Морски бриз и вълнички,после бум на две чертички!Бъдещи мами над 35

  • 25 990
  • 704
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 535
Авааа, прибра се от отпуската и подпука тортите! Имай милост, някои са на диета Wink
Ааа Даре, тоя проблем го има и при нас като сме при свеки  Confused споко минава  hahaha
Абе, на бебетата не им ли се дава вода?

# 691
  • Мнения: 8 518
Оризът привлече китайците и те ти оправиха телефона? Wink
За какво ги взимате тези протеини? С тях не се ли трупа мускулна маса?
Ясно, Жане  Peace да не търся под вола теле, викаш Wink

# 692
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Оризът привлече китайците и те ти оправиха телефона? Wink
За какво ги взимате тези протеини? С тях не се ли трупа мускулна маса?
Ясно, Жане  Peace да не търся под вола теле, викаш Wink
Joy ох Даре. Китайците само ще ми изядат ориза. Няма да помогнат. А мускулна маса иска яко тренировки, на дивана с вилица в ръка не става  hahaha Просто хормоните много обичат мазнинките и веднага лепват там. За това и се иска да отслабнеш преди стимулация.

# 693
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лили и Коте лек път ви пожелавам !
Аз не съм фен на летенето и много ви съчувствам особено на Котето с прекачване и беболина.
Благодаря за съветите момичета купхме протеин ще го разтварям с мляко и ще го консумирам вместо едно ядене. Въпроса е по един шейк на ден достатъчно ли е?
Днес закусвах к.мляко с две лъжици о.ядки и една л.семе. За обед изпих един готов протеинов шейк и вечеря ще хапна супа от гъби.
Зази чувствам се подута, изнервена и ревлива. Самият носен спрей също е дразнещ.и моят вечно запушен нос съвсем сложна комбинация.
Мм е от модела хора които приемат, че всичко ще се нареди от самосебе си, много типично за тук и всичко му се струва престараване от моя страна.
Цвети аз никога не съм била с екстра кг като сега и това ме тормози.
Титето сега е при Амишите Simple Smile надявам си да си изкарва добре.
Много хубав ден желая на всички !

# 694
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Уанче, млякото да е обезмаслено (кисело и прясно), замени овесените ядки с овесени трици. Бях на диетата на и научих много неща. Много хора коментират против нея, но когато я прилагаш правилно (не се яде само месо) чуството е невероятно. Никога не си гладен и отслабваш.

# 695
  • Мнения: 5 037
Айде малко  spam2
Скрит текст:

Елица,ти що си тука,а не в болницата newsm78?

# 696
  • Мнения: 141
Благодаря, че ме мислите, в къщи съм си още.  Tired През ден ходя да ми слушат тоновете. Засега всичко е нормално, тоновете са добре, бебето не страда. Не знам до кога ще ме търпят. Утре съм на консултация пак. Единствено съм подута много, краката ми са като на носорог. Нормално било казаха. Искам да се разхождам пък не мога.  Tired Обещавам да пиша като тръгна към болницата, ако мога. Ще имам нужда от стиснати палци.  Hug

# 697
  • Мнения: 3 535
Ели, палци стиснати и по всяко време , знаеш  Peace Защо така тоя твоя бебок newsm78 Вземи го нахрани в пиперони или прелъсти тм ( ако поддаде де, щото моя е Джелезен  Joy )
Даре
Скрит текст:
мчи тъй ! Човек уж отива отпуска да разпуска и уж повече време, повече джиджи - биджи че , пък то- греда  Crossing Arms

# 698
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Айде малко  spam2
Скрит текст:

Елица,ти що си тука,а не в болницата newsm78?

Нидей, че моята сега е тука и вече взе да ме изнервя... А си дойде едва вчера...  ooooh!
Казах й нищо да не носи от село, че в тия жеги нищо не ядем и всичко се скапва. Въпреки всиччко домъкна една кофа домати и старите (почти още толкова) днес ги прави в буркани... В една тенекия от сирене, на електрическия котлон, в 11.00 часа в най-голямата жега...  ooooh!
И понеже имаме климатик само в хола, за да стане малко поне търпимо в спалнята, отварям вратите и така... Е да ама сега по цял ден трябва да слушам как вият тези от индийските и турски сериали...  #Cussing out
Че и май няма никакво намерение да си тръгва...
Намрънках се...  Crossing Arms

# 699
  • Мнения: 141
Жане, това с прелъстяването не действа. Изпробвано е два пъти - баткото е с 10 дена закъснение, преносен, със зелени води... А люто не съм пробвала, но обичам, та ще се възползвам от съвета.  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 8 210
Кали, болките в кръста по това време на бременността обикновено са контракции.
Не знам какво приемаш , но се чуй с доктора си.
Страх лозе пази. Поне аз съм на този вариант.

# 701
  • Мнения: 3 535
Ели , май са само бабини деветини тия методи  Thinking Но щом обичаш люто Wink
Кали, на теб не ти ли разрешиха да обикаляш вече? Ходи се разходи в парка като те ядоса свекито .

# 702
  • София
  • Мнения: 6 302
Ели, палците сме ги стиснали, всичко ще е наред  Hug И моите крака бяха хипопотамски на края, че даже и ме боляха, но съсееееееем малко още ти остава  Hug

Кали, неприятно това със свекървата. На теб сега ти трябва спокойствие. Ако почне много да те изнервя, намекни на ТМ, че е време да я изпращате....

Уанче, опитай да не се изнервяш (знам, че не е лесно, вярвай ми). Нормално е всичко, което то се случва, но ти мисли позитивно и си казвай: струва си, правя го в името на един прекрасен резултат  Hug Това за Титето и амишите не го разбрах  newsm78

Даре, а дано довечера поддаде ТМ  Blush

Лили, сподели го тоя метод с ориза. И добре, че си спасила телефона  Peace



# 703
# 704
  • Мнения: 683
Здравейте,момичета! Изписахте света,а аз още не съм разучила новото комуникационно устройство. ooooh! )И,какви бисери ръсите Laughing Коте,Лили,лек и безавариен път.Кали,купи едни слушалки на свеки.Уанче,мен всичко ме интересува за стимулациите и тези кратки и дълги протоколи.Еее,браво на мен.Цял месец съм блокаж! Twisted EvilАха,сетих се.ЧЕстита годишнина на Мира.Дълги години да се радвате един на друг като младояженци.Перу,важното е,че Идка не плаче вече много.Ще синхронизирате отношенията.Ава,без сладко не мога,но и да приготвям не умея.Магнетчето пък се появява точно на време и с две думи за отговор поуспокоява положението.Ели,как ми се иска и на мен от твоето "лошо".Шерифче,хубаво е,че твоята приятелка се е осъзнала.Ева,ама ти наистина ли не позапалваш?Мама са я хванах нощес да шпионира hahaha,но Патето,Джулия,Донна ми се губят.Добре дошла на Мария.То,моето стана преразказ newsm78 Даре,ние с теб кога спираме тютюнопушенето?!?Аз май на "върба в сряда".Има ли желаещи да ми помогнат в боравенето с таблет.Срам не срам си признавам,че ми е китайско писмо. Момичета,искате ли да направим една обща молитва за всички нас? За успешен път,успешни процедури,сплотяване на партньори,за здраве и благополучие.Прегръдки,щастлива и спокойна вечер на всички.Аз отивам да се трудя.

Общи условия

Активация на акаунт