Морски бриз и вълнички,после бум на две чертички!Бъдещи мами над 35

  • 25 991
  • 704
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 8 521
Хайде, ние събираме партакешите и отиваме да ядем торта и да пием боза за РД на Момчил Wink
Много щастливо дете нека расте!

# 181
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Прекрасна закуска и кафе !
Честит рожден на Момчил ! Да расте здрав и да се радва на много игри!

# 182
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Честит Рожден ден на Момо! Пожелавам му най-безгрижното детство на света...   bouquet

Гледам обсъждали сте майчинските и болничните. На мен от известно време ми се върти един въпрос... За майчинските ми е ясно, че ще бъдат намалени след тези болнични, но няма как... Аз на практика съм постоянно в болничен от 19.05. до 13,08, нон стоп.
Обаче притеснението ми е друго... Като самоосигуряващо се лице на граждански договор с голяма компания, аз получавам суми от стари сделки дори когато не съм на работа. Така на практика през целия юни и целия юли нямам нито ден работен, но имам постъпили доходи от комисиони от стари сделки. Те естествено са не кой знае какви суми, ама едва ли това има значение. Та се чудя дали това няма да е проблем после при подаването на данъчната декларация и как аджеба трябва да се отчетат тези пари?  newsm78

# 183
  • Мнения: 3 535
Честит рожден ден Момо! Щастливо детство  Hug
Добрутро Simple Smile Танзу, като отидете септември на морето , ще ни снимаш твоята закуска с кафенце от там Wink

# 184
  • Мнения: 7 201
Мамче, как издържаш на изкушението с тези сладости покрай теб??   newsm78
Както е казала Звездичката - важното е един път да влезе в съзнанието начина на хранене. А и все пак се отнася за собственото ми здраве. Именно затова съм така желязна и категорична.

Танзу, отново прекрасно кафе и закуска.  Heart Eyes Дано си допаднете с новият доктор, който да осъществи мечтата ви за бебче.

Честит рожден ден на Момо! Да расте здраво и послушно дете за радост на цялото семейство!
Весел празничен ден, Мира!  bouquet

МамаСа, радвам се, че резултатите ви са добри. Дано и другите малки проблеми да се разрешат. Praynig

Успешна процедура, Уанче! Очаквам много скоро да ни се похвалиш. Hug

Магнет, бързо да оздравяваш! Съчувствам ти.

Липсва ми Ава. Дали се завърна от гръцко? Thinking

# 185
  • Мнения: 3 754
Честит рожден ден на Момо  bouquet Да расте здрав, палав, щастлив и да има много късмет! Весел празник!
Танзу
Скрит текст:
за съжаление такава е тъпата действителност. При всички възможни перфектни показатели и неуспех отговорът е малшанс, 30 % е вероятността, която дават нашите клиники за да се получи бременност. Не знам при турските дали не е по-висока. Остава човек да има здраве в излишък и дебела банкова сметка за да пробва до откат. Все някога може да попадне в тези 30 %. А това обяснение с килограмите и имплантацията за мен е пълна глупост. Особено в твоя случай. Та ти не си с наднормено тегло. Едва ли 5 кг отгоре ще са причината за неуспешния опит. Ако знаеш коя е лабораторията, с която работят можеш от там директно да си поискаш резултатите. Предполагам, че няма да има проблем да ти ги извадят по имената. Това е важна информация, ако отидеш другаде. Хормоните показват как организма ти реагира на стимулацията.
Даре,
Скрит текст:
при нас кръглите клетки бяха над 5, не помня мерната единица, но това е над границата. Изследваха ги и се оказа, че са левкоцити, това означава, че има инфекция. При нас тя беше трихомони. Лекувахме се и кръглите клетки си влязоха в норми. По принцип завишените левкоцити влошават цялата спермограма.

# 186
  • Мнения: 13 929
Добрутро, честит Рожден ден на Момо  Heart Eyes
Кали, в момента в който излезеш в отпуск по бременност и раждане всякакви доходи трябва да спрат, за обикновените болнични не знам да има проблем.
Доходите се декларират за годината, в която са получени.
Ние задържаме плащанията на агенти като теб за една две години, често се случва обаче някой да не предупреди и настава шок и ужас  ooooh!

# 187
  • Мнения: 2 603
Честит първи рожден ден на Момо!  bouquet Мира, да ви е жив и здрав, много щастлив, усмихнат, и да ви радва! Весел и вълшебен празник ви пожелавам!  Hug

Кали, и аз мисля като Амини.
И при нас се разхлади, през нощта погърмя, поваля, сега пак пече, но вече е доооста по-хладно, и подухва.
Цвети, аз не губя надежда за вашия край, просто живот и здраве ще е нещо организирано във въздуха, от днес за утре...когато се отвори дупка на ММ във времето.
Танзу, незнам при тия процедури каква е вероятността да ти обяснят каква е причината за неуспеха, аз от моята гледна точка за миседа не намерих причина...всичко, което направих при следващата бременност беше превантивно. Но ако някой ме пита, пак така бих постъпила. И аз съм за природните, натурални и т.н.методи принципно, обаче понякога се налага да се подпомогне, дори мънично за да се случат нещата. Понякога пък се налага повечко да се помогне, целта оправдава...точно тази цел...

# 188
  • София
  • Мнения: 392
Честит първи рожден ден на Момо  newsm59  newsm38  bigdance2 Да расте здрав, щастлив и много игрив. МираБу честит празник и на теб   bouquet
Уанче успешна стимулация и положителен резултат след нея Wink
Даре лек път и много хубава и приятна почивка Simple Smile
Болните бързо да оздравяват  Naughty Мишела и тя от вчера е с чревен вирус  ooooh! обади ми се по телефона вчера сутринта, че цяла нощ не е спала, повръщала е, разстройство, болели я мускулите и сега с баба си се лекуват, снощи звучеше значително по-добре.

Аз след малко тръгвам на погача  Heart Eyes Звездичката правилно си ме усетила обичам ги безкрайно много племенниците си, те и Мишела са моето всичко  Heart Eyes надявам се скоро да присъединим още един член към отбора с любими същества Wink

# 189
  • Мнения: 1 423
Момичета благодаря!
Пращам на всички в нужда позитивна енергия, използвйте я по предназначение.
Тъкмо приспивам юбиляра, има план за спане, за да е свеж на партито, но на кой му пука за плана Simple Smile.
Почерпка от таблета нямам, пийте по едно студено фрешче Simple Smile.
Започнаха да валят пдаръци, комшийката от село ми пратила домашно пиле Simple Smile.
Даре, каня те на РД, ние ще май точно във вашия вилает, фермата за пауни в прасковената градина, от 17.30.Ама боза няма.

Днес е много приятно времето, става за купон на открито, по поръчка е.

Ава липсва и на мен, дано да е от хубаво!

# 190
  • Мнения: 7 201
Шери разбира се не пропуска никой от малчуганите  Hug
Днес пропусна месечинката на Димана. Шери, ще се наказваме! smile3534

Кейче, да ви е жива и здрава Джулайската принцеса, все така послушна и чаровна!  bouquet

Тите, пропуснах месечинката на Мони. Но ми е много натоварено тези дни - прибирам се уморена, прочитам ви набързо, но почти нищо не запомням. Здравичка и усмихната да ви расте. Hug

# 191
  • Мнения: 5 037
Шери разбира се не пропуска никой от малчуганите  Hug
Днес пропусна месечинката на Димана. Шери, ще се наказваме! smile3534

smile3555 Еми признавам си,че съм голяма бяла птица,но не лебед.

Кейче,честита ви първа месечинка.Да расте все така послушна.

# 192
  • Мнения: 8 521
Мира, ще мина да ви видя Simple Smile

# 193
  • Мнения: 1 432
Честит рожден ден на Момо и на майка му, разбира се  Laughing Да е здрав и усмихнат   bouquet

И честита първа месечинка на Димана. ама тя е много специална тая мома - по специален изгрев дойде, на синя луна стана на един месец  Heart Eyes

# 194
  • Мнения: 1 368
Честит рожден ден на големия вече Момчил! Да расте здраво, обичано и щастливо дете!  Hug
Честита първа месечинка и на Димана! Да е жива и здрава, послушна и обичана! Hug
Ива, да оздравява детето Hug

Общи условия

Активация на акаунт