Да слабеем заедно-2 част

  • 12 848
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Аз имам да се преборя с още 7 килограма,за да си стана старите 60.Преди да родя бях станала 77,а сега съм 67,но проблема е,че тези 7 кг си стоят още от първата бременност.Тогава нещо не можах да се амбицирам да отслабна.

# 16
  • Мнения: 6 206
А пък аз тъкмо виждах светлина в тунела, а то било насрещния влак!
Заковах на 53 кг и няма мърдане, такова трътле съм, че не мога да се понасям! Даже една приятелка вчера ме видя, не се бяхме виждали от началото на бременността и вика: "Ауу, каква си голяма!" Направо комплекс ще ми стане вече! Като си вървим по улицата и видя някое момиче с по-голямо дупе и все питам мъжа ми "А, мойто толкова ли е голямо?" От огледалото все ми се струва, че нямам реална представа.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: PoliaSp
Като си вървим по улицата и видя някое момиче с по-голямо дупе и все питам мъжа ми "А, мойто толкова ли е голямо?" От огледалото все ми се струва, че нямам реална представа.

аз съм същата или го питам "Аз толкова ли съм дебела?"
все си мисля, че съм много дебела...

# 18
  • Мнения: 4 176
Цитат на: AnMary_
не съм го сбъркала Wink бях кльощава Wink сега си гледам дънките от онуй време и се питам как съм влизала в тях. Wink Малко след раждането успях да се намъкна в тез дънки, но беше за кратко

Аз бях толкова в 3-ти клас Simple Smile
Колко си висока? Ще те разбера ако кажеш че си 1.20 Simple Smile

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Цитат на: Туфи
Цитат на: DEianaZ

знаеш ли, че една жената бременна за втори път по-бързо започва да и личи. наблюдявам мои приятелки

Казаха ми, ама си мисля, че искаха да ме успокоят.... Rolling Eyes  Sunglasses


Вярно е, коремната стена се отпуска след една бременност и ако не се е стегнала по-лесно се разтяга пак. Освен това до 3-ти мес. от бременността гладката мускулатура е отпусната физиологично, да предпазва от спонтанен аборт...

# 20
Viarno li e 4e dokato karmia nemoga da svalia kilogrami ili pone
6te e stra6no trudno Rolling Eyes

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 820
Не е вярно. Много е индивидуално. Аз кърмя, а от няколко месеца вече съм си на предишните килограми. Разбира се, ако изям 100 кг шоколад, пак ще се ослоня, но кърменето няма общо.
Виж в Библиотеката на форума за кърмене статията за кърмене, спорт и отслабване, а също и стари теми, обсъждани по въпроса.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз да се отчета.
Та значи, когато забременях бях 57 кг, ама по принцип си бях около 54 /отказах цигарките, омъжих се, абе станах мини прасенце/ Преди да тръгна за родилното кантара отброи 73 кг.
Сега след година и 1 месец съм 51 - всичко ми става, даже и някои по-архивни дрешки  Simple Smile
Не съм пазила диета, кърмих 10 месеца.
В интерес на истината обаче старите сутиени са ми малко  Laughing което ме радва доста.
Поздрави!

# 23
  • Мнения: 1 464
два месеца от как съм родила и вече си влизам в старите дрехи ама ми остават килцата от преди бременността,че бая се бях освинила миналата есен

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
В първа част на темата си развалих диетата с шоколад и не съм се спряла оттогава да тъпча всички вредности. Най-накрая си купих мечтания дигитален стъклен кантар и се оказа, че съм свалила 4 кг.  33uu ! Сега (5 мес. след второто раждане) съм колкото преди бременностите, но искам да сваля още 4 кг.
Мисля, че дневна доза от 100 г. шоколад не е пример за подражание  Wink

# 25
  • Мнения: 1 283
Zdraveite!Neka i az da si izleq mukata:)Prez purvata bremennost bqh 58 i ka4ih 14kg,svalih gi za mesec sled tova,a sled o6te edin mesec stanah 52.Kurmih 4 mes(t.e. izcejdah se)A sega pak ot 58 stanah 77 Shocked i dosega sum svalila 8 samo,ujas! Sad Beba e na 44 dni

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз пък съм на диета сега съм 52 и искам 48.
За съжаление тези последни 4кг се свалят бавно...по грам на седмица, но като стана толкова ще пусна тема да ме поздравите Grinning

# 27
  • Мнения: 5 500
Цитат на: DEianaZ
аз пък съм на диета сега съм 52 и искам 48.
За съжаление тези последни 4кг се свалят бавно...по грам на седмица, но като стана толкова ще пусна тема да ме поздравите Grinning

Непременно ще те поздравим, ама я кажи колко си висока Wink  Confused:

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: DEianaZ
аз пък съм на диета сега съм 52 и искам 48.
За съжаление тези последни 4кг се свалят бавно...по грам на седмица, но като стана толкова ще пусна тема да ме поздравите Grinning

Непременно ще те поздравим, ама я кажи колко си висока Wink  Confused:

1.65 съм

# 29

Общи условия

Активация на акаунт