В отпускарския сезон е време за бебемаратон - 177

  • 21 156
  • 536
  •   1
Отговори
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414


ТАКА ВСЯКА ОТ НАС ЩЕ ОСТАНЕ В ТЕМАТА ЗАВИНАГИ!!! А ВСЯКА УСПЯЛА ЩЕ Е ЛЪЧ СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА ЗА ЧАКАЩИТЕ И МОЛЕЩИТЕ СЕ!

Списъчето с успелите момичета на тази тема! Списък, който ни радва и ни дава най-важното, без което не бихме успели -НАДЕЖДА!!!




1.ANI BANI EFP stork-boy
2.suzimi EFP stork-girl
3.roxanna EFP stork-boy
4.S@NDR@ EFP stork-boy
5.emma_smith EFP stork-boy
6.stelaaa (Теичка) EFP stork-girl
7.sunnyyyyyy EFP stork-girl
8.mecani EFP stork-boy
9.Veseto* EFP stork-girl
10.deedeetu EFP
11.darlita EFP
12.HappyKali EFP
13.Snowche EFP













ПЪРВИ СТЪПКИ В БЕБЕПРАВЕНЕТО







И накрая, но не на последно място....

Нека никоя от нас не забравя, че "Никога не ти се дава мечта, без да ти се даде ШАНС да я осъществиш" !!!

Мечтайте, вярвайте, дерзайте!!!

Последна редакция: нд, 02 авг 2015, 23:28 от пънче-мънче

# 1
  • София
  • Мнения: 5 193
Тук Hug Даже съм първа Crazy

# 2
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Нищо й няма на темата... Ако я редактираш довечера, може да ми смениш НИК-а, ама и така не е болка за умиране...

# 3
  • Мнения: 984
Оооо, Бора Бора... и аз искам.
Пънче супер е темата   bouquet

Да наръся и в новата тема:
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 4
  • Мнения: 1 152
Добро утро !
Пънче и така си е добре темата!  bouquet
Мятайте си всички промоциите в албума, че изтървах всчко.... Sad
И аз ще кача нещичко Wink
Ани леко раждане   Hug

И малко синичко  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 5
  • Мнения: 1 413
Пънче, благодаря за темата  bouquet
Мерси за синичкото newsm75 newsm79 newsm28 newsm79 newsm75

# 6
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пънче   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 8 131
Много успешна тема желая!

# 8
  • Мнения: 613
Желая успех на всички ви.

Аз да се намрънкам при вас, че сте ми на сърце. Та моята беба много дребна расте. Изостава с една седмица ( така си вървим от началото, заради МЦ м/у 28-32 дни и неясна Ову ), но ме притеснява, че качва малко грамчета, доки казва, че е наред, на 3та ФМ ми казаха същото, доплерите са си добре и се храни нормално, ама така като ми кажат малко е мъничка и ми става гадно. То не, че ние с ММ сме много големи и двамата сме 165 и 170, та на ФМ и това го отчете, но ..... Знам, че се раждат и бебета по 2400 и по 4000, но нали все да има за какво да се притеснявам ..... Мрън ooooh!

Извинявам се, ако ви досадих, но имах нужда да го напиша.

А исках и да попитам за Зузи, какво става с нея? Аз нали доста пропуснах от темата, та за това питам.

  bouquet

# 9
  • NE
  • Мнения: 10 999
Съни Това са излишни тревоги щом и на третата ФМ не са отчели нищо притеснително. В 9-ти месец ще натрупа бързо грамчета и ще имаш една пухкава бебка. Обикновено момиченцата вървят по-дребнички, а и при генитична предразположеност няма какво да го мислиш.
Зузи си гледа Радинка. Peace

# 10
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
И аз в новата тема, не че се редя за второ  Rolling Eyes

Съни, мен все ме тревожеха през последните месеци, а бебка се роди 3200. Хем при мен с точност се знаеше деня на трансфера.
Щом кръвотокът ти е наред, няма от какво да се притесняваш.
Aз се водех от тук http://www.babymed.com/ultrasound-measurements-in-pregnancy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 227
Запис и от мен.
Още съм тук. Mr. Green
От най-заразното синьо.  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Съни, не мисля че има място за притеснение, теглото го смятат с формула така че е много относително. Peace
П.П. Буцигном по спомен е родила вече. Simple Smile /Сега видях, на 20.07.2015 бебе Борис/ Жив и здрав да е, още една сбъдната мечта. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 721
Като видях толкова коментари през уикенда, бях сигурна, че Ани е родила  Heart Eyes Ани, няма да си пускам палците за леко раждане, да знаеш  Hug

# 13
  • Мнения: 1 413
Ани, като дойде момента да е леко и бързо Hug
 newsm75 newsm28 newsm79 newsm79 newsm75 newsm28

# 14
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да ви наглеждам Whistling
Пънче   bouquet за темата
Нека се напълни с много отпускарски хубави новини Hug

Общи условия

Активация на акаунт