"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 17

  • 46 217
  • 727
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7
Да и по мои изчисления е така, но това с цвета на гърдите и подуването  ме обърка тотално..

# 256
  • София
  • Мнения: 7 645
Най-вероятно е от овулацията.
Има още време до тест

# 257
  • Мнения: 7
Да така е, ще почакам за теста! Благодаря все пак  bouquet

# 258
  • Мнения: 226
Оф започнаха болки в десния яйчник, дали не е лелката, ще се побъркам от чакане  Sad

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 23:27 от Toni_n_k

# 259
  • Мнения: 39
според вас дали може да е от килограмите? Аз съм много висока 181 и съм малко пълничка но все пак имам няколко приятелки които са по дебели от мен но забременяха ама много много лесно износиха и родиха живи и здрави дечица сега се подложих на курс по отслабване но незнам какво става но последния път когато се премерих бях качила едно кило освен това тези главоболия и постоянната тежест в стомаха ..... ох вече незнам какво да мисля тотално се обърках

# 260
  • Мнения: 31
Здравейте момичета! Имам въпрос относно забременяването.....Аз съм с часточна поликистоза, бях на лечение 3 месеца....нищо..... от 1-ви август пия билка за забременяване а последния ми цикъл беше на 29.07 и още го няма.  newsm78. Винаги преди да ми дойде имам подути гърди и корем......сега нищо newsm78 . И преди ми е закъснявал цикъла, но от доста време беше доста редовен на 28 дни.........Дали от смяната на зезона закъснява?

# 261
  • Мнения: 226
Направи си тест Simple Smile

# 262
  • Мнения: 31
Времето, което е минало дали е достатъчно за да отчете теста?  newsm78

# 263
  • Мнения: 226
Щом имаш около 4-5 дена закъснение е достатъчно, зацапване има и при наличие на бременност, стискам палци да е бебе  Praynig

# 264
  • Мнения: 31
 Hug Благодаря!

# 265
  • Мнения: 1 256
Здравейте, дами!

  При мен чудото май се случи. Simple Smile) Още не смея да се зарадвам с цяло сърце и все ми е малко притеснено да не стане нещо, повече от година правихме опити.
В понеделник си правих тестове - три различни, всички положителни. Във вторник сутрин направих кръвен - положителен. Сега дилемата ми е какво да правя с прегледа при гинеколога. Моят гинеколог е в отпуска до 15-ти. Запазих си час за утре при друг гинеколог, който познавам, но се чудя дали да отида, или да си изчакам 15-ти. Как мислите, може ли отлагането на прегледа до 15-ти да се окаже погрешен ход, възможно ли е нещо да не е ОК и да се окаже, че е трябвало да отида по-рано?

   Последният ми цикъл беше на 3-ти август и ако правилно смятам сега съм в 5-та гестационна седмица, а ако изчакам до 15-ти ще съм в 7-ма.

Предварително благодаря!

Здравей! Миналата година отидох на преглед на 40я ден от менстр. ми цикъл. Почти не се видя нищо. Лекарката ми каза да отида след седмица, но за съжаление абортирах. Сега пак съм бременна. Цикълът ми беше на 27 юли, но още не съм ходила на лекар и аз се чудя кога трябва. Някой ако има повече опит, нека да сподели.

# 266
  • Мнения: 11 336
Здравей! Миналата година отидох на преглед на 40я ден от менстр. ми цикъл. Почти не се видя нищо. Лекарката ми каза да отида след седмица, но за съжаление абортирах. Сега пак съм бременна. Цикълът ми беше на 27 юли, но още не съм ходила на лекар и аз се чудя кога трябва. Някой ако има повече опит, нека да сподели.

Ами за съжаление ти имаш вече опит и за да се подсигуриш е редно тези дни да отидеш на лекар. Разкажи какво се е случило и ако гинеколога прецени може да приемаш някакви медикаменти за презастраховане.

Повечето лекари ще изчакат да видят как се развива при теб втората бременост и само при нужда ще се намесят.

Не вземай горещи душове и вани. Не приемай загряващи напитки. Почивай си повече и колкото и да е щуро мислено говори на бъдещето си бебче колко е желано  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 1 109
За да се види, е хубаво да има поне 10 дни закъснение. Ти пресметни кога да отидеш Simple Smile
Тихичко честито и прекрасен финал, леки 8месеца Simple Smile

Реших да изчакам до 15-ти.
Благодаря за пожеланието Simple Smile
Моля се всичко да е наред. По принцип не съм силно религиозна, вярвам в Бог, но не и в каноните. Но ми се стори куриозно, че забременях точно след като получихме като подарък икона на Богородица на 15.08. и си я сложихме в спалнята. Simple Smile Жената, която ни я подари, ни я даде с пожелание да ни закриля и каза, че и на нея й била подарена такава преди много години и пазела недоносеното й бебе, когато се родило. 

# 268
  • София
  • Мнения: 7 645
Отслабването/диетата може да повлияе на цикъла и да закъснее. Главоболията са типични, когато тялото се чисти от токсини. Въпреки това при закъснение е хубаво да се направи един тест. От опит знам, че често билки и каквито и да е лекарства, които помагат за забременяването действат на хормоните и може ако не са правилно дозирани да объркат също цикъла.

За момичето, което е бременно, а предния път е бил неуспешен е нужно да отиде на лекар по-рано, защото може да има нисък прогестерон, който доктора за да се подсигури и да се избегне аборт може да назначи да се приема допълнително. Аз лично съм с нисък прогестерон и приемам всеки път след овулация, а като забременях го пих до 3-тия месец.

# 269
  • Мнения: 34
Здравейте, аз искам да попитам възможно ли е изпарителната черта на теста да е с наситен розов цвят? Случвало ли ви се е?

Общи условия

Активация на акаунт