не няма да оправям детската,ще спи при нас  Very Happy
След като стане на годинка и нещо ще направим ремонт на стаята,ще я обзаведа и ще го преместя във неговата стая
Цитирай

Аз съм ЗА отделянето на бебето в собствена стая, не веднага, но няколко месеца след раждането, до годинка най-късно.
Цитирай

Magrathea

Твърдо ЗА самостоятелната стая Peace
Отделих Нели, когато стана на 6 месеца. С бейбифона я чувам по-добре, отколкото, когато спя при нея. И тя не иска компания, не заспива, докато има някой в стаята.
Цитирай

Нашето си има, но за сега спим в една стая. Когато започне да пропуска нощното хапване ще си спи в своята.
Цитирай

София

От 1-вия ден спи сама в собствената си стая. Много сме доволни както тя, така и ние от това обстоятелство.

Цитирай

София

В момента не мога да си позволя отделна стая за малката,но съм ЗА отделянето в самостоятелна такава.
Цитирай

DE

Докато навърши две годинки ще спи в нашата стая.
в момента детската стая я ползва само за игра.
Цитирай

Световната Здравна Организация препоръчва детето до навършването на 1 годинка да спи в собствено легло в стаята на родителите, защото това, заедно с някои други предпазни мерки като напр. спално чувалче вместо завивка и др. много намалява риска от внезапната детска смърт, която може да настъпи през първата годинка на бебока. На мен така и ми е по-удобно с нощното кърмене, но стане ли на годинка, определено съм за самостоятелна стая!
Цитирай

сф

бях твъдо ЗА, но сега спи при нас. но нашата детска стая е на втория етаж - би било истинска мъка да трамбовам нощем по стълбите нагоре-надолу.
Цитирай

София

Ние живеем в гарсионера и бебето ще спи при нас, няма друг начин.
Цитирай

На повчечето им се иска, но нямат стая на разположение.Иначе аз не съм против спането при нас-даже това съм и правила.Беше си ми супер готино и обожавах мириса и и да  си я гушкам.Сега сме и подарили спалнята и спи там сама, аз се присламчвам от време на време, щото ми домъчнява и се гушкаме.Лятото ще правим официално нейна си стая-момичешка с всичките му там работи.
Цитирай

ГО

В момента не мога да си позволя отделна стая за малката,но съм ЗА отделянето в самостоятелна такава.
Peace
Цитирай

Софийското дъно на световните гащи:)

smile3521
Цитирай

Аз ще изчакам до навършването на 3год.Страх ме, че още не може да се пази.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора