Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Айтос

Здравейте!
Имам проблем- от седмица вече ме понаболява гърлото, чувствам го надуто и ми прилича на сливици, имам и кашлица. В петък се видях с личната и тя ми каза че мога да пия всичко вече понеже съм на финала, но аз не съм съгласна. За сега продължавам само на чайчета, но се страхувам да не стигна до ангина и в понеделник ще ходя да се моля (понеже нямали) за направление за УНГ.
Та въпроса ми е какво мога да взема да се лекувам без да вредя на бебка. А и нямам време, трябва да оздравявам бързо че се страхувам да не би да започне раждане и после да не ми дават известно време бебето заради това че съм болна Crying or Very sad
Цитирай

у нас

Мед, топло чайче и парацетамол   food010
Но най-добре при доФтора  doctor
Цитирай

София

аз се оправих с осцилоскокциум (уадарна доза ... 6 дози през 2 часа) и фервекс (той май е на 4 часа, но много успива)
ако имаш гранофурин действай ... много е гадно, но помага
Цитирай

София

Цитат на: Мери
Здравейте!
Имам проблем- от седмица вече ме понаболява гърлото, чувствам го надуто и ми прилича на сливици, имам и кашлица. В петък се видях с личната и тя ми каза че мога да пия всичко вече понеже съм на финала, но аз не съм съгласна. За сега продължавам само на чайчета, но се страхувам да не стигна до ангина и в понеделник ще ходя да се моля (понеже нямали) за направление за УНГ.
Та въпроса ми е какво мога да взема да се лекувам без да вредя на бебка. А и нямам време, трябва да оздравявам бързо че се страхувам да не би да започне раждане и после да не ми дават известно време бебето заради това че съм болна Crying or Very sad

Мисля, че хомеопатични таблетки за смучене ще ти се отразят добре на гърлото. По-добре питай в аптеката.
Цитирай

София

осцилоскокциум е хомеопатично
имах нчкъде книга, само трябва да се разтърся
Цитирай

Варна

пробвай с хомеопатични лекарства
 ако все пак се стигне до ангина (което никак, ама никак не ти желая) отиди на лекар и попитай за Bioparox той може да се ползва и от бременни и кърмачки, представлява локален антибиотик НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО попитай лекаря си
ЖЕЛАЯ ОЗДРАВЯВЯНЕ Е ЛЕКО РАЖДАНЕ!!!
Цитирай

За гърло може със сигурност да се пие Ефизол - преди около месец се опитвах нещо да се разболея и го пих, много бързо ми мина гърлото.
Цитирай

Айтос

Благодаря на всички ви за отговорите. Днес съм на ефизол, но утре сутрин отивам на лекар.
Цитирай

в края на града

Гаргара с лайка, с клеева тинктура (пчелна, като се разтвори във вода) ... но ако е гнойна ангина си трябва антибиотик, лекар ще каже...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.