Отговори
  • Мнения: 3 504


Мили Мами,
след получени няколко предложения, които вие явно вече сте прочели може да се срещнем Rolling Eyes на 1 АПРИЛ /събота/ от 11.00 часа.
Предложенията за място на среща са:
1. Макдоналдс - на главната улица
2. Пред общината - фонтана - копчетата
3. Детската площадка в градската градина.

На срещата ще участва специалист Оля Георгиева от Софийски университет София.Сега се сещам да поканя още една логопедка от Пловдив. Сериозна и амбицирана да помага на децата и постоянно се информира и обучава в тази си сфера за проблемни деца. Ще я попитам и ако се съгласи по-късно днес ще Ви пусна съобщение.

Очаквам вашите предложения по горепосоченото и ако е удобно така да се каже Заявка за участие, защото е хубаво да знаем все пак колко майки ще присъстваме.

Поздрави, Даниела /Rosoneri/ Joy

# 1
  • Мнения: 3 504
Здравейте пак, ето ме отново.
Бях ви обещала да пиша за другата логопедка. Да тя ще участва, също приема поканата.
Името и е Рени, логопед на моята Гергана. Млада жена, амбициозна, работи от сърце с децата и успехи и родителите са доволни. Постоянно се информира, чете, актуализира знанията си.

Поздрави, Даниела  bouquet

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Аз приемам предложението за дата и час, за мястото нямам особени претенции, така или иначе не зная на Наталия как ще й понесе, но бихме могли да се срещнем на копчетата и там да решим къде да отидем. Ако вали, като резервен вариант е Макдоналдс. За съжаление не мога да дойда сама, а опита ми от такива срещи показва, че сериозни неща не могат да се обсъждат особено сериозно, защото децата създават проблеми. Всъщост не зная вашите деца как се държат, но моето е обикновено в състояние от хленч до истерия, освен ако нещо изненадващо не й се стори интересно. Организирала съм цялата фамилия, така че - на линия ще съм.

# 3
  • Мнения: 3 504
Много ти благодаря, за участието.
Аз съм на същото мнение, да се срещнем на копчетата, а пък времето ще покаже къде ще отседнем Wink.
И при нас не е лесно много с малката, ситуациите ми са известни и те разбирам.
Аз ще съм с таткото, за да може и той да помага.

Чао за сега.

Дано успеем и всичко да е наред и да се видим.

Не дай боже да има нещо, може да се обадиш.

Поздрави, Даниела

# 4
  • Мнения: 384
Здравей,Даниела!Интересува ме предложението ти и ако съм свободна,ще дойда.Уточнете мястото.Поздрави!      мами

# 5
  • Мнения: 3 504
Здравей, Мами, Hug

Благодаря за обаждането, не знам дали си от Пловдив. Мястото на срещата е на главната улица, фонтана пред община Пловдив, на копчетата. Ако си от Пловдив ще ги знаеш. Ако ли пък не, Главната улица е на центъра на Пловдив, а общината е до Макдонълдс.
Ако времето е лошо има вероятност да сме в Макдонълдс.

Това е засега, ако имаш още питания, моля кажи ги.

Поздрави, Даниела  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 451
Здравей, Дани!
Писах ти в по-старата тема за срещата. Прочети отговора ми там. Сега и аз се замислям дали да не взема таткото за детегледачка или въобще да водя ли Мими на срещата. Макар, че тя се държи сравнително прилично, но знае ли човек...

# 7
  • Мнения: 3 504
ок ще прочета и там

# 8
  • Мнения: 3 504
Прочела съм го и това. Ще е хубаво да вземеш и мъж ти и детето, нека да се запознаем с него, аз и Гери и другите.

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ако сме в Пловдив на 1-ви април ще дойда и аз  Grinning Като наближи още малко и се ориентирам ще кажа със сигурност.

  Rosoneri, трудно се следят и двете теми за срещата, даже някой може да се обърка. По - добре да помолиш модераторите да ги слеят или да заключат старата тема.

# 10
  • Мнения: 3 504
Здрасти, ще се радвам да дойдеш. Ще чакам като наближи времето да се обадиш.

Предполагам, че може и трудно да се следят. Но едното е за същината на въпроса, а другата е само за дата и час

# 11
  • Мнения: 3 504
Където и да пишеш бим.бам  аз ще те намеря, ти можеш да си следиш само втората тема за дата и час.

Чао, приятен уикенд.  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 531
Много съжалявам, но ние ще ходим на балкан, така че няма да ни има в събота CryА не можете ли в работен ден да направите срещата, то и часа смениха и врамето е хубаво?

# 13
  • Мнения: 3 504
Здравей veni-b,

Съжалявам, че няма да дойдеш Cry, но се надявам че няма да ни е за първи и последен път  Thinkingда се срещаме. Така, че се надяваме да имаме и друг шанс по-нататък да се видим с тези неуспели желащи да дойдат на 1-ви април.

За делничен ден мисля, че трудно ще стане, защото повечето сме заангажирани с работно време и място.

Поздрави!

# 14
  • Мнения: 3 504
 HugЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ..!  bouquet

НАШАТА СРЕЩА НА 1-ВИ АПРИЛ  PartyН А Б Л И Ж А В А Stop!!! #Crazy[/color]
дата: 1-ви Април - събота
[img]място на срещата: на Главната улица -  Partyпред общината - фонтана - копчетата
Зависи от времето: дали ще сме на вън/градската градина -детска площадка/ или вътре /Макдонълдс/.

ooooh!Ще ви чакам на копчетата и ще оставя на мястото, където съм - табелка Форум Bg-Mamma

Общи условия

Активация на акаунт