Пак за един крем върпоси

  • 2 263
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 542
Хубу, Блонди, ама кви пари е тая козметика, че аз не съм от най паралиите и ми е малко нанагорно да давам пари за крем, който струва повече от 25-30 лева.

# 31
  • Мнения: 5 317

Нещо към моето по-специално да се насоча и да търся да пробвам.Нещо подходящо за мойте 20 години.  Joy
Пробвай някое леко кремче на LOREAL или CLINIANS.

# 32
  • Мнения: 27 524
Хубу, Блонди, ама кви пари е тая козметика, че аз не съм от най паралиите и ми е малко нанагорно да давам пари за крем, който струва повече от 25-30 лева.

Мисля,че е доста повече,за съжаление... Rolling Eyes
Искаш ли на Лореал тогава оферти?На Гарние не съм фен и не ти ги препоръчвам,но Лореал стават,пробвала ли си ги?Аз на тях карам и съм доволна.

# 33
  • Мнения: 18 542
Не съм ползвала Лореал.
Давай!

# 34
  • Мнения: 5 317
Хубу, Блонди, ама кви пари е тая козметика, че аз не съм от най паралиите и ми е малко нанагорно да давам пари за крем, който струва повече от 25-30 лева.
Доста скъпички са- #Crazy,70.00-80.00 лева и нагоре.

# 35
  • Мнения: 27 524
Ето ти един вариант

 http://www.lorealparis.fr/Catalog/product.asp?idproduit=%7BB7EE3 … 415F%7D&type=

,но в сайта не им пише дали имат фактор,пише го на кутийте и тези дни ще проверя и ще ти кажа има ли или не.Иначе не е за стари кожи,има вариант за нормална и смесена,каквато явно е твоята, и за суха и чувствителна.Има лек цвят на праскова в него и заличава налични петънца по лицето,дава вид на кожа като прасковка  Crazy

# 36
  • Мнения: 357
Аз в момента ползвам ето това кремче http://market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=50040&cat=578&shop_id=12 ,но имам още малко от него и ми се иска да си потърся нещо ново.Ще поразгледам,ще питам и за тестери и ще докладвам  Hug

# 37
  • Мнения: 1 629
Чета, гледам че твойта кожа прилича на мойта Crazy та пробва ли на AVON  Visual Perfection-а? С фактор 20 е, матира и леко придава равен тен, много съм доволна от него и препоръчвам. Цената е ок 10лв.

# 38
  • Мнения: 928
С крем за мазна кожа знаеш ли как ще ти лсънат бузите... Shocked
Е това не го разбрах, кравче Peace. Нали уж кремовете за мазна кожа трябва да попиват, а не да ми лъснат бузите Thinking

Чета, да ти кажа, че по принцип и аз не съм доволна от Гарние, поне досега не бях. В една козметика обаче ми предложиха да си мацна от тестера и да видя как ще ми е кремчето. Аз съм с кожа като твоята и досега крем не съм ползвала редовно, точно заради бързото омазняване. Ами този попи почти веднага, не лепне (някои правят един много гаден лепнещ слой върху кожата), не ми се омазни след това кожата, добре си го чувствам Simple Smile. Крема е Garnier - Total fresh - дълбоко хидратиращ крем за нормална и смесена кожа, с екстракт от грозде или нещо такова. За UV филтър нищо не пише. Струва около 7 лева само  Wink. Върху него слагам един фон дьо тен на Avon, който матира и попива също перфектно (пеше, че е с UV защита, ама какъв фактор не пише). Сега остава да си намеря нещо хубаво за около очи. Решила съм да пробвам Талодерма, ама да видим нещо прехвалени ми изглеждат  newsm78

# 39
  • Мнения: 18 542
Чета, гледам че твойта кожа прилича на мойта Crazy та пробва ли на AVON  Visual Perfection-а? С фактор 20 е, матира и леко придава равен тен, много съм доволна от него и препоръчвам. Цената е ок 10лв.
Преди известно време си бях взела дневен и нощен на AVON  био нещо си - хидратиращ и т.н, обаче ми беше доста мазен и в момента с тях се маже мъжът ми. Малко съм предубедена да ти кажа  Thinking

# 40
  • Мнения: 18 542
Решила съм да пробвам Талодерма, ама да видим нещо прехвалени ми изглеждат  newsm78
И аз си мислех да пробвам Талодерма. Доста я хвалят момичетата.

# 41
  • Мнения: 18 542
Аз в момента ползвам ето това кремче http://market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=50040&cat=578&shop_id=12 ,но имам още малко от него и ми се иска да си потърся нещо ново.Ще поразгледам,ще питам и за тестери и ще докладвам  Hug
А бе маце, този крем не е ли за тяло? Поне така пише отгоре.

# 42
  • Мнения: 357
Аз в момента ползвам ето това кремче http://market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=50040&cat=578&shop_id=12 ,но имам още малко от него и ми се иска да си потърся нещо ново.Ще поразгледам,ще питам и за тестери и ще докладвам  Hug
А бе маце, този крем не е ли за тяло? Поне така пише отгоре.

 Naughty
Кремчето е хубаво но ми се иска да го сменя малко,че почна да ми писва.

# 43
  • Мнения: 928
Слушай Чета, тичай днес до някоя козметика или аптека. Намери си тестери на Лореал, Гарние, Кларинс, каквото още са ти препоръчали мацките и започвай да пробваш. Днес едното тестерче ,утре другото и така докато видиш кое ще е най-добре на твоята кожа. Няма смисъл да хвърляш пари, без да си ги пробвала предварително.
Аз имах една серийка на Виши, дето така и изтече срока на годност - купих я без да пробвам и се оказа, че не ми е добре на мен. Доста време прехвърлях крем за около очи (с неква термална вода май беше), крем за лице и фон дьо тен. Миналата седмица ги метнах в кофата  Hug Сега съм предубедена към Виши  Tired
Хайде действай и успех   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 629
Чета, гледам че твойта кожа прилича на мойта Crazy та пробва ли на AVON  Visual Perfection-а? С фактор 20 е, матира и леко придава равен тен, много съм доволна от него и препоръчвам. Цената е ок 10лв.
Преди известно време си бях взела дневен и нощен на AVON  био нещо си - хидратиращ и т.н, обаче ми беше доста мазен и в момента с тях се маже мъжът ми. Малко съм предубедена да ти кажа  Thinking

Няма да ти го хваля, знаеш че на различна кожа всеки крем различно и понася. Този е лек крем, попива добре и наистина матира и изравнява тена. Успех и да кажеш после какво чудо купи Wink

Общи условия

Активация на акаунт