Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-288 от 288 отговора

Старата я затворих, че достигна 15 стр.
Цитирай

Spain

Ketito питаше за цените на количките Jane, ето тук можеш да видиш
http://www.elcorteingles.es/multitienda/producto/lista_productos … =331&tpam=ssc
И аз мисля, че ако ти я пращат от тук ще ти излезе много скъпо.

Аз съм избрала Bebe Confort Loola, мисля че ги продават и в България.
Цитирай

София

И Bebe Confort ми харесват, но и те са скъпи!1200лв!  То мой всички хубави тук са толкова Tired
Аз първо си търсех втора употреба, но една мама ми каза , че мога да си намеря за 300евро нова. Сега си търся някой да ми донесе, защото така можело да стане безплатно. Имам само едни познати, които ходят в Испания, но те ще ходят чак юли месец Tired

Благодаря ти за инфото  bouquet
Цитирай

Небенце, мерсаж за поканата за спортуването, вярно имам нужда и желание да смъкна някое килце  Hug , ама в момента ми е невчзможно, зарината съм от работа. Бачкам по 12-14 часа на ден  Sad Такова ще ми е темпото до края на Април (надявам се), след което ще мисля за килограмите  Wink
Хайде почвайте вече с бебеправенето де, пък кой знае може да си бременеем заедно след някой друг месец  Wink
Цитирай

Ispania

Vibora,хайде праЩай си адреса Wink,на ли4ни за да ти пратя карти4ка
Цитирай

София

Мами, някоя от вас, няма ли да си идва към България април или май месец newsm78???
Цитирай

Ispania

За мое неЩасие аз няма да си ходя тогава Sad.
Но ketito,все пак имай предвид,4е ако някой стрьгне да си ходи ,Ще има и собствен багаж а е разрешено само 20 килограма (и 10 рь4ен).
Можеш ли да ми дадеш линк сьс снимката на коли4ката?
Цитирай

Ispania

Имам идея и може би мога да ти помогна ,но пусни снимка на коли4ката.
Цитирай

Lleida Ispania

Моми4ета,къде се изгубихте,липсвате ми ве4е  smile3518
Цитирай

Spain

ето ни де ..а вие къде се губите Smile
 я казваите майки на поголеми госпожи4и - ина едни памперси за апрендизахе (за нау4аване ) .. те са като гащи4ки .. ползвали ли сте такива и изобщо разкажете ако знаете нещо за това как в детските градини  тук у4ат децата на гърне .
Цитирай

Мадрид-Плевен

ами тук сме,но аз лично на последък нямам много време за компа-сега времето се затопли и ние само бръмчим навън newsm68 и днес също не се спряхме,сега се прибираме ходихме да папкаме дюнери после понички-все здравословна храна  Blush Mr. Green
Цитирай

Lleida Ispania

И аз от една седмица се каня да хода да ям дюнери но все нещо става и не стигам до там  Sad.Герган4е аз използвам такива пелени,на мен са ми много удобни когато сме на ван защото се свалят и вдигат много лесно,не се 4удиш коя лепенка да хванеш и как  Laughing,сега ходим в къщи само с гащи4ки а на ван за всеки слу4ай още с пампер.За градините не знам нищо защото още не ходим.
Цитирай

моми4ета,
ще се видим ли в Мадрид на по кафе тези дни?

pozdravi
Цитирай

Мадрид-Плевен

ЕХ Рали с най-голямо желание,но май трябва да се разберем нещо ,за да мога да видя дали ше успея да дойда Hug
Цитирай

Ispania

Туко Що си подадох документите за renovacion Party олекна ми малко Crazy,4е ве4е бах станала разногледа с тези документи.Само дето не поискаха да ми вземат и документите за детето та сега 4ак ИУни Ще му подавам на него Confused.Абе.....думи нямам....

Рали хайде де,казвай кога Wink
Герганче Хулиганче ,нашАта госпожица направо и махнахме памперса(обикновенният),сега само ноЩем спи с памперс.В детската градина ги слагат на тоалетни 4иний (за деца_малки са)
Цитирай

в Tara

рали, ако може да не е днес.....
вчера у нас имаше мини пожар, маги е болна и е една лудница, в която аз съм с най-тежката диагноза Crazy
много искам да се видим, но още чакам да дойдат затрахователите, чакам ги от 10 ч....испанска точност!
Цитирай

VLC/SP

Благодаря на Дормилона за православания календар bouquet bouquet bouquet в тази тема.Нямаше ме тази седмица и като се прибрах,гледам,4е е заклю4ена,писали сте много Very Happy
Хулиган4е,има такива гаЩи,но те са си жив памперс,аз направо си я слагам на тоалетната 4иния с дъска.И гърнета не съм използвала,гадни са ми. Laughing
Цитирай

Spain

MAribel с дъска? - как стават тези работи ? аз съм много спокойна по отношението на пи6анеот и акането .. ама ве4е взе да ме досрамява 4е не действам и сега събирам инфо и сили да по4нем с обу4ението за гърне или туалетна . мислех направо в туалетната да я у4им с детска седалка и малко стол4е за да стига ..но не знам дали е уда4но . изобщо на тази тема съм объркана доста  newsm78 #Crazy
 ХАри4 какво подпали Smile пироманка  Mr. Green . на мен един "минипожар " в къщи ми разказа играта . имаме една малка пе4ка фагор (от тези дето духат) и за секунди оставих малката в стаята и бягам на първия етаж да и взема някакви кърпи4ки . вси4ко става за минута - 2 не пове4е . ка4вам се нагоре  отварям вратата и какво виждам - пе4ката гори с пламъци , цялата . стаята в 4ерен пу6ех .. а горкото дете оти6ло в другия край на стаята и гледа упла6ено и реве без глас . направо се бях побъркала . незнам как я изклз4их тая пе4ка и как я занесох до банята  с ръце . спаси ни от големия пожар това 4е бях сложила пе4ката до гола стена и столовете и дивана бяха на около 30- 40 см. ако бе6е под пердетата или до дивана ..направо  не ми се помисля .  така и не разбрахме как  се е запалила .. и предполагаме 4е Гери е помогнала .
Вал - 4естито за документите ...дано станат по бързо Smile
Цитирай

в Tara

леле, калпазанке!
ама и ти не си поплюваш Mr. Green
и аз не разбрах ко стана, честно, ама станахме повод за разговор около неделната вечеря на много съседи Mr. Green Mr. Greenекшън ти казвам.
всичко си имахме както си му е реда; и пожарникари 2 коли и дим,  мръсотия и зяпачи и уплаха.....ако си бяхме в бг можехме да се споминем с мъжО Mr. Greenтук докато ние разберем, че у нас гори печката пожарната вече беше наясно и довтаса за секунди. сега чакам да ми изчистят от застраховката, че кухнята е чернааааа  Confused

вал, и аз ги подадох моите, ама няма кой да отиде да даде отпечатъци...не мога да си замъкна задника до полицията от мързел Very Happy
Цитирай

Мадрид-Плевен

браво Вал за документите,наистина дано станат скоро
ей,ама много пиромани взехте да се събирате на едно място smile3534    Smile
слава богу,че за сега не съм имала такова "щастие" yes
Скарлет О'Хара хайде стига вече с мързел идва и лято трябва да се живне малко  jumpuu
Цитирай

Spain

някои тиган ли е пламнал или пе4ката е направила късо ?
 Хара не да те плаша ..но по правилник  трябва да ги плати6 най много месец след като излязат и до 3 да отиде6 да даде6 отпе4атък . макар 4е това е само на книга написано де ,защото мъжа ми се бе6е притеснил (нали паспорта му е изтекъл и му правят в б-я друг  ..а без него не може да вземе тархетата .. та 4и4ото в полицията му казал 4е по принцип било така ..ама да не се притеснява  4е може да закъснее ). ти все пак внимавай -да  не вземе да се прави някои на много принципен .
Вибора да не ти се слу4ва дано ..аз не знам как отреагирах толкова бързо ..но никак не е приятно
Цитирай

Spain

аз забравих да ви се похваля - обадиха ми се от 4астната детска градина - приемат я . ве4е да дох де баха в общинската и от 1-ви сигурно сме в новата . омаяха ме там и Иван на връщане 4ак каза "ами ако я бяхме записали от на4ало сигурно ве4е щеше да говори с пълна пара Smile " . то едни книжки попълват децата . едини песни4ки . едни игри .. абе хареса ми ..само дето няма прозорци в тяхната стая ..ей туи им мразя на испанците . ама като е на 1-я етаж на еддин блок и самата стая е преградена на 2 . та ГЕри ще е във вътре6ната .  всяко нещо си има минуси ..но дано бързо се адаптира и да и харесва там . и на гърне шели да я у4ат  newsm44 newsm68
Цитирай

Lleida Ispania

Да ви се похваля днес за парви път излязохме без памперс мина много успешно, до сега ми беше притеснено да я издаржам на ван и за това и слагах памперс но реших 4е е краъно време савсвм да го махнем.Герган4е ние сме с децка тоалетна 4иния отдавна но от 1 месец сме на гарне и тя сввикна много барзо без памперс,гарнето стои  в стаята и като и се пишка отива до него сваля си гащите и сяда сама smile3501,но всяко дете си е разли4но пробвай и по двата на4ина,само трябва много да и обясняваш как и другите деца правят така и да и даваш примери с приятел4ета,нали знаеш децата как се поднасят,успех дано се справите бързо  newsm10
Цитирай

Lleida Ispania

Герган4е 4естито за градината,но те не излизат ли лятна ваканция или за тях не важи това,и аз се замислям за градина но си мисля 4е сега за два месеца няма смисъл.
Цитирай

в Tara

ани, плаши ме бе душа Laughingта да се стресна!
ами аз трябваше след този петък да си платя таксата и да отивам за отпечатъци, така, че.....оставаме с една tarjeta caducada Rolling Eyes на маги.
сега за наказание ще чакаме да мине нотариус през нас срещу парички, после в общината и дано излезе до лятото......

незнам как стана пожарчето, явно забравен котлон на газ, малко движение на въздух, захванал пламъка някоя хартийка и така. не ми се мисли какво щеше да стане, ако.....

а това за вътрешните дворове в испания е много кофти. спомням си, когато дойдох първата ни квартира беше долу-горе с такъв; ей, каква депресия ме гонеше ви казвам. близо 8 месеца ме тресеше, мисля си, че квартирата беше главната виноница за състоянието ми тогава. рев, сополи, бясове, пмс нонстоп, стягане на багаж, щяхме да се изтрепем с рет Laughing
а подовите им настилки в апартаментите? ужас просто Mr. Green

Цитирай

Lleida Ispania

Скарлет не го мисли пове4е,имали сте късмет бил е малкия дявол.Важното е 4е вие сте добре smile3525 вси4ко друго се оправя,а това за апартамента е вярно аз се 4уствах по същия на4ин в старата квартира,беше страшна депресия ревях си сяка ве4ер след като приспя детето а и мъжа ми е шофиор и като бях сама съвсем се скапвах,мислех си 4е никога няма да свикна тук.Но сега сме в хубав апартамент и определено се усеща разликата,друго си е да ти е приатно да се прибереш в къщи.Вси4ко ще се оправи горе главата  newsm10
Цитирай

VLC/SP

Хулиган4е,айде 4естита нова детска градина. Peace
Ина4е 'дъска' казвам на седалката за деца,не е талашит или неЩо подобно. Very Happy Пък и какво те е срам,айде сега,всеки си у4и детето кога му дойде времето.
Дун4е,има смисъл и за два месеца дори от градината.Например на дъЩеря ми градината лятото им пълни басейни,имат занимания на двора сред катерушки,и тем подобни. PeaceТака за моето дете Ще бъде по_лесно да свикне,заЩото вниманието й Ще е привле4ено от много нови и интересни неЩа.Докато месец септември е дъждовен,стоят на закрито,пове4ето са болни,риска да се разболее е мн.висок и като прибавим и адаптацията...майко мила Tired
А за патеото и мен адски ме дразни и депресира. Sad Колко съм обикаляла докато намеря апартамент екстериор не е истина.Друго си е да живееш в слън4еви стаи и да виждаш у4илиЩе и булевард,а не гаЩите на тази отгоре,опнати по4ти до прозореца ти. Crazy
Цитирай

Малееееее, какъв е този отбор пироманки тука  Wink
Радвам се, че сте се разминали с малко, мацки и другия път умната  Wink
Това за патиото... не съм живяла в такъв апартамент, ама си представям какво е  Sad

.........а не гаЩите на тази отгоре,опнати по4ти до прозореца ти. Crazy

тука пък е забранено да простираш по терасата... в смисъл, задължително на сушилник .... не че не го правят де, ама основно 'невъзпитаните' емигранти  Wink
Спомням си, бях си метнала един шушлеков панталон на терасата на стола (това в градински апартамент) и на другия ден ми пъхнаха листче с правилата на блока под вратата, с подчертан текста за прането  Mad
Цитирай

Мадрид-Плевен

Цитат
Спомням си, бях си метнала един шушлеков панталон на терасата на стола (това в градински апартамент) и на другия ден ми пъхнаха листче с правилата на блока под вратата, с подчертан текста за прането  Mad
Мале,мале радвам се,4е до сега не съм попадала в такъв снобски блок
живеехме преди в Орихуела и там просторите бяха отгоре на блока,та аз просто от мързел простирах на балкончето това беше май много странно на комшиите отстеща-те столчета,масички ние простор Blush  #Crazy
Цитирай

VLC/SP

Клара,тук съЩо е забранено.Оба4е говорех за патеото,където вси4ки кухни и спални гледат една към друга.Там на прозорците се опъва един простор и си нахвърлят дрехите.Това оба4е се вижда от комшията отдолу,тъй като му стига до средата на прозореца. CrazyБратов4едка ми е така,някакъв ужас е,когато отвори прозореца на кухнята. ooooh!
Аз ли4но простирам дрехите на един сушилник на голямата ми тераса,по_ми харесва така.Тази отгоре оба4е има простор и като си вейне пожълтелите 4аршафи ми се повръЩа от гнус. Mad Няколко пъти й ги олях с олио и ве4е се отказа от тази простотия. Peace
Цитирай

Мадрид-Плевен

Цитат
Няколко пъти й ги олях с олио и ве4е се отказа от тази простотия. Peace
ама,че си лоша  Mr. Green
Цитирай

VLC/SP

Каквото повикало,такова се обадило,нали? Wink
Цитирай

....Няколко пъти й ги олях с олио и ве4е се отказа от тази простотия. Peace

35 35 35 hahaha hahaha hahaha
Ама си гадничка  Wink

Не съм виждала такова нещо тука, ама сигурно го има де.....  Wink
Цитирай

Мадрид-Плевен

Каквото повикало,такова се обадило,нали? Wink
newsm48
Цитирай

Здравейте и от мен,
какви са тези пожари Харич,ей белята бързо става,важното е,4е всички сте добре,ако не броим уплахата Hug
АНИ,за гърнето и тем подобни,бабите от България ме побъркват най-редовно на тази тема,за сега нямаме успех,а и аз не я слагам постоянно,за сега реве,реве и нищо.Спрях,по-натам пак ще опитам.А,и честита нова градина на Гери!
Дун4е,обяснявам й на Алисия,но тя май хич не схваща,за какво иде реч.
Марибел,4е гадно това с чаршафите. Twisted Evil
За стите без прозорци,верно,все едо си умрял...затворен,или прозорец към патиото.
Цитирай

Lleida Ispania

Да ви кажа в БГ имам една приятелка която пак така имаше проблем с комшиите и след като ги предопреди няколко пъти а те се направиха на разсеяни,тя взе един маркер и им надраска 4аршафите Laughing,и сега вси4ко е на ред Wink.Бари ти не си ли от Леида ако искаш да се видим. Hug
Цитирай

Мадрид-Плевен

а с нашата мадридска  среща какво става момичета yes или no
Цитирай

Мацки, гледате ли телевизия...голям скандал при нас... арестуваха ни кметицата и половината айюнтаменто  Mr. Green още не знам подробности, че съм на работа  Sad
Но това било новина номер 1 по всички радиа и телевизии в Испания и Европа
Цитирай

Ispania

В4ера се видяхме с Хара и Рали,стана много ненадейно Embarassed и нео4аквано(поне от моя страна де).
Аз ако мога да дойда ,Ще е в сьбота,но оЩе не сьм сигурна,така ,4е ако има желаеЩи за сьбота ,Ще се радвам.Но както казах ве4е оЩе не сьм сигурна и аз.
Цитирай

Мадрид-Плевен

В4ера се видяхме с Хара и Рали,стана много ненадейно Embarassed и нео4аквано(поне от моя страна де).
Аз ако мога да дойда ,Ще е в сьбота,но оЩе не сьм сигурна,така ,4е ако има желаеЩи за сьбота ,Ще се радвам.Но както казах ве4е оЩе не сьм сигурна и аз.
lalalala newsm81 браво браво е явно е когат можете кажете
Цитирай

в Tara

да бееее, вече забравям за пожарчето. едни мацки в кухнята ми лъскат всичко от-до. то имало и хубави страни, направиха ми пролетно почистване тъкмо навреме 35
ще ми боядисат и тавана, само остава да купим печка, ама тоз път не газова Mad

клара, ко става с тази марбея newsm78
от хулиан ги захванаха яко да ги следят, уж тая кметица се правеше на светица, а какво стана? голяма корупция при вас Crazy

вибора, ами ние вчера си направихме мадридска среща, но ще има и второ издание....

бари май питаше за кръщене нещо. и ние не сме кръщавали моника още, смятаме това лято да го сторим. аз ще си ходя по-рано от мъжа ми, затова ще проуча та той като си дойде да не губим време. на нас ни се иска някъде на някой хубав манастир с приспиване. дали е възможно?
знаете ли някой и друг сайт newsm78?

сега търсим рокля за случая Mr. Green
Цитирай

Мадрид-Плевен

да бееее, вече забравям за пожарчето. едни мацки в кухнята ми лъскат всичко от-до. то имало и хубави страни, направиха ми пролетно почистване тъкмо навреме 35
ще ми боядисат и тавана, само остава да купим печка, ама тоз път не газова Mad

клара, ко става с тази марбея newsm78
от хулиан ги захванаха яко да ги следят, уж тая кметица се правеше на светица, а какво стана? голяма корупция при вас Crazy

вибора, ами ние вчера си направихме мадридска среща, но ще има и второ издание....
мммм даааа,но не беше много честно от ваша страна така тайничко,но нищо де ще чакам следващата
 friendship

Цитирай

в Tara

ами аз да ти кажа така и не разбрах кой с кого се уговаря...просто се чухме по телефона с рали предния ден и се разбрахме сутринта, ако нямам ангажимент да отида на срещата. до последно незнаех дали ще отида. аз до днес чаках да дойдат от застраховката. стана спонтанно, но затова пък хубаво Very Happy

не се сърди, пак ще излезем bouquet
Цитирай

Мадрид-Плевен

ами аз да ти кажа така и не разбрах кой с кого се уговаря...просто се чухме по телефона с рали предния ден и се разбрахме сутринта, ако нямам ангажимент да отида на срещата. до последно незнаех дали ще отида. аз до днес чаках да дойдат от застраховката. стана спонтанно, но затова пък хубаво Very Happy

не се сърди, пак ще излезем bouquet
е ще го приживея някак си  Very Happy и както казах вече явно ше си чакам другата среща  smile3534
Цитирай

Spain

ах гадини  Twisted Evil и си мъл4ите а ..я тука бързо вадете компроматите Smile .Вал сигурна съм 4е си правила снимки Smile ..няма ли да разкажете нещо пове4е
Цитирай

Spain

ХАра има доста манастири ..потърси една страница .. не я знам как се казва .. моя приятелка от там си намериха едно китно манастир4е и се ожениха .. до него имало хотел за приспиване . страницата бе6е от сорта на bgmonastery..... .  ще я питам и ще ти дам адреса .. а може и снимки да пусна от там 4е са ми на компа Smile
Цитирай

Spain

http://www.bulgarianmonastery.com/bg/
 това е страницата .. има вклю4ително и цени и  места за приспиване   и телефони ..
Цитирай

в Tara

иееее ани, златна си ша знайш!  bouquet Laughing
много мерси за линкчето, сега ще рушкам.

вече се чудих кога ще смениш зимната премяна на гери Mr. Greenкато го видя това сладкото сняг да го вали и ме хващаше зимна депресия...друго си е да е пролетна Crazy
за аватара става лаф Laughing

аз разполагам със снимков материал от срещата, но ще искам позволението на останалите участници, за да публикувам хубавите им муцунки Flutter
Цитирай

мммм даааа,но не беше много честно от ваша страна така тайничко,но нищо де ще чакам следващата
 friendship

E ne e taino
Prosto stana malko nenadeino , sujaliavavam.
az niamam mnogo dostup do internet tuk i poneje imah na Hara i Val telephonite s tiah se chuhme i polu-ugovorihme. Az im dovedoh i edna budeshta bulgaro-madridska mama.
Beshe priatno

Ako iskate moje da se ugovorim ot sega za nachaloto na drugata sedmitza za niakoia sutrin
ponedelnik? vtornik? kakvo shte kajete?

pozdravi
PS sujalivam za latinitzata

Е не е тайно.
Просто стана малко ненадейно, съжалявам.
Аз нямам много достъп до интернет тук и понеже имах на Хара и Вал телефоните с тях се чухме и полу-уговорихме. Аз им доведох и една бъдеща българо-мадридска мама.
Беше приятно.
Ако искате може да се уговорим от сега за началото на другата седмица за някоя сутрин понедеделник, вторник - какво ще кажете?
Поздрави
« Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 01:40 от Diviana »
Цитирай

Някой гледа ли нещо за тези арести? Аз доколкото разбрах, не са били само у наше село?Много късно свърших работа снощи и нищо не можах да гледам.... разбрах само, че са ни арестували кметицата и половината урбанизмо  Mr. Green Имало 135 милиона липси  Shocked и това е, което са успяли да хваната, а кой знае още колко са крали....А за корупцията да не говорим  Mr. Green

Мацки, много ви завиждам за срещичките дето си ги правите  Wink Все се надявам, че ще се включи и някоя мама от нашия край, че да има и аз с кого да се срещам  Wink , ама май ще си остана с надеждата само  Sad
Айде чакам снимки от срещичката  Wink
Цитирай

Мадрид-Плевен

Клара много вие е подкупно селото   Mr. Green ами то кметици,то 19 служителя още не скучаете там  Crazy

Рали няма да е лошо да се видим разбира се,но както вече съм казвала ще се разберем допълнително

като миналия път Very Happy
Цитирай

Lleida Ispania

Клара не се натъжавай и аз не мога да се вклю4а в тези срещи,защото сам много дале4 newsm70,но ако решиш можеш да ми дойдеш на гости Hug,сигурно ще се появи  някоя мами4ка и при теб,както виждам сме трагнали да превземем Испания newsm62
Цитирай

Spain

аиде аиде Дун4е вие сте 2 от Леида Smile
а у моито село открих 4е са се заселили още 2 българки - ей голям кеф .. ще ходим да се срещаме в събота или неделя Smile  Mr. Green
Цитирай

VLC/SP

Скоро Ще ви казвам 4ао,моми4ета.На 8 тръгвам за България.Много ми е разрушкано,не бях го планирала изобЩо,но какво да се прави. Sad
Хулиган4е,една молба към теб. PraynigНали ходихте наскоро в посолството,а зная,4е имало нов ред за пълномоЩните.Моля те,ако знаеш в кои дни,изобЩо вси4ко което се досетиш.
Цитирай

Мадрид-Плевен

Maribel  ДНИТЕ ЗА ПОСОЛТВОТО СА ВТОРНИК,СРЯДА И ЧЕТВЪТЪК,който прави пълномощно минава без записване,само паспортите със списак
които е за пълномощно обикновено минават първи
Цитирай

Ееее,АНИ<ще си имаш и ти дружки,просто не мога да повярвам ,4е няма други българки,тук са мнооооого.
Дун4е,дано успеем да се видим,следващата седмица,ще ти звънна предварително,разбира се,записах си телефона ти. Hug
Марибел,и ние на осми,обаче май месец,купихме билетите,от сега е вълнувам.С колата ли решихте последно,дано е кротка Анна-Мария по време на пътуването.
Цитирай

Spain

Марибел тръгваш си но ще се върне6 ..нали Smile
ами моето наблздение върху посолството е 4е всеки както му доиде така влиза .. колко народ се извървя като бяхме ние .. без записване .. без ред ... както винаги българска работа ... аз например не бях записана за паспорт ..ама на ги6ето жената питала Иван какво му трябва .. той казал 3 заявления и толкова .. никои не се е разправял с него 4е ме няма в списък ....
 за пълномощното без ред минава6 ..струва 7 евро Smile  ..друго не мога да се сетя Smile
БАри ами при нас има Българи Smile ама българка (полу - такава де ) бях само аз и още една има .. други няма Smile и сега тези 2-ките .едната даже  май работа ми намери Smile
Цитирай

Ispania

Туко _Що взех документите за следваЩата година за детска градина.Лелееее не ми се мисли ,колко пари ,Ще трябва да се изрься за да запиша Алекс оЩе 1 година ooooh!,направо не ми се мисли.............
Цитирай

VLC/SP

Отивам си инцидентно със самолета,Бари.Слу4и ми се неЩо много неприятно и трябва да си вървя,за да видя какво мога да направя.
Хулиган4е,пак Ще се върна,днес платих билетите в двете посоки.
Вал,добре,4е ми напомни за детската градина,4е каквото ми е потресно и съм забравила,4е трябва да ида да ги уведомя,4е малката Ще иде по_късно на градина.
Това за пълномоЩните е без 4ас,нали?Питам като идиот,въпреки,4е и аз съм пускала информация,но ми е каша в главата.
Цитирай

Марибел,не ни шашкай така...какъвто и да е проблема,стискам палци  Praynigлеко пътуване и да се завърнеш с добри новини.
Ани,ето компанията се заформя Very Happy
Цитирай

VLC/SP

Бари,откриха ми едно неЩо.Двама лекари го потвърдиха. SadТрябва да се лекувам.Тук от Ла Фе ме изпратиха по спешност в Песет(тя ми била болницата,където трябва да ме лекуват),но там ми заявиха,4е след 5_6 месеца Ще ми дадат 4ас. ShockedДотогава оная с косата Ще ме е прибрала отдавна.То това е и целта им,де.На 4астната клиника пък се събраха уж да ми назна4ат ле4ение,ебати импотентните лекари,те не знаят какво да е ле4ението,а уж е най_добрата клиника. Shocked
Така 4е,отивам си в България,там знам при кой да ида,мизерия е по болниците,но пък специалистите са страхотни,имам им доверие.
Цитирай

Мадрид-Плевен

Maribel дано всичко да е наред-късмет
Вал какво става и с теб и с нета  Rolling Eyes
Цитирай

Lleida Ispania

Марибел мили4ка не се притесняваи вси4ко ще се оправи,ние сме с теб и ще те подкрепяме духом,ще 4акаме добри новини от Бг,нали няма да забравиш да ни пишеш.Желая ти успех и горе главата love001

Цитирай

Марибел,искрено се моля да ти помогнат в България,дано не е толкова страшно,не знам какво да ти кажа,само ти знаеш какво е в душата ти.Кураж Hug
А за 4асовете,днес ми дадоха 4ак за 08.06 за изследвания,не е истина просто,2 месеца има до тогава.Много се моткат.
Цитирай

Ispania

Марибел ,вси4ки ти стискаме палци да се оправиш по бьрзо ,дано в Бг ти помогнат лекарите Praynig
 bouquet

VIBORA_ ,ето ме Crazy,нямам нет Sad,и истината ,е 4е не зная кога и Ще ди го имам в кьЩи пак Confused.
Цитирай

Spain

Maribel искрено ти желая вси4ко да се оправи и лек път ! ние мислим за теб да знаеш  Hug
 и да пи6е6 от Б-я .
Цитирай

Марибел, късмет мила, стискам палци да се оправиш бързо  Hug С тебе сме  Love Hug
Цитирай

в Tara

марибел, незнам какво е станало, но сигурно е сериозно.
пожелавам ти късмет и много кураж, с теб сме и вярвай, че всичко ще е наред Hug Very Happy
чакаме добри новини Peace
Цитирай

VLC/SP

Благодаря ви за подкрепата,моми4ета,толкова добри сте. newsm51 smile3518
Надявам се вси4ко да се оправи по възможно най_добрия на4ин и да остане само един лош спомен.
Ще пиша и от България.
Много ми е притеснено обЩо взето,ту ме обзема някакво идиотско спокойствие,ту ме обхваЩа паника... Confusedлуда работа.

Цитирай

в Tara

марибел, спокойно Very Happy
всичко ще е наред както казват по американските филми, приеми го като едно изпитание....с теб сме bouquet

мацки, завършихме прословутия хапартамент, отдъхнах си Mr. Green

може да го скив тук http://community.webshots.com/user/jara03100
Цитирай

Lleida Ispania

Хара,4естито за апартамента,много ми харесаха врати4ките на шкафовете в кухнята. newsm10
Цитирай

Харич, честито  Wink много хубаво е станало
Там ли ще се местите ... аз като дърта клюкарка да разбера   Embarassed
Цитирай

в Tara

няма да се местим Mr. Green
под наем ще го даваме Wink

дунче, грасиас за вратичките и всичко Laughing Laughing  bouquet
Цитирай

VLC/SP

Хар4е,много ви е хубав апартамента. PeaceДано да си намерите свестни наематели,да го пазят.Мястото ми се вижда много спокойно,нали?
Аз тук съм джигит из Валенсия_бърза или мъртва. Twisted Evil
Цитирай

Ispania

Хара,не го давайте на 4ужденци Mr. Green,особено с деца Crazy.

Марибел, Hug
Цитирай

Харич,вярно ,4е отдавна ремонтирате,но си е заслужавало Wink
Само дано случите на наематели,4е.....
Цитирай

в Tara

ами да, градчето си е спокойно- за рет идеално местенце, но за мен..... Laughing
стискаме си палци да са ни свестни наемателите, но то всичко си е до късмет

ремонта беше исторически, ама се съобразявахме със свободното време на мъжО, а и все пак са си  50- тина км, не е като да отидеш по пантoфи вечерта да лепнеш някоя и друга ролка тапет между другото Rolling Eyes Mr. Green Laughing
Цитирай

Lleida Ispania

Ей моми4та пак се загубихте Naughty,как сте какво правите Wink.Ние имаме едно приятел4е което изкара шарка и сега 4акам вклю4ване,тази ве4ер имаше няколко пъп4ици по кра4етата и ръ4и4ките но не знам дали е шарка или е от прахта на площатката,утре ще видя.Някой от вас карал ли я е.Аз не се притесмявам защото трябва да я изкараме все някога и е по добре докато е по малка но обменете опит ако имате. Love
Цитирай

в Tara

дунче, моята голямата като беше на 3 нарочно я пратих на градина да я 'хване' Laughing
зора беше по-малко от седмица, колкото е по-малко детето по-лесно я изкарва, не се плаши Smile
сега, ако чуя че някой 'носи' тая зараза и моника ще набутам Mr. Green

за справка, на брат ми тогава приятелката му все още, я 'хвана' от маги, само дето не умря милата. то сърбеж, то пъпки огромни, то чудо беше......
Цитирай

Ispania

Хулиганке,не полу4ихте ли ниЩо о мен? newsm78
Цитирай

Lleida Ispania

И аз така знам и не сме спирали да се виждаме с мом4енцето,но снощи е било фалшива тревога сега нама пъп4ици,продължаваме да 4акаме  Laughing
Цитирай

Шарката моят бивш вече шеф я кара точно като бях бременна,такива огромни пъпки,не е истина,2 седмици се влачи,та по-добре сега да я изкарат децата.
Един бабин съвет,за шарката,даваш една-две лъжички 4ервено вино,ако има нещо до ве4ерта ще избият пъпките.Баба го е прилагала ,върху мен и сестра ми.
Цитирай

Lleida Ispania

Мерси Бари за съвета ще пробвам утре,а ти нали щеше да идваш на сам,4акам да ми звъннеш Smile,Хара като се разболеем ще те викнем на гости да ви я прехвърлим и на вас Laughing
Цитирай

РусЙе

Здравейте моми4ета, ве4е съм си в Майорка Mr. Green Засега вси4ко е ок, малката пътува много добре в самолета, първите дни като пристигнахме беШе един ужасТТ, ама ве4е свикна. Искам да ви помоля за малко инфо. Гледам тука некви памперси, дето изобЩо ниЩо не ми говорят_ та да ме насо4ите към кои марки да се ориентирам Very Happy СъЩо така гледам некво мляко на Нестле за след 1 год(но то е готово) в смисъл 4е не есухо, както купувах досега от Бг, дали е съЩото newsm78 Сигурно Ще имам и други странни въпроси за в бъдеЩе но за сега е това_ поздрави bouquet
Цитирай

4baby -За памперсите ползваме Додот,от раждането до сега.А млякото - Нутрибен.Дано свикне бързо малката,мен ме вълнува обратното,как ще свикне в България.
Дунче,щяхме да идваме,но мъжът ми ще пътува до Валенсия и се размина...няма да ти обещавам,като е сигурно ще звънна.
Цитирай

Lleida Ispania

И ние ползваме само Додот,но за млякото след една годинка и давах кисело на Данон или Нестле с вкус на плодове.Не мисля 4е ще имате проблем кам свикването с храната,ние бяхме много злояди в БГ и като дойдохме тук се оправи.Успех.
Бари а теб какво те притеснява,колко ще стоите в БГ.
Цитирай

Spain

привет моми4ета Smile
 бях се позагубила но се понамерих Smile
 Вал     в4ера доиде писъмце с карти4ка и книжка за ожветяване ..и светещ делфин Smile  - мерси за което . много се зарадвах на българската книжка Smile  Hug
 4baby памперсите им вси4ките са добри и цените са горе долу едни и същи .за мен ли4но Додот е най= доброто - отли4ават се много от останалите . и Хигис ми харесват (всъщност само тези съм ползвала ) . има6е едни Молтех - от тях съм купувала веднъж те по не ми харесаха . само се пази от евтините памперси (но не на веригите магазини ) , а просто евтини - така изхвърлих един пакет .. казваха се Енанос - отврат ..малката на първия памперс се за4ерви .. пък и самия памперс някакъв смотан бе6е . за млеката - отива6 в аптеката и каквото ти ду6а иска .. на прах .. направено .. половин литър , литър Smile . в магазините продават само Еро и нестле . на Гери и давам Нестле +1 година - не е ло6о .гледаи опаковката отдолу - има и с сереали , има и с плодове , и 4исто мляко . продават и на Пулева разредено  и на Еро - същото си е просто е направено за улеснение
 да ви се похваля ..стра6но съм доволна от новата градина  ..пу пу ... много добри у4ителки се оказаха , у4ат децата на разни нешица .. малката ядяла там като разпрана  Shocked , и не е 4ак толкова скъпа - излиза ми 240 евро месеца оба4е това е орарио от 8 до 8 Smile . и след семана санта ще и махат памперса Smile
Цитирай

в Tara

додот, додот и пак додот.
всъшност това са си 'памперс', но с додотско име Wink

от млеката моника е яла само аптамил, затова не мога да препоръчам друго. обикновено има в търговските центрове, аптеките и супермаркетите от формулите, но пак зависи каква марка търсиш.
от пюретата аз взимах най-вече на хип като беше по-малка, малко се бях биовманиачила, а по-късно от тези тарелки, много са удобни особено за навън

и тези са много вкусни

след 18 месеца купувах от тези долу,много й харесваха джуниърските, които са си направо манджаре с късчета вътре

Цитирай

РусЙе

Благодаря ви моми4ета Flutter
Бари, вие за постоянно ли се прибирате или за малко. Мен малката ме побърка първите дни Confused Confused Все о6те не е свикнала напълно, но и ние сме тук от 1 седмица. Тая ве4ер не успях да я изкъпя даже, едни ревове едно 4удо... Rolling Eyes

А и сега сме в прохожда6т период, и неми остава никакво врмеме, дори багажа о6те не съм оправила ooooh!Хари4 = тези пУрета ги видях, но имаШе и Нестле, и досега само такива купувах, Ше пробвам и тези. Но тва на ХИп не съм го мяркала newsm78 а тези джуниър менУта неШо много едри пар4етиите ми се виждат Confused(рано ни е о6те за тях)

Хулиган4е, браво за градината. Моя каза, 4е другия месец и ние Ше записваме малката, ма тогава да му мислят даскалките Twisted Evil
Цитирай

Здравейте,
 ще си ходим за месец,но като знам миналата година що рев,що чудо изживяхме в България,от сега се притеснявам.Струва ми се,4е месец пак няма да й стигне да свикне.Дунче,миналата година един месец в Бг ми взе тока това дете,не позволи никой да я взема,ни сестра ми,ни бабите.....а какво стана с шарката.Май беше фалшива тревога.
Алисия все още доста похапва пюрета на Еро са й любимите,тези на къс4етата ги недолюбва,мързи я да дъвче ми се струва.
АНИ,бравос за новата градина,явно си заслужава парите,и да пишеш как й махат памперса,4е  бабите ми надуват главата по телефона защо детето още е с памперс,като си идем има да се чудят.
Цитирай

Lleida Ispania

Бари,ние миналата година като се прибрахме Карина не се отделяше от мен и само като излезех от стаята запо4ваше да пла4е,но 4удото беше 2 седмици и после свикна.А за шарката за сега няма нищо казват 4е има инкубационен период от седмица до 10 дни но не знам от кога да ги броя защото едни казват 4е е заразна в на4алото а други като запо4ва да минава и да се белят пъпките,за това още я наблюдавам  Very Happy,но като 4ели съжалявам 4е няма нищо,така се бях подготвила психи4ески да се разболеем 4е после като ни изненада ще ми е тарсене  Confused.Не се тормози за памперсите още ви е рано да го тормозиш детето,ние го махнахме сега преди 1 месец и беше много лесно защото ве4е много разбира когато и обяснявам,даже като и слагам памперс за през ноща малко се съпротивлява Peace
Цитирай

в Tara

тези джуниър менУта неШо много едри пар4етиите ми се виждат Confused(рано ни е о6те за тях)
да, малки сте още за тях....след 18 месеца Very Happy
Цитирай

Thornhill,ON Canada

Здравейте испански мами,пише ви една мама която си е още в Бг и чака второ детенце, и понеже искаме да съберем малко пари за бебо ,мъжа ми има планове да отиде при кумата ни която е във ВилаАллба и да се опита да поработи нелегално за 3мес. В БГ се занимава с (ландшавен дизайн)озеленяване има ли шанс да си намери работа като градинар за толкова време там ? ooooh!
Той ще е с покана от кумата ,но без виза за работа!
Знаете ли за място в ВилаАллба кафене или български клуб където да попита за нелегална работа? Praynig
Благодаря на всички предварително!Приятен ден!
Цитирай

в Tara

MamaMargo,  ще ти дам информация за ресторант 'София'
за други не знам Confused

тел. 918518378, 670379 565, 666 803 801

C.Honorio Lozano 24, Collado, Viallalba

успех на мъжа ти Peace
всичко е късмет Smile
Цитирай

Мадрид-Плевен

здравейте момичета и от мен и аз май се позагубих малко  Smile,но започнах и втора работа и сега се прибирам кам 1 чеса през нощта и нямам особено време да пиша...днес ми е почивка,но сега съм пуснала пералня,после още една.после ме чака готвене и хайде казвам чао на почивката  Laughing Mr. Green
приятен ден ви пожелавам  bouquet
Цитирай

Аз да ви честитя Семана Санта  Wink
Бейби, добре дошла на испанска земя... много поздрави на моя любим остров  Wink и дано малката бързо да се адаптира Smile Love
Цитирай

Lleida Ispania

Mama Margo аз не мога да ти дам информация но по принцип е много трудно да си намери работа по специалноста без документи,може би ще бере някаде портокали или ще намери нещо в строителството,поне тук при нас е така.Желая ви успех. Peace
Цитирай

Spain

здравейте момичета и от мен и аз май се позагубих малко  Smile,но започнах и втора работа и сега се прибирам кам 1 чеса през нощта и нямам особено време да пиша...днес ми е почивка,но сега съм пуснала пералня,после още една.после ме чака готвене и хайде казвам чао на почивката  Laughing Mr. Green
приятен ден ви пожелавам  bouquet

ах колко ми е познато само дето аз работя до 7 - поне за сега и съм като пребита като се върна Smile
 а 4естити ви 4 по4ивни дни Smile
Вибора ами малката с кого я оставя6 ?  и ако не е тайна какво работи6 ?
ХАра казах ли ти 4е леглото в стаята за гости ми е мерака за Гери за стаята Smile ..все го виждам отрупанос едни възглавници ,възглавни4ки .. Smile ама ще по4ака докато някои ден си купим нещо Smile
Вал работливата .. къде се загуби ?
Цитирай

в Tara

ХАра казах ли ти 4е леглото в стаята за гости ми е мерака за Гери за стаята Smile ..все го виждам отрупанос едни възглавници ,възглавни4ки ..
и един балдахин отгоре над леглото, нали Wink
тя всъшност стаята за гости....може и да не е стая за гости, аз така я писах Embarassed Embarassed Embarassed
Цитирай

Мадрид-Плевен

Герганче ,  почнах като сервиьорка  Crazy в едно заведение и сега започва най-голямата лудница 02_grin спасяваме тези дни студеното време при нас  Blush няма много хора
малкта както и преди я гледа жена сутрин,когато съм на едната работа и следобед майка ми е с нея

честит празниник и от мен! Smile
Цитирай

Мадрид-Плевен

ах мами,мами никави ви няма поне със закъснение да ви честитя Цветница,и ако е имало празнуващи много здраве и късмет
Цитирай

Lleida Ispania

Ей ама каде се загубихте вси4ки,аз все проверявам но ниама никой.Vibora свикна ли с работата не ти ли идва много на две места,добре 4е майкати е при теб да ти помага ина4е  Shocked.4естита цветница и от нас,ще боядисвате ли яйца за нашия великден?Прегръдки за вси4ки  Hug bouquet
Цитирай

Да се обадя и аз  Smile
Честита цветница и на тези които са празнували bouquet

Аз ще боядисвам яйца... но предполагам чак в събота, едва ли ще имам време в четвъртък  Sad
ние с мъжо направихме една екскурзийка до Лисабон. Много хубаво си изкарахме, като се изключи гадното и мокро време .... инъче сме доволни - разходихме се, починахме си и тн
Снимки сигурно чак другата седмица, че трябва да ги обработя и къча някъде  Wink

това от мене, аз се отчетох  Smile
весел ден на всички, много слънце и усмивки  bouquet
Цитирай

Мадрид-Плевен

dun4e ами идва ми много да,но за сега ще я караме така лятото в най-голяма лудница ще видя как ще продължа,за относно свикването  #Crazy ужас,персонала е само от нерваци  Crazy
clara браво за хубавата екскурзия,щом сте си прекарали добре и времето не вие е повлияло много значи всичко е  newsm10
чакаме снимките smile3521 smile3503

за боядисването на яйца аз няма да имам време,но майка ми ще я свърши тази полезна работа Very Happy

приятен и ползотворен ден иот мен!!! newsm51
Цитирай

Здравейте bouquet
Нас ни обзе  ентусиазъма на испанците и го ударихме на разходки в Пиринеите,ДУН4Е,уж щяхме да слизаме надолу,но в крайна сметка се качихме към Виейа.
Като ви чета,вас работещите мами,какво ли ме 4ака и мен,лятото ще го изкараме с Алисия ,но после....пак работа,бързане,липса на време.
Аз ще боядисвам яйца,добре,4е боите полу4их още миналата седмица,4е с тази Семана Санта,много почивни дни се събраха.
http://community.webshots.com/album/549547506yAeCzd    А тук са снимките от в4ера,на който му се гледа и има време Very Happy
Цитирай

Lleida Ispania

Bari снимките са много хубави,ние ходихме там зимата и беше много красиво,страхотно впе4атление ми направиха къщи4ките,а като видях жълтур4етата първата ми мисъл беше, България  Very Happy
Цитирай

в Tara

УАУ, бари чудно хубаво, искам и аз там Love Flutter
напомня ми бг Confused Smile

кларка, чакам снимки Crossing Arms
ние точно по същото време мин.година ходихме в португалия, но в порто. бяхме се запътили за саламанка уж, та от град на град стигнахме до порто.
не ми Ареса, обаче. много едно такова...българско, ама от циганията ни ми се видя, мръсно и таксиджиите едни лъжливи Mr. Green
сега сме си обещали в лисабон, там било хубаво.
много интересно беше с езика, отначало се чудехме как ще се разберем с португалци, ама като се наложи да питаме за плажа веднага ни разбраха аааа, прая прая Smileосвен това си знаят хората и малко испански....
бе, разбрахме  се Very Happy

Цитирай

Бари, много красиво....и наистина напомня на Бг Smile

сега сме си обещали в лисабон, там било хубаво.
много интересно беше с езика, отначало се чудехме как ще се разберем с португалци, ама като се наложи да питаме за плажа веднага ни разбраха аааа, прая прая Smileосвен това си знаят хората и малко испански....
бе, разбрахме  се Very Happy

Хубаво е да  Laughing , ако обичаш голям град ... аз не си падам по такива. Ние доста обиколихме околностите, бяхме и на най-западната точка на Европа, че и сертификат ни дадоха  Wink Най много ни хареса Синтра - градче пълно със замъци... като кача снимките ще го видите. И в Ешторил е много хубаво, казват че от там почвала Португалската ривиера  Wink Ходихме и до Фатима, градче на около 100 км от Лисабон, там се е явила Дева Мария (Фатима) на 3 жени, едната от които е починала  миналата година. Това е място за много набожни хора (прекланят се пред фатима, лазейки на колене около 200 метра), но си струваше да се види точно на техния Велик ден ... обещавам снимки скоро.
А за езика, голямо ш-ъткане и ж-ъткане падна (но пагайш майш)  Laughing Laughing Laughing, но ако говорят по бавничко им се разбира всичко  Wink а и английски говорят почти всички, това ни направи страхотно впечатление.
Цитирай

Мадрид-Плевен

bari страхотни са снимките,и  предполагам както казва dun4e зимата там си е страхотно
за къщичките и аз съм съласна няма да откажа да изкарам едно лято или зима в такава  Hug
Цитирай

Spain

поздрави от дъждовно Сеути  Wink
да му се не види и дъжда вали и не спира Smile
 за капак ме изненадаха и ГЕри днес не бе6е на градина - отвикнала съм май Smile
 БАри страхотно място .. къде при нас тази зеленина само  си ме4тая за такова място Smile . Али е пораснала много . толкова отдавна не я бях виждала 4е сега 4ак се изненадах Smile ..ама така де няма все бебета да са Smile
 Вибора успехи с работата  - веднъж като свикне6 после ще е по-лесно . аз 4ак тук (когато останахме сами ) разбрах какво е да ти помага някой . сега ми се ще ама поне до септември няма да ми идва никой на гости  Sad
 аиде 4ао и 4естити празници на вси4ки . съвсем забравих за цветница ..а сестра ми се казва Виолета Smile
Цитирай

Да,наистина много е зелено,спокойно в Пиринеите,но все още не са се раззеленили всички дървета....и беше пълно с хора от Барселона,Тарагона,и околността разбира се щом има пуенте всички се изнасят от големите градове.
 За къщичките,всички са такива в планината,камък и дърво,камини,градинки отпред,люлки,даже в Андорра е пак такова строителството-планинско,ако може да се каже.
 АНИ,да порасна Али,бързо минава времето,все едно в4ера беше като се оплаквах ,4е реве по цели нощи Smile
Цитирай

Ispania

Здравейте мацки и от мен Party.Ние тази седмица групово бяхме вьв ваканция и аз сега сьм ве4е сьм полудяване Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy.Хахахаха ,оба4е хората си знаят работата и пак по4на детската градинааааааааааа Party Party Party Party Party.Днес мога да отида да се изпишкам сама Embarassed.4е последната седмица все групово си ходехме hahaha.......Ох полудявам ви казвам ,това да гледаш две малки деца си е цяло изкуство Whistling.
Има ли някоя от МАДРИТСКИТЕ майки ,която Ще ходи на цьрква в неделя?Може да се видим за малко ако някоя от вас ходи,аз Ще отида сьс Алекс и после ,Ще ходиме в зоолого4еската градина Laughing.

bari ,много е красиво там кьдето сте били,4ак ви завидях Embarassed
Цитирай

Spain

Вал не ми говори .. и аз луда станах .. май съм отвикнала 24 4аса да е с мен дет'то Smile
 хем  ми се ще .... хем се оплаквам ..такава моята работа . Просто сега гуспоицата има " мамин" период и за вси4ко ме търси ..нещо баща си напоследък го отбягва и ако не съм наоколо голям рев реве Smile .. както и да е ..ей ма на ..оцелях 4 дни ..
..да ви обадя ако пазарувате от Страдивариус - поне при нас са пуснали едни много приятни панталонки (ниска талия , леко официални , разли4ни цветове ) на скромната цена от 15 лв (евро де Smile ) ..днес си пазарувах едни .. казвам го ,защото (поне на мен де ) прилягат добре  Smile
Цитирай

..да ви обадя ако пазарувате от Страдивариус - поне при нас са пуснали едни много приятни панталонки (ниска талия , леко официални , разли4ни цветове ) на скромната цена от 15 лв (евро де Smile ) ..днес си пазарувах едни .. казвам го ,защото (поне на мен де ) прилягат добре  Smile

Аз пък от този магазин все нищо не мога да си купя....каквото и да си харесам, все ми е малко  Confused А аз не съм чак толкова дебела  Confused  Thinking вече даже спрях да влизам в него, че получавам комплекси направо....
Цитирай

Ispania

На мен от Страдивариус ми стана само 4асовника Crazy Laughing.Оба4е много хубаво ми седи де Laughing.Аааа,и едно якенце си имам Crazy_голяма гордост hahaha.
Цитирай
Zdraveite i ot men,
parvo da vi se predstavia, kazvam se Ralitsa i ziveia v San Pedro del Pinatar, region Murcia.
Az ot skoro vlizam vav foruma, no vse ne se reshavah da pisha, no namiram mnogo interesni i polezni neshta tuk.
Az imam momichentse na 3 god. i 2 mesetsa - rodena e tuk i za moe nai goliamo sazalenie oshte ne si e hodila v Bulgaria.
Ami tova e za sega ot men.
Izviniavaite che ne pisha na kirilitsa, no pisha ot rabotata.
Pozdravi na vsichki
Цитирай

Ispania

Здравей Rally_Y ,добре дошла при нас(ние сме си цяла секта Mr. Green).Сигурна сьм ,4е Ще ти е весело и приятно тук Very Happy,а кьде то4но се намира това град4е San Pedro del Pinatar?Близко ли е до Cartgena?
Регистрирай се ,за да може да полу4аваш сьобЩения и да можеш да си попряваш постингите ако някога искаш.
 bouquet bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Veche se registrirah,
San Pedro se namira na 30km. ot Cartagena  na 50 ot Murcia, razpolozeo e na Mar Menor, ako ste chuvali za nego y sashto i na Sredizemno more, tuk e mnogo spokoino y za turistite mnogo krasivo.
Цитирай

в Tara

рали, здравей Smile
ами вие с хулиганката кафенце може да поркате, щом си близо до мурсия

добре дошла bouquet
Цитирай

Lleida Ispania

Рали добре дошла при нас  Hug bouquet
Хулиган4е,Вал не се оплакваите,аз сам сама с малката,таткото ни постоянно пътува а тя не ходи на градина и това с тоалетната ми е ежедневие  Crazy,да не говорим 4е не спи на обяд от доста време ве4е и единственото ми спокоино време е нощем  ooooh!,имам моменти в които искам да избягам в гората на спокойствие  35,да ама не  #2gunfire
Цитирай

Рали, добре дошла сред нас  Hug сигурна съм, че ще ти хареса  Love
Направо като написа Сан Педро де...и си помислих, че си намерих дружка от квартала  Wink Ама то много Сан Педровци в тази Испания беее  Sad
Цитирай

Blagodaria na vsichki, mnogo ste gostopriemni.
Sigurna sam che shte mi bade mnogo priatno i polezno vremeto koeto shte prekaram vav foruma
Цитирай

Мадрид-Плевен

добре дошла на Rally_Y и от мен  Hug,ммм да най-вероятно ще ти е супер с нас  Crazy Party Whistling
Вал,весело ти е било Crazy и няма ли да те духне вятъра  към моята посока... Mr. Green  Hug
Цитирай

Ispania

добре дошла на Rally_Y и от мен  Hug,ммм да най-вероятно ще ти е супер с нас  Crazy Party Whistling
Вал,весело ти е било Crazy и няма ли да те духне вятъра  към моята посока... Mr. Green  Hug
Вал,весело ти е било Crazy и няма ли да те
духне вятъра  към моята посока... Mr. Green  Hug

Ще ме духне ,Ще ме духне,в неделя Ще ходим на цьрква с малкият разрушител в Мадрид и ако и вие ходите може да се видим за малко.

Боядисахте ли ве4е яйцата?Аз досега брах треви на вьн за да ги украсявам Crazy
Цитирай

Lleida Ispania

Мом4ета разбрах 4е имало БГ 4еква в Барселона,някой от вас знае ли къде то4но се намира.Много ми се иска да отида но тук никой не мозе да ми каже каде е. Sad
Цитирай

Ispania

dun4e ,заповядай в Мадрид.Тук не е Бьлгарска цьрквата(грьцка е) ,но поне е православна.За това пьк има само бьлгари Rolling Eyes
Цитирай

Мадрид-Плевен

Val няма да мога да дойда със сигурност  Sad на работа съм...
за това се надявам да е лошо времето newsm48

не съм боядисвала яйца,като за 1-ва година ще пропусна по стечение на обстоятелствата
dun4e ,заповядай в Мадрид.Тук не е Бьлгарска цьрквата(грьцка е) ,но поне е православна.За това пьк има само бьлгари Rolling Eyes
да май наистина са само българи Peace
Цитирай

Lleida Ispania

Vai много ми се иска но ми е много дале4е около 470 км,но някой ден и до там ще стигна  Very Happy,надввам се  Peace
Цитирай

Ispania

VIBORA_  ,не бьди лоШа,как тада да е лошо времето.Ние след това с Алекс ,Ще ходим в зоологи4еската градина и трябва да ни е сльн4ице Very Happy.Жалко ,4е не можеш да дойдеш за да се видим Sad.

dun4e ,Ще те 4акаме Laughing Wink
Цитирай

в Tara

Obradors 6.4,2a
E-08002 BARCELONA

'Света Богородица'

Отец Иван Бонев

дунче, това е адреса на православната църква в барселона Peace
Цитирай

Lleida Ispania

Хара много ти благодаря за адреса,но това 6.4,2а ми зву4и като номер на апартамент,църквата отделна зграда ли е или не,пак мерси  bouquet
Цитирай

в Tara

дунче, не знам да ти кажа честно, защото го копнах така както беше дадено.
бе, вие до улицата да стигнете все ще го намерите Wink

поздрави bouquet
Цитирай

Мадрид-Плевен

Val да  права си дано да е хубаво nature016 поне за зоологическата newsm51 и Крисата като спорасне още малко и аз искам да я заведа там като знам каква е красота,а с баща и само се каним да идем в Парка на Атракциите и там не съм ходила от 2 години горе-долу
ммм да но за сега май ще си останат само планове  Confused
Цитирай

Lleida Ispania

Eдин познат каза 4е било параклис в испанска 4ерква,по стълби се слизало в една стаи4ка.другиден ще ви разказа с подробности.сега зареждам фотоапарата и ще има и материал но не знам как да го ка4а за да го видите,трябва да ми обясните  Blush.Весело изкарване на утрешния празни на вси4ки и да не преяждате  35 Peace Hug
Цитирай

Мадрид-Плевен

Честит празник и весело изкарване!!!
Цитирай

Весел празник на всички !!!Обаче нали утре си е баш Великдена Rolling Eyes
 Ето какво сътворих аз нощес и тази сутрин....малко криви ми се получиха козунаци
те,като за първи път толкова можах Very Happy
  Ето линка   http://community.webshots.com/album/549715080blpYHa

Цитирай

Мадрид-Плевен

утре е да,но аз реших да го честитя по-ранно,защото утре няма да мога
bari браво страхотно изглеждат яйцата и кузунаците-нищо им няма  Love жалко,че няма да мога да ги опитам smile3503
Цитирай

Христос Возкресе! Здраве и късмет на всички ви !
Алисия ,обаче цяла нощ е с температура,и нещо не ми е хич празнично,дано днес е по-добре.
АНИ,защо си криеш яйцата Mr. Greenсигурна съм,4е си измайсторила чудесни и красиви неща Hug
« Последна редакция: нд, 23 апр 2006, 10:46 от bari »
Цитирай

Мадрид-Плевен

Вал ходили на църквата аз се запътих натам,но за пуст късмет метрото беше като animal071 имаше проблем за 1 час минахме 1 спирка   smile3556 т.е. напред назад между 2 спирки УЖАС  Crazy бях с една приятелка луди станахме Crazy идешеми да ги  #2gunfire
а  зоо-то как мина

Цитирай

Spain

воистино воскресе Бари!
 ама големи сте провокаторки - да направих яйца ама (сега по4вам да се оправдавам  Smile )за зла беда дадохме  картата от фотоапарата на един приятел да си хвърли едни снимки в компа . прибирам се ей сега и ще се лзбувам на снимките и на малката и.. няма снимки в картата  Sad . мисля 4е ги е прехвърлил вси4ките .. поне се надявам .. и не мога да му звънна 4е легна да по4ива (след тежък запой в4ера и днес ). та така евентуално ако е запазил нещо и от моите снимки ще ги пусна тези дни ..ако не .. остава ми само да съжалявам ...  Бари яицата и козунаците са страхотни ..моите не са нищо особено .. просто ги боядисах ..ве4е ги на4упиха и ги изядоха ..даже не се разбра кои е бореца .. наи накрая вси4ки по4наха да се бият с Гери ..а на нея такъв кеф и нарави 4е кои и дава неговото ..кои я кара да го 4укне ..абе готино си изкарахме днес ..
Цитирай

Lleida Ispania

Христос воскресе и от нас,ние намерихме 4ерквата но за наш късмет имало литургия сутринта в 10 и после 4ак в 11 ве4ерта а с малката не можеше да 4акаме толкова.Но за сметка на това хубаво се разходихме,разгледахме една страхотна катедралаказва се "sagrada familia",невероятна красота.Ще се опитам утре да ка4а снимките да я видите но не знам дали ще се справя.
Някой има ли новини от Марибел,всеки ден си мисля за нея,дано вси4ко е на ред при нея.
Цитирай

АНИ,не го мисли,има -няма снимки,важното е емоцията около празника,а и дребните да се радват.Алисия обаче днес си поддържа температура  и милото хич не изглежда добре,с едни кръгове под очите....Дали е от кучешките зъби,друго няма,ни кашлица,нослето е добре...
ДУН4Е,много ме е срам,толкова сме несериозни и какъв късмет имаме  Embarassed
Саграда де фамиля,и аз съм я виждала,но в движение от колата,наистина е страхотна.И изглеждаше огромнааааа.А за Марибел нямам новини,и 4ести4ко се сещам за нея.
Цитирай

Ispania

Воистина Воскресе bouquet
Весел празник мам4ета bouquet.
VIBORA_ , ние ходихме на цьрквата с Алекс и беше голям екшьн Crazy,неЩо не си падам аз много,много по метрото Confused,то беше едно мькнене на коли4ката по стьлбите Crazy,после пьк гледах все да сменям някьде кьдето има асансИОр.Оба4е нали сьм си кьсметлийка на някои места даже и той беше развален Confused.Като се прибирах кьм Мендез Алваро Rolling Eyes,няМаше как да ка4а коли4ката по стьлбите ,заЩото бяха мнооооооого Blush,пьк аз ве4е бях гроги ooooh! и из4аках да ми се покаже на хоризонта някой по надежден младеж ,за да ми ка4и коли4ката hahaha,е ка4и ми я накрая де hahaha.......ееее голямо шоу Crazy.
Ина4е опашката пред цьрквата беше за пример Crazy,направиха ми впе4атление изказвания от рода на "Христос Воскресе_   айде и ние покрай него ,мерси подобно,да вьзкресеш и ти    Shocked" и ей такива които мен просто ме оставиха без думи Rolling Eyes.
Никой не се трогна да ми помогне по стькбите да се ка4а с коли4ката Tired,накрая една "4ужденка",тоест не беше бьлгарка ми помогна при последните стьлби.Попа много се зарадва на Алекс Love,толкова мило ми стана Love.Някак си на цялата сцена с показването на колите на вси4ки които имаха и с пренебрежението и наглостта на някои от вьн това отношение на попа кьм Алекс ми "напьлни душата" Wink.
След това ходихме в зоологи4еската градина ,кьдето Алекс беше вьв вьзторг от рибите,или най_ве4е от акулите Crazy.Не искаше да си трьгваме  Whistling.НаврьЩане се ка4ихме в автобуса за да не ходим толкова мнооооого пеШа и аз докато се опитвах да сгьна коли4ката в движение Алекс се изтьрси от седалката Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sadДа му се невиди идваше ми да убия шОФИОРКАта на автобуса за това ,4е ме караше  да я сгьвам.Е не я сгьнах Crossing Arms,ааа детето ми падна заради нея #Cussing out.

И да ви се "похваля"_имаме си СКАРЛАТИНА,ммм да и ние се от4етохме с пьрвата шарка ве4е Confused hahaha
Цитирай

Мадрид-Плевен

направо завиждам на късмета ни newsm77  smile3555
горкичките,голямо преживяване сте си изкарали с тази църква  и вие #Silly
за скарлатината ние "минахме" с фалшива трвога след много бля,бля на доктора smile3543     
шофьорката е за бойййййй #Sniper 341uu  newsm66  cheeky025
за зоо-то и на мен ми харесват акулите там за първи път ги видях така близко smile3521
Цитирай

Ispania

VIBORA_ ,аз не разбрах вие стигнахте ли до цьрквата? Embarassed
Цитирай

Ispania

Ина4е Скарлатината я прекарваме у4удваЩо добре,само една ноЩ имаше температура и на другият ден му избиха пьп4иците след което не е вдигал пове4е температура,а на другият ден ве4е и пьпките ги нямаше.Е като се пипне кожата се усеЩА ,4е има пьп4ици,но на вьншен вид ниЩо няма.Добре 4е вие сте се спасили поне Hug
Цитирай

Мадрид-Плевен

Ина4е Скарлатината я прекарваме у4удваЩо добре,само една ноЩ имаше температура и на другият ден му избиха пьп4иците след което не е вдигал пове4е температура,а на другият ден ве4е и пьпките ги нямаше.Е като се пипне кожата се усеЩА ,4е има пьп4ици,но на вьншен вид ниЩо няма.Добре 4е вие сте се спасили поне Hug
браво Вал само така...всичко да минава така лесно  Hug
ами не можахме да стигнем аз иначе щях да званна  Love Mr. Green
Цитирай

Воистина Воскреси, момичета  bouquet
Като чета какви преживявания сте имали всичките, направи си ви завидях... ние ццелия празник на маса го изкарахме - направо ми писна от ядене и пиене  Sick На църква не сме ходили - то тукашната е гръцка, точно по причината, която е споменала Вал малко по надолу. Тука църквата малко не се използва по предназначение  Sad , май повечето са там да се изфукат или да изкярят нещо  Sad Много се дразня аз в такив аслучаи и предпочитам да не ходя.

Вал, айде дано бързо и леко се размините със скарлатината  Smile
Цитирай

Мадрид-Плевен

clara завиждам ти Blush и на мен ми се искаше да седна да се повеселя да ама не само тичане целия ден  Crazy
а вечерта като се бребрах бях като изцеден лимон  Tired 

еи така smile3524  се чувставах идеално
Цитирай

Вибора, то и седенето на маса не е лесна работа  Wink
Абе, аз забравих да ви се похваля  smile3555, имам си нещо много непослушно, много сладко и много черно с много големи уши  Wink, което в момента ми досайда и не ме оставя да пиша  Wink
Ето тука можете да го видите :

http://pg.photos.yahoo.com/ph/goody_wgi/detail?.dir=/8100re2& … 2.jpg&.src=ph
Цитирай

Мадрид-Плевен

clara Джулия е страхотна,аз обожавам кучета и Кристиана щом порастне още малко ще си вземем едно сладко съкровище  Hug
Цитирай

Lleida Ispania

Clara много е сладко кутрето,аз обозавам ку4ета а и Карина като види ку4е изпада във възторг,когато не успее да го гушне клякя то4но пред моцунката му и го гледа в о4ите но те се вартят и та само се мести в безуспешни опити  35,голяма картинка е  Laughing.И аз сам се замисляла за ку4е но тя е толкова щура 4е ако имамаме и кутре лудницата ми е в кърпа вързана  Mr. Green
Цитирай

Ispania

Клара,голям ти е сладур новият 4лен от семейсвото Peace.
Оба4е аз си падам пове4е по котки Embarassed Laughing
Цитирай

Мадрид-Плевен

мами за пореден път да ви кажа какъв съм карък,снощи на работа ме заболя окото,всякаш нещо е влязло-казах си ще мине мммм да тази сутрин ставам не мога да го отворя, подуто цялото и залепнало горкото  Crying or Very sad правя му промивки,ще видим какво ще стане  ooooh! Tired надявам се до обед поне малко да спадне,че да се появя в горе-долу нормален вид на рабора  Laughing  Blush
Цитирай

Ispania

Ауууу,ужас Shocked,дано се оправиш скоро ,4е как Ще рабоиш така newsm78.
Да не те е ожилил комар или неЩо такова newsm78,знам ли.......на мен това ми се слу4и ведньж и бешЕ от комар.....

Моето скарлатиново бебе е на детска градина Cool,нали не е заразен ве4е и аз реших да се освободя малко,пьк и на него кеф да му направя ,4е ве4е по4ти седмица си е в кьЩи Confused
Цитирай

Мадрид-Плевен

Val ами не знам дали да ходя,но ако не се пооправи поне малко ща се обадя или направо ще мина да кажа,че няма да ходя мога да ги и стресирам даже с този поглед #Shocked
 smile3534
Цитирай

Вибора, защо не си вземеш някакви капки за очи? Тука имат едни много хубави, за промиване на очите, ама ги забравих как се казват   Blush Те като те видят и сами ще ти ги предложат... много са хубави и съм сигурна, че веднага ще почувстваш облекчение. Много е гадно това, дано скоро се оправиш  Hug

Благодаря ви за комплиментите за Джулия... наистина е много сладка и като е кротка и уморена е една миличка и любвеобвилна, ама като я хванат братята, такъв дивак става, направо ме лудва  #Silly Ама простено и е, нали е още бебе  Mr. Green
Цитирай

Hei Vipora mnogo nepriatna rabota. Na men lichno ne mi se e sluchvalo, no se sluchi na dva pati  na dashterichkata mi. Licheshe si che e ohapana i sled kato pochti ne mozeshe da si otvori ochentseto, ia zavedoh na doktor. Toi i slozi inzektsia i za niakolko chasa vidimo spadna. Taka che zashto ne otidesh na doktor.
Pozelavam ti da se opravish barzo
Цитирай

Мадрид-Плевен

Rally_Y с удоволствие бих отишла,но нямам кога,лекаря ми е следобед,а аз имам само свободни няколко часа сутрин  Sad
не ми се струва да е захапано по вероятно да е замърсено,за това за сега я карам само на промивки  Rolling Eyes
Цитирай

Ispania

VIBORA_ ,какво стана с окото?ИМа ли подобрение?
Цитирай

Мадрид-Плевен

VIBORA_ ,какво стана с окото?ИМа ли подобрение?
newsm44 newsm44 newsm44 smile3521 newsm10 да да да иха ураааааа вече погледчето ми е по-така newsm03,а  не така smile3556
голям кеф moresmile
Цитирай

Мадрид-Плевен

здравейте момичета пак съм аз  Mr. Green ако някой може да ми помогне ще се радвам,знаете ли от каде мога да купя парфюми на ESCADA,по ТВ-то правят една рекла
дали в Ел Корт Инглес-а ще има нещо  newsm78

п.п. в интернет намерих за тази фирма,но не и каде има магазини  Confused
« Последна редакция: пт, 28 апр 2006, 12:44 от VIBORA_ »
Цитирай

Lleida Ispania

Vibora парфюми на Eskada има във всеки парфюмериен магазин, поне тук е така,в Корт Инглес не сам ходила но до колкото знам има представители на много фирми така 4е няма на4ин да няма и Ескада.Успех с търсенето  Peace
Цитирай

Мадрид-Плевен

Vibora парфюми на Eskada има във всеки парфюмериен магазин, поне тук е така,в Корт Инглес не сам ходила но до колкото знам има представители на много фирми така 4е няма на4ин да няма и Ескада.Успех с търсенето  Peace
в твзи близките до нас няма,ще трябва да потърся в по-големите
мерси dun4e  Peace
Цитирай

в Tara

VIBORA_, със сигурност ще го има в по-големите парфюмерийни магазини.
например в нашия паркесур има поне 4, 5 такива парфюмерии и съм намирала всичко, което ми трябва. няма начин да не го намериш и ти бленувания парфюм.
успех с аромата Peace Smile
Цитирай

Spain

къде се изгубихте вси4ки Smile
 за "страдивариус" - кои каза 4е няма големи дрехи Smile - щом аз Улазям Smile в номер 40 Smile
 а вие забелязали ли сте 4е тук в някои магазини маи номерацията не отговаря на истината .. например с много зор мога да се намъкна в 38 размер в Бержка и Сара (  в някои дрехи  Smile ) и тт.н. и все ми се струва 4е това е наро4но направено 4е да си купи6 пове4е от там . аз се знам 4е не съм 38 и я нямам тая мания за тая 38 Smile
Клара да те радва Джулката - голям мушмурок Smile
Цитирай

Spain

Rally_Y аз 4ак се га се хванах 4е не съм ти писала Smile
 добре до6ла  при нас  Smile и се надявам да се видим  - аз съм на 15 км от Мурсия .. но в обратна на твоята посока Smile . Като  се стопли водата може и да се видим защото 4есто ходим към вас .. по скоро в Торе де ла Орадада  .. до САн педро не сме стигали ама то е на 100 метра по нататък дето се вика Smile . много се радвам 4е най после си имам една макар и виртуална съседка Smile
Цитирай

Lleida Ispania

Ей Хулиган4е ние се мяркаме от време на време но теб хи4 те няма напоследък  Smile,а за размерите си права даже и децките,копувах на племеницата панталон за 14год а тя е на 11 и и беше то4но.там пък е обратното  Laughing
Цитирай

Здравейте,няма търпение да се похваля,4е днес се видяхме на живо с  Дун4е и съпругът й ,и малката синеока Кари HugОт кога се канехме,и ето,4е се видяхме,само дето забравихме да се снимаме,и малките само щракнахме на бързо.
Много съм доволна и щастлива от срещата,ще я повторим и не само..... Very Happy
Наистина къде се губите всички Rolling Eyes
Цитирай

Ispania

Ах вие(bari  и Дун4е) Naughty,как така няма снимки Crossing Arms.
НиЩо другият пьт .....само да не се измькнете и тогава Naughty Laughing.

VIBORA_ , и аз имам  от парфИУмите на Eskada,ти кой то4но тьрсиш?
ПОследният пьт си купих парфИУма от самолета Crazy,Щом там имаше Mr. Green зна4и и на всякьде в магазините Ще го(ги) има Wink.
Ако има Body Bell okоло вас ,виж и там.

Мммм,да я кажете след като се заговорихме за парфИУми ,на вас кой ви е "лУбимият",и сменяте ли го 4есто или си карате все с един и сьЩ.
Аз като се хвана за един и не "пускам" hahaha Embarassed.Мноооого години единствено използвах "COCO" на  "Chanel" и миналата година година ми отвориха о4ите "та" се преместих на  "Light Blue" на "Dolche & Gabana".
Какви аромати харесвате пове4е ,силни или леки?
Цитирай

Lleida Ispania

Здравейте моми4ета,срещата с bari наистина беше супер и ме е срам 4е забравихме да се снимаме  Embarassed,обещавам да се реваншираме  Peace.А по въпроса с парфиумите аз ги сменям много 4есто ,бързо ми омръзват но,Light Blu ми е от любимите,сега сам на Kalvin Klain.Не оби4ам много тезки парфюми но и тези които миришат на цветя не ми харесват,нещо средно по леко но с малко специфи4на миризма,много добър пример е Light Blu  bouquet
Цитирай

Здравейте и от мене, мацки. Аз да ви се жалвам, че в петък ни спряха нета в нас от телефоника и сега чакаме тия от ya.com да ни пуснат новия. Ама нали бяха 3 почивни дена и ние си стояхме без нет  Sad  а в събота бяхме общо взето цял ден по доктори, Джулия беше много зле, ама вече се оправи и почна пак да ни лудва  Wink
Бари и Дунче, направо ви завиждам за срещичките  Smile искам и азззз да се срещна с някой, ама като всички сте ми на далеко  Confused
А за пърфюмите... болна тема ми е... аз обичам да си ги сменям и затова съм зарината в нас с шишенца  Party Последния който си купих беше J'dor, на Dior - много лек и малко на цитрусово ми удря, тамън летен аромат  Smile този Light Blue също е много готин, аз миналото лято изкарах основно с него  Smile А за зимата фаворит ми е Deep Red на Hugo Boss  Party
Цитирай

Мадрид-Плевен

Val по въпроса за парфюмите ами сменям ги харесвам много и мъжките,сега съм с Lacoste  червен,харесва ми много HUGO BOSS WOMEN,но той ми сварши
а на мъжо онзи ден подарих Джоржо Армани Gio,и той много ми харесва,мъжо каза че явно съм си го купила повече за мен Twisted Evil
а за Ескада търся по специялно Escada-Magnetism един лилав 

та така по въпроса за парфюмите  Mr. Green
Цитирай

Здравейте,
да се вклю4а и аз за парфюмите,по време на бременността не понасях парфюми......последния ми е на Lacoste-Touch of sun,зимата бях с Хуго Бос-Дип Ред,също много свеж е на Клиник-Happy to be, имам и два ежедневни по-обикновенни -pour elle.
Инъ4е много ми харесва   и 212,но по-натам ще си го купя.Не ми харесват тежки,натрап4иви парфюми.
Много харесах един на кензо,но не знам как се казава,шишето наподобява форма на листо...но не мога да го открия. Rolling Eyes
« Последна редакция: вт, 02 май 2006, 22:40 от bari »
Цитирай

в Tara

bari, намерих тези на кензо по описанието ти

момичета, почна по телесинко супервивиентес, изглежда интересно Laughing
ша ги гледате ли?

Цитирай

Хари4,същия е,благодаря,а аз открих в една друга тема в Красива мама,4е се казва Eau D ete,но защо като питах го нямаха,не е толкова стар си мисля.
Цитирай

в Tara

ми бари, твоя парфюм е създаден 1992г Very Happy тъй, че.....

аз също имах един любим, подариха ми го на бала.  издирвах го години наред безуспешно.   начи минаха 14 г. в търсене.... като родих моника моя любим съпруг ми го подари. намерил го в най-старата парфюмерия на мадрид. само че, изненада, вече не ми харесваше!
 и си го държах в гардероба 2г. докато не набрах смелост да си призная, че всъшност не го понасям вече Embarassed
пък беше скъп....ей го на, на карон81 набор Mr. Green
сега го пратих на свекърва ми да се пръска, поне смекчих малко наказанието Blush

Цитирай

помирисах го аз снощи  Smile много е хубав.  Flutter
Тука има едни парфюмерии 'ГАЛА', мисля че са верига, би трябвало и при вас да ги има, там го имат пърфюмчето.
Цитирай

Мадрид-Плевен

Тука има едни парфюмерии 'ГАЛА', мисля че са верига, би трябвало и при вас да ги има, там го имат пърфюмчето.

страхотен е нали  Whistling
ще проверя,много ми харесва и трябва да си купя  няма начин  Money Blush
Цитирай

Ееее,Хари4,ама и аз какъв стар парфюм съм си харесала,моя приятелка го има,помирисах го на
нея  и много ми хареса,а тя е луда на тема парфюми,има над 65 броя......и купува още.....парфюмоманиа4ка. Mr. GreenТук  парфюмериите са на Gotta  и Julia ,големите имам в предвид.
Цитирай

Lleida Ispania

Здравейте моми4ета,да ви се опла4а малката от в4ера е с растройство,давах и ентерол,в4ера два пъти и днес единпът но нищо,сварих и оризова вода пие на помалко но пак няма ефект.В4ера не е яла нищо,днес хапна малко солети и един десерт.Ако знаете някоя изпитана рецепта помагайте.Ако до утре не се оправи ще ходим на доктор  Sad,не знам от какво може да е,ина4е няма температура и се надявам да се справиме сами.Една позната ми каза 4е шоколада запи4ал,вие 4ували ли сте за това?
Цитирай

Мадрид-Плевен

мъжа ми е специалист за тези неща за разлика от мен,каза че може една лажичка-чаена оцет
надявам се да се оправи бързо малката сладурка bouquet Love
Цитирай

Дун4е,давай на Кари варен ориз,варен картоф,има едно мляко на Нестле без лактоза,то4но за такива слу4аи.И аз давам Ентерол...за шоколада не съм 4увала,но да даваш сладко ми се струва странно Thinking
Ако се сетя друго ще пиша,4увала съм за йод разреден с вода,но не съм давала никога.Разбира се става дума за лъжи4ка,не в голямо коли4ество.
Цитирай

Lleida Ispania

Здравейте моми4ета,мерси за отговорите  Love Имам едни хап4ета за растройство но не знаех как да и ги давам,но в4ера питах и сега сме по добре,циала нощ спа и сутринта като стана искаше да яде пица  Laughing bouquet
Цитирай

Мадрид-Плевен

БРАВОООО за хубавата новина,добре че и е минало бързичко  bouquet Hug
Цитирай

Дунче, радвам се че малката вече е добре, да я нацелуваш от мене  Love
Аз знам, че в такива случаи се дава варен ориз и печени филийки, нищо друго  Confused

страхотен е нали  Whistling
ще проверя,много ми харесва и трябва да си купя  няма начин  Money Blush

Страхотен е даааа, направо ме зариби и мене  ooooh! 
Цитирай

Мадрид-Плевен

newsm44 това е добра новина за мен имам си съмишленичка вече бравооооо,когато ми остане време се мушкам в един парфюмериен магазин и без него не излизам  newsm47

а отностно стомах и такива проблеми за затягане аз знам че се дават кисели неща,но не знам защо smile3506
Цитирай

Rally_Y аз 4ак се га се хванах 4е не съм ти писала Smile
 добре до6ла  при нас  Smile и се надявам да се видим  - аз съм на 15 км от Мурсия .. но в обратна на твоята посока Smile . Като  се стопли водата може и да се видим защото 4есто ходим към вас .. по скоро в Торе де ла Орадада  .. до САн педро не сме стигали ама то е на 100 метра по нататък дето се вика Smile . много се радвам 4е най после си имам една макар и виртуална съседка Smile
Здравей и от мен,
и аз много бих се радвала да се видим, заповядай когато пожелаеш.Извинявм се за грешките, но ми е малко трудно да намеря някой букви.
Когато трьгнеш насам обади се да се видим, много ще се радвам.
Извинявай 4е 4ак сега ти отговарйам, но имах много работа тази седмица и не сам влизала, а през по4ивните дни немога да се доредя до компа от мажььт ми
Цитирай

Lleida Ispania

Здравейте моми4ета,мислех си 4е се оправяме ама не,не е толкова силно но помалко и 4есто.Пие хап4ета и оризова вода но не спира.Обадихме се на лекаря да запишем 4ас но за днес вси4ко било пълно и ни казаха да се обадим към 3 когато дийде докторката да говорим по телефона.Ина4е е весела,играе си и нищо друго и няма,4удя се ако и направя един сандви4 да се наяде дали няма да и мине  newsm78 Сега и дадох 4 лъжици лимонов сок пък ще видим какво ще стане.На вас лек ден и усмивки  bouquet
Цитирай

Дунче, според мене можеш да и дадеш печена филийка с Фета примерно (или друго твърдо сирене), и сварен ориз без подправки.
Дано се оправи скоро, по-важното е, че е весела и си играе
Цитирай

Дениa, Испания

4естит имен  ден на  вси4ки именници
весел герьовденден

newsm51
Цитирай

Мадрид-Плевен

Честит Празник на всички именници!!!
« Последна редакция: нд, 07 май 2006, 03:02 от VIBORA_ »
Цитирай

Lleida Ispania

4естит празник на вси4ки именници,да са живи и здрави newsm51 smile3525 newsm51 Ние ве4е сме добре,благодаря на вси4ки за подкрепата  bouquet
Цитирай

Здравейте моми4ета,
такаааааа,стана време да ви напускам и аз,заминаваме за България в понеделник.
Разбира се при първа възможност ще пиша!
Багажа е по4ти готов,на мен ми е едно такова притеснено,хвана ме нервата яко....пък не пътуваме за първи път.На 27.05 ще правим кръщене на Али в Свищовския манастир,мислехме в Арбанаси,но ни е по-удобно в Свищов.
Целувки на вси4ки ви!
Цитирай

Spain

привет моми4ета Smile
бях писала тези дни  ама гледам май съм забравила да си публикувам постинга  newsm78 Laughing ..тъи то остаряваме бавно Smile
 та на дълго и 6ироко Вал ти бях писала за парфюмите . в сбит преразказ - лов ин парис - нина ри4и - препоръ4вам . оби4ам сладки миризми ..но не прекалено сладки .... мирикъл,4ерити 1881 , клое , ... наи любим си ми е томи гърл оба4е нищо 4е е евтин .. а тези дни открих в един тодо сиен  БиЮ  Smile и си го купих на секундата Smile
 Дун4е радвам се 4е малката се пооправя Smile
Рали  непременно 6те ти пи6а само да тръгнем на там ..ама сега с тези дъждове и докато се постоплииииии ...
Цитирай

Lleida Ispania

Ей, пак се загубихте,къде ходите и какво правите  Laughing от както се оправи времето май никой не сяда пред компа,я кажете от кога се ходи на плаж,ние миналата година се прибрахме в БГ май месец и не знам кога се открива сезона Smile,хубав ден на вси4ки  bouquet
Цитирай

Аз таман ровех за темичката да я избутам  Smile
При нас от вчера е много гадно времето, не е студено, ама облачно и днеска препръсква  Sad
А аз не пиша често, защото много работа имам последните дни  Confused
Дунче, при нас сезона англичаните го откриха отдавна, май още февруари месец  Shocked За мене беше студено тогава за плаж, ама те си се печаха, че и в морето се къпеха.
При нас офицялно сезона се открива на 1-ви май, това става с вдигане на цените   Mad Mad Mad
Цитирай

Мадрид-Плевен

хайде здравейте и от мен  newsm51
Клара и при нас нещо май се мъчи да се разваля времето,може и да завали
Дунче за море при нас не се говори,за съжаление ние в този Мадрид няма да открием скоро сезона,и още повече,че тази година няма изгледи и на снимка да видим морето зареди моята работа newsm12
Цитирай

ЯМБОЛ

здравейте,момичета!Има ли майки от България,които живеят сега на остров Ибиса?Там се роди внук на моя партньор....Майката е испанка,а таткото -българин.Дядото страда,че не го е видял още
Цитирай

Здравейте моми4ета,
с наближаването на лятото запо4нах да се 4удя къде да отидем на по4ивка. Както се досе6тате на България няма да си ходим, колкото и да ни се иска, така 4е ми се иска да отидем на някое приятно местенце тук в Испания. ще сам ви благодарна да споделите за места кадето вие сте ходили и ви е харесало.
Благодаря ви предварително
Цитирай

Spain

здравеите и от нас Smile
 пак се губите Smile
 Рали не мога да ти помогна с нищо конкретно ..знам 4е мои познати се кефиха на Касорла (май така се казва6е) ..някаква местност съсъ хотели и т.н. (планинско ) , други ходиха в МАрбея - казаха страхотно си изкарали ... трети в Астуриас ходиха за 1 седмица .. много доволни ... най  евтиния вариант е каса рурал . аз искам да отида в Куенка - много наподобява търново , но не мога да ти препоръ4ам нищо от ли4ен опит .. ние като сме с багаж (Гери ) никои не ни иска  Sad пък и време не остава за пътувания . смеите се но освен на плаж .. не сме го замисляли никъде да ходим ваканцията и сме си обещали един PS2   и игри , игри , игри Smile
 krasitrud поне активно пи6ещи от Ибиса няма при нас .. ако има някои да 4ете пък да не пи6е Smile да се обади  Wink
 исках да ви питам какви испански песни4ки пускате на децата .. изобщо кажете някое име на популярни детски песни4ки .. ако имате и линк откъдето мога да ги изтегля още по добре Smile .аз имам някои но те поскоро имат някакво южноамериканско токе Smile
Цитирай

в шоки-land

добьр ден на всиички малки и големи испанчета Hug Love
и3виинявам се, че така нахьлтвам прии вас, но ми трябва малко инфо Praynig....моя много добра приятелка от БГ ме помоли да питам какви са вь3можностите на бг гражданин да купи жилище в Испания...става дума 3а апартамент от 2 стаи и кухня например... и колко ще струва горе-доку удоволствието....тя няма да живее там, а синьт й и семейството му, но иска да е на нейно име имуществото...благодаря предвариително на всиички Ви bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Lleida Ispania

Здравейте моми4ета,ние бяхме 3 дни на море,ходихме на плаж но само си мокрихме краката защото водата беше студена ,но имаше много 4ужденци които се къпеха и много малки деца във водата  newsm78 ,бяхме в Алкосебре едно корортно селце което на мен много ми харесва.
Ameika,тук много българи си купиха апартаменти със заем от банката и поръ4ител,но цената зависи от това каде се намира апартамента,на колко години е и дали е обзаведен.При нас цените са от 150 000 на горе но е голям град и са по скъпи.Незнам дали жената ще може да го купи на свое име без да живе тук,в смисал без да има документи,освен ако не го плаща кеш  newsm78,не сам много на ясно с тези неща.Дано някой друг да ти даде пове4е инфо по въпроса,успех  Peace
Цитирай

Тя че кредит не може да тегли - не може, освен ако няма испански доход от нещо. Кеш винаги може да го плати и да си е на нейно име, няма да има никакви проблеми, нали си инвестира парите в Испания  Wink
За цените Дунчето е казала - много зависи къде е. при нас цените са около 5000 евро на квадратен метър, около Марбея - 2000/3000 евро, а само на 70 км от тука - 1800 евро, но местата не могат да се сравняват  Tired

Рали, аз за почивка бих ви препоръчала Майорка(аз трябва да се разбера нещо с тия, направо съм им като рекламен агент  Blush все тях препоръчвам)  Smile много е красиво и спокойно Smile поразгледай из нета оферти - Халкон доста често имат много хубави пакети  Smile
тука при нас също е хубаво, ама цените са едни  ooooh! то зависи и колоко пари сте си решили да похарчите де  Wink
Цитирай

Мадрид-Плевен

здравейте сладурки и от мен,първо да се "похваля" почивка съм вече 2-ри ден  newsm44,то това си е за хвалба за първи път се случва шефа да дава по 2 дни newsm09
по цял ден си почивам,бебка само се занимавам и умирам от радост  newsm03
единствения проблем сега стана,че няма кой да я гледа и си търся жена да идва,обаждах се тук там,но за сега нищо не излиза Sad свекито ще идва,но чак след седмица,а до тогава не знам  newsm78 надявам се да се оправим по някакъв начин  Tired
ами това е от мен,лек ден ви желая  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

в Tara

амейка, ами няма грижи приятелката ти стига да извади от джоба парите.
ноооо, цените например в мадрид са  #Crazy
виж  за сверка този сайт
избираш си една зона, мадрид-център или околностите- юг, север....
примерно.... ние сме в леганес- първото жилище, което ми попада е 58 квадратни метра, с използваема площ 44- 2 стаи, 1 спалня, струва 209.280 хил.евро ! Shocked

много са скъпи, оня ден разбрах от приятелка, че сестра й около чикаго си купили къща, голяма за 230 х.долара и попадала в графата скъпа.
успех на приятелката ти в търсенето! Peace

хулиганке, ние тази събота бяхме в куенка, ама ме мързи да кача снимки, много гот беше Flutter

Цитирай

в шоки-land

благодаря, момичета, 3а инфото bouquet Hug Love...сега ще го ра3гледам и ще видя какво има по - подробно.... Very Happy
Цитирай

в шоки-land

О`Харич, дава ми грешка на то3и адрес Rolling Eyes....
Цитирай

в Tara

амейка, аз го отварям Rolling Eyes
я виж тук http://www.ivive.com

ама трябва да селекционираш зона и да избереш  comprar ....
Цитирай

в шоки-land

амейка, аз го отварям Rolling Eyes
я виж тук http://www.ivive.com

ама трябва да селекционираш зона и да избереш  comprar ....

стана сега, благодаря  bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Spain

Амеи4е при нас все още може да се купи такова нещо за около 120 хил .  за квадратура - около 80-90 кв метра .. да не казвам и за 100 хил .. но това е втора ръка . и понеже     е толкова евтино се напълни с млади хора Smile "селото "
О-О -Хара ами аиде като те отмързи ще гледаме снимки .. нали ?  Mr. Green
поздрави на вси4ки малки и големи .
Вибора намерихте ли жена - ако иска6 мога да питам моя позната -българка - може и да изко4и нещо Smile
Вал - пак Честито на рожденика !
 ти така и не си ни разказвала скоро за него ..какво става , как расте , как се държи Smile , проговори ли .. хулиганства ли Smile
нали ни е единствен кавалер тук в групата  Wink
Цитирай

Мадрид-Плевен

здравейте!
ХулигАнче ами намерихме  Praynig за което се радвам много,просто е страхотна  Peace
а каде се изгубиха всички,а за Вал да не говорим не се е мяркала от 100 години  newsm78
при нас- едно и също на мен ми се очартава да стана хахо в най-скоро време  Crazy защото идва ферията и на работа ще е лудница  #Silly
това от мен за сега
хайде майчета разписвайте се смело  Hug  bouquet
Цитирай

Lleida Ispania

Здравейте моми4ета  Hug ,ние общо взето нищо не правим,ходихме два пъти до Selou[не съм сигурна дали е правилно написано] това е град4е на морето на 100 км от нас.Първия път беше обла4но и само се разходихме но втория за да наваксаме и пропуснатото от предишния път направо изгоряхме вси4ки  Embarassed,но ина4е беше много хубаво,4ак не ми се вярваше 4е май месец сам на плажа Very Happy .Сега 4акаме да ни мине изгорялото и пак ще атакуваме плажа,този път с пове4е плажно мляко  35 35 .за сега това е от нас много прегръдки за вси4ки и приятен ден  bouquet .
Цитирай

Мадрид-Плевен

dun4e важното е че сте си изкара ли добре Party а пък  следващия път наистина с повече плажно масло  Peace  35
приятен ден и от мен  Hug  bouquet
Цитирай

Бургас

здравейте всички вие майки в испания!от 7 месеца живея в тази красива страна и само от 2 дни сам в  този страхотен форум.безкрайно сам щастлива ,че ви открих!имам дъщеря на 2годинки и 3 месеца.в момента сам в българия за няколко дни.ще се върна в испания с по-голямо желание след като вече знам, че ви има.макар в тази държава всичко да е толкова хубаво аз все още не мога да свикна да живея тук.липсва ми всичко и всички!чувствам се безкрайно самотна!надявам се да ме приемете като част от вас защото аз наистина имам нужда от приятели!
« Последна редакция: ср, 31 май 2006, 18:01 от ameliya »
Цитирай

Мадрид-Плевен

Hug
добре дошла при нас
 Hug bouquet
Цитирай

Бургас

благодаря ти!нямаш представа колко сам щастлива и се чудя как не сам ви открила по-рано!
Цитирай

Бургас

честит празник на всички ваши дечица!!!от сърце им желая здраве и безброй слънчеви усмивки!
Цитирай

Здравей, Амелиа, добре дошла сред нас  Hug
Сигурна съм, че ще прекараш много хубави мигове с нас  Wink
Къде си в Испания? (аз нали все се надявам някоя мама от нашия край да се включи)
Цитирай

Бургас

здравей клара!благодаря за топлото посрещане!
« Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 16:29 от ameliya »
Цитирай

здравей клара!благодаря за топлото посрещане!живея в бенидорм.ти каде си?

Аз съм в Марбея - Малага Smile
Не сме много далеко, но не е и близко. Имам планувано ходене аз до Бенидорм Smile , обещала съм на една готина мацка - бивша форумска мама Smile Ама все не можем да се наканим и да си вдигнем д...-тата да идем до там. Надявам се това лято да го направим Smile
Цитирай

Varna

Здравейте, "испански" момичета!  Smile
Нахлувам в темичката ви, защото имам нужда от малко помощ  Embarassed
Може ли някоя от вас да провери в интернет /или, ако не ви представлява трудност в някоя аптека/, продава ли се лекарство, на което активната съставка е "hyoscine hydrobromide". Би трябвало да се използва за прилошаване при пътуване.
Английският вариант е Kwells - дали не го внасят и него  Rolling Eyes

P.S. Аз се рових в google, но просто нищо не разбирам на испански
Благодаря!
Цитирай

Lleida Ispania

Здравейте моми4ета  Hug ,ние се позагубихме но на това слан4ево време не се задързаме много в къщи,но като гледам и вас ви няма  Laughing .Да ви се похваля на гости ми е племенницата тя е на 12год и малката е на седмото небе.Само ходи по нея и не и дава и кра4ка да направи сама.В блока имаме басеин и сутрин сме там,днес една баба се скара на децета да не играят с топката 4е им вдигали шум,до басеина има кафе и те се сабират там да играят карти.Това го преглътнах, но като си затръгвахме ни направи забележка да не носим един малък сърф който е като дъска и аз слагам малката на него да се вози във водата.Направо побеснях и най ве4е заради това 4е не съм много добре с езика и не можах да и отговоря подобаващо  #2gunfire #2gunfire .Направо ме хвана яд колко съм безпомощна и не мога да защитя децата си.За мен това си е 4иста дискриминация  защото не са вдигали толкова шум а и не го каза с нормален тон ами направо заплашително.Вие имали ли сте такива слу4аи и как реагирате.
Добре дошла на Ameliya и от нас тук наистина ще си прекарваш добре  bouquet
Цитирай

Spain

здравеите мацки Smile
Ameliya добре дошла при нас Smile .. имахме една мама от Бенидорм  - Тея  се казва .. може и да се познавате Smile
 аз да ви се похваля - ходихме на ексурзия от Детската градина в Мундо МАр - то4но в бенидорм . на Теи4а не съм звъняла защото незнаех каква ще е програмата Smile . малкото което видях от самия Бенидорм ме впе4атли доста - много е красиво . А в Мундо Мар беше доста забавно . предимно на мен оба4е Smile .. маклата Хулиганка се уплаши от едни маскирани 4и4ковци (опитваха се да се докарат на делфини Smile ) и половин ден ми приказва "мами а каса, мами а каса " Smile ..4ак като стана време да си ходим  и хареса .. и тогава пък не иска6е да си тръгва Smile . има6е представление с делфини  и с папагали , и с  тюлени . които е наблизо и не е ходил му го препоръ4вам .за по - големи4ки деца е много интересно .. като за Гери според мен бе6е още рани4ко ..защото тя реално не разбра какво става .. и единственото впе4атление и е от това как делфините правели " бум" (ска4али ) от водата Smile
 та така  като имам време ще ка4а снимки ..4е все не намирам време напоследък
 няма ли да кажете все пак какви песни4ки пускате на децата ..за испанкси имам предвид
Стела съжалявам 4е не мога да ти помогна но просто и идея си нямам как се водят (казват ) тук този вид лекарства
Дун4е    не мисля 4е трябва да и обръща6 внимание .  аз бих запо4нала културно .. нещо от сорта ..о извиняваите но те са просто деца и ужасно оби4ат водата ! .. и ако и тогава нещо се опъне  по4ва6 по грубо .. и ти си плаша6 комунида .. басеина е на вси4ки .. и още по грубо ..ама тя какво си мисли ..4е и тя ти пре4и !..с това играене на карти по цял ден ти закрива гледките и заема столовете . не може6 да седне6 една бира да изпие6 в бар4ето от  нея Smile и най грубо - праща6 я при мъжа ти - като има проблеми  утре ще доиде мъжа ми да се изясните - 4е тои по добре говори от теб езика Smile . не вярвам 4е ще стигнете до грубости - поне аз толкова арогантни хора съм срещала изклю4ително рядко тук ..вси4ки тук са толкова "лигаво добри" 4е понякога 4ак ти омръзва Smile .само не си го слагай на сърцето това ...нали ги знае6 бабите какви са Smile
Цитирай

Бургас

здравей ХулигАнче!разбрах за тази мама от бенидорм, но за съжаление не я познавам.тя май ве4е не пише във форума или аз не сам разбрала правилно?за Мундо Мар наистина е страхотно!на нас също ни е много забавно там.и изобщо целия град е много красив и предлага интересни забавления.                                                                                     
Цитирай

Бургас

добър ве4ер от мен!жалко ,че не намирам никой отново,но при това хубаво време защо ли се учудвам!вси4ки сте до късно вечер вън и се забавлявате нали?ние през деня сме на плаж, а ве4ер на дълги разходки.прегръщам ви и чакам с нетърпение като сте тук да пишите!
Цитирай

Зравейте мацки,
ей ме на - върнах се Hugколко бързо мина този един месец.
Да похваля Али държа се добре в самолета,слуша много,не плака от роднините,но пак си я гледах аз,оставяла съм я за 4ас-два не пове4е.
Кръщенето мина добре,имам страшно много снимки за показване,от Свищов и Велико Търново,но дано имам време да ги ка4а тия дни,4е още оправям багажа Smile
Това накратко и набързо,добре дошли на новите моми4ета!
Цитирай

Spain

ох Бари как ти завидях само да знае6 Smile . какво си правила в Търново ? аз съм " по4ти" от там - изкарах си детството по бар4етата там Smile ина4е съм от Горна Оряховица Smile 
 айде 4акам снимките
 а ето ги и моите от Бенидорм - шама извинявате ама не съм фотограф . от делфинариума имам кратки клип4ета , та затова нямам снимки и госпожицата след като се разциври не съм правила много
снимки
Цитирай

Ани, много са хубави снимките. Малката много е пораснала (отдавна не бях виждала нейни снимки), а ти си отслабнала  Peace Много сте хубави и двете  Hug Love
Цитирай

в Tara

хулиганке, какво се оплакваш от снимките, много са хубави!
и гери е  пораснала, а ти си се вталила, ама мноооого. издай веднага тайната Crossing Arms
сами ли ходихте, без мъжо?

бари, няма да се оттървеш - снимките тука веднага, кръщенета - мръщенета, всичко!

ameliya, казах ли ти добре дошла newsm78 bouquet

айде, здраве от нас и мрачен мадрид Mr. Green
Цитирай

Здравейте,
АНИ,изглеждате чудесно двете с Герито,добре си снимала Hug
Ей тук са нашите нови снимки   http://community.webshots.com/user/lunatic1120   имам още доста за ка4ване.А в Търново живее леля ми,и сестра ми следваше там,доста ваканции изкарвах там.Хубаво беше...
Цитирай

Бургас

Здравей и от мен Скарлет!Привет на всички момичета!Как сте днес?Снимките ви са наистина чудесни.Много сте хубави всички!Освен снимки сигурно имате и много за разказване.
Цитирай

Spain

Хара Smile тайната на моето отслабване е 4е по4нах работа  и понякога "забравям" да обядвам Smile . е най - накрая да поотслабна - свалих около 15 кила ..но имам още поне 5 до формата преди да забременея Smile .
в този ред на мисли - КАкви кремове сте си купували тук за целулит и стрии  и доволни ли сте от което сте си купили ? . 4удех се за РОК ( промесас кумплидас Smile ) и също гледах един на ГАрние .. а нещо друго ..ама да не е 100евро плс Smile .
Хари4 в мундо мар ходихме на екскурзия от детската градина - тати ни го оставихме да работи ,да  пе4ели пари а ние ги хар4им Smile ..бях сама с Хулиган Гърлата , една коли4ка и 4анта пълна с глупости (защото като тръгна нанякъде все пълня някакви огромни 4анти - разбира се с неща за които после не се сещам   Smile  )  .. та станах разногледа . затова казвам 4е няма мног оснимки защото макар и малък като площ в парка има интересни животни и е доста приятно .
БАри страхотни сним4ици и Али от ден на ден става все по хубава и все по хубава .. пу , пу
Амелия дано някои ден мъжо да се смили над мен и да ме доведе в Бенидорм  4е да си ги разказваме  нещата на по кафе Smile (имаме само служебна кола и на него му е кофти да бръм4и с нея надале4 )
Цитирай

Бургас

Здравейте всички!ХулигАнче дано скоро да се смили!Нямаш представа как бих се радвала да се видим!Аз тук нямам все още много познати и толкова ми липсват срещите и разговорите!Много хубаво би било, ако дойдеш!Ще се надявам и ще чакам!
Цитирай

...на брега на голямата река....и близо до морето

Здравейте майки в Испания! Пише ви майка на незрящо дете от Бьлгария. Нейният баща не е от Бьлгария, от Армения е. Негови приятели /сьседи/ работят в мальк град близо до Барселона вече 3-4 година. В момента го агитирват да заминем при тях. По принцип нямам нищо против, обаче ме интерисува как е устроено обучението на такива деца. Казаха ми, че децата ходели в масови училища. Или ако някьде има интернат, то той е дьржавен, безплатно е, приемат чужди граждани, ако родителите са трайно установени там. Това не ми е ясно. Моля ви , ако имате добро желание да проверите и да ми пишете. Преди време бях намерила една публикация в която пишеше, че след САЩ, Испания е следващата, която осигурява деца в неравностойно положение с много качествено образование. Казаха ми и за много добро социално осигуряване, това сьщо ме интересува. Ще ви бьда много благодарна. Пожелавам ви много успех и много здраве!
Цитирай

Spain

Eli конкретно не мога да ти кажа нищо но ако се двоумите дали да доидете или не ще ти кажа 4е според мен си струва само заради детето да сте тук . тук не е като в българия и разли4ните деца найстина живеят добър живот .. общестовот ги приема и интегрира къде къде по добре отколкото в Бг . Друг е въпроса ве4е дали конкретно край мястото където искате да се установите има специализирано заведение . съветвам ви, ако нямате  да си извадите и двамата книжки в БГ - едно 4е тук са доста скъпи .. пък и доста по- строги са на изпитите  . бг книжките ги признават така 4е спокоино ще можете да карате тук . казвам ви го не за друга , а защото аз като 4овек които няма книжка виждам колко не им е уреден междуградският транспорт и ако трябва да пътува6 е добре да си с кола Smile . успех ви желая и късмет
Цитирай

VLC/SP

Тук съм. Very Happy
Имам ужасно много за разказване и страшно много снимки за показване,ходих къде ли не. Flutter
Вси4ко при мен е наред,за кой ли път се убеждавам,4е в Испания лекари няма. Twisted Evil
Анитка порасна страшно много за два месеца в България Hug,но там храната е храна и климата е много по_добър от тук.
Между другото да не ску4ая направих ремонт на първия етаж от къЩата ни,а сега се връЩам и гледам,4е моя мъж по4нал ремонт и тука.Изненадка,вси4ко е на вили и могили Mad,ама пък е станало страхотно.
Като се оправя и Ще ка4а снимките.Пък и Ще ви из4ета. Party
Цитирай

Мадрид-Плевен

здравейте и от мен момичета,дойде и моят ред да пиша,не знам от кога не съм ви досаждала  Whistling
да се похваля,че свекърва ми е тука и умирам от кеф  Party Love
днес ми е почивен ден и съм щастлива най-много от това,че за първи път станах на обед  Crazy
иначе я караме по старо му,Криската е станала толкова послушна,че вече всички взеха да де чудят,да чукна на дърво  Flutter
не знам вие каде отпочивате в тези жеги,но аз тук в Мадрид умирам от задух,а лятото тепътва започва....  Mr. Green
ами това от мен за сега лек и успешен ден ви пожелавам!!! bouquet
Цитирай

Spain

MAribel  Hug Hug Love Hug Hug
 то4но се бях позамислила за теб и си виках що не се обажда6 и ти хоп .. и ни изненада Smile
 хаиде 4акаме снимките .
добре завърнала се  и много се радвам 4е вси4ко е наред !
Вибора   Smile ако знаеш как си ме4тая да спя до обяд ..ама няяяяяяяяма и не се оплакваи от жегите  Mr. Green при нас е по - горещо !  Mr. Green . все пак нощем все още захладнява  Mr. Green да го отценим - незнам какво ще правя оба4е август ..когато и нощем е същата жега Smile
Цитирай

Spain

Кларка ще ме светне6 ли какво озна4ава това яйце в подписа ти ..гледам отскоро много яйца във форума нещо  newsm78 пък съм изпуснала за какво става въпрос  Wink Mr. Green
Цитирай

Ispania

Здравейте моми4ета,ето ме и мен,от работа нямам време нито да спя нито да се храня пьк "камо "ли за интернет.
Рожденият ден Алекс мина супер,бях окрасила целият апартамент и коридора на блока сьЩо.Сьседите бяха о4аровани от моите твор4ески  способности,много беше готино Laughing,на всеки ьгьл в коридора имаше балони и на стьлбите сьЩо бях накилила Laughing.Алекс се побьрка от кеф ,заЩото полу4и всякакьв вид подарьци и дрешКи(и майка му покрий него Mr. Green).

Някой питаше за хубав крем по надолу,ами аз ви предлагам ISDIN против стрии,просто втори като него няма,аз през цялота бременност се мазах с него и НИТО ЕДНА стрия не ми излезна(е после като спрях да се мажа няма да ви казвам какво стана Mad)Като се има в предвид ,4е сьм склонна кьм стрии ,този крем направо 4усо направо с мен Peace.

На новите мами които са се появили вьв форума и най_ве4е в таиз тема им пожелавам да им хареса при нас и дано да сме им полезни с неЩо.
Хайде моми4ета желая ви приятна ве4ер и мнооооооооооого целувки на децата ви  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Цитирай

Здравей Марибел,добре завърнала се Hugмежду другото и аз забелязвам ве4е втора година,4е за един месец в България Алисия пораства страшно много,тук не могат да повярват просто-такава промяна има у нея.
Цитирай

Мадрид-Плевен

Val здрасти миличка забрави ни ти покрай тази работа  Crazy  Flutter
браво за творческите ти способности ама снимчици нещо няма ли да има,че и ние да се порадваме малко   Praynig
относно питането на ХулигАнче за яйцата и аз се чудя същото,някой ще благоволи ли да ни каже   Mr. Green
ХулигАнче каде мила захладнява нощем,при нас захладнява да ама в 7 сутринта,то това нормално ли е  Crazy
чао ви за сега от мен много  Hug
Цитирай

Дениa, Испания

Здравейте момичета и от мен
Да се вклуча и аз. Покрай мен ни6то ново, бременея си и често чета подфорумите на мамите очаква6ти бебета, сравнявам с консултациите които се правят тук в Испания и отчитам плусовете и минусите да съм тук Laughing
Все о6те съм на работа, мисля до края на месеца да изкарам, работата ми не е тежка, но после в къ6ти като се затворя...та за това искам да си прекарам нет  и в къ6ти, ве4е платихме за компутара само да ни го доставят (да видим какво 6те ни доставят  Praynig ). И се главоблъскаме с таткото кой интернет доставчик да изберем. При всички случаи обаче разбрахме че трябва да си прекараме телефонна линия на Телефоника, която в момента се инсталирала гратис (макар че знам че няма ни6то гратис) и после да се свържем с някой доставчик. Гледала съм офетрите на УА.СОМ, WANNADO (те даже лубезно поемат сами да ти прекарат линия на Телефоника), ОНО и все пак много се колебая
моля, помогнете ми в избора на доставчик Praynig
вие кой ползвате, доволни ли сте и какви са месе4ните фактури долу горе
предварително ви благодаря  Hug
Цитирай

Здравейте мацки  Hug
Марибел, радвам се, че си отново сред нас и то с хубави новини  Hug
Вал, къде се изгуби, булка, никаква не се вясваш  Smile Чакаме снимки от РД-то на Алекс  Smile
ameliya, сигурна съм че скоро ще намериш много приятели в Бенидорм  Hug А чух, че имало и много българи  Wink

За яйцето  Mr. Green - мътя го бре хора  Mr. Green на 1.07 ще измътя нещо, ама ще е изненада  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В клюкарника имаше тема с линк и доста хора се хванаха да мътят  Smile Сега ще я изровя и ще ви я пусна  Smile

Ето я темата Я и вие да измътите по нещо  Smile
Цитирай

в Tara

еее, кой си дошъл! Laughing
Марибелката, хайде разказвай и снимки пусни тука да зяпаме Crazy
как мина? радвам се, че всичко при теб е добре, да знаеш, че съм стискала палци!

VIBORA_ , ние тука живнахме от вчера. едно хладничкооооо като задуха ветрец.

поздрави на всички 'испанки' bouquet

а, щях да забравя - днес видях ФИЛИП Love
Цитирай

Бургас

Здравейте,момичета!Радвам се да прочета,че сте тук и сте добре. Clara,надявам се да си права и наистина да стане скоро.Само след няколко дни и аз отново съм в Испания.Много горещо казвате,а?Тук пък тези дни е доста хладно и постоянно вали.Вече ми липсва плажа.
 Спокойна нощ от мен и един прекрасен ден утре!
Цитирай

Харич, толкова ли е сладък и чаровен на живо   Blush
Ти купи ли си кремовете на ROC ? Все се каня да те питам, че и аз съм им хвърлила око  Flutter

Амелиа, сигурна съм че бързо ще намериш приятели  Smile
А за топлото, тука не е чак толкова топло, около 30-34 градуса е, ама влагата последните дни е ужасна, дано не е за дълго  Tired
А нощес каква буря мина от тука, направо кошмар - силен дъжд и ужасен вятър, имах чувството че ще изкорени палмите пред блока, а Джулия се побърка да лае - първата и буря  Laughing
Цитирай

в Tara

кларита мия Very Happy
същия хубавелко си е - един чист, с красива усмивка, благороден, добър, чаровен, сексапилен, висок, строен, снажен, спортен тип:mrgreen:

аз в крайна сметка не си купих рокаджийските продукти, ами не събрах достатъчно положителни отзиви и затова. казаха ми, че този на нивеа, който моделира бил хубав. пък аз нали го имам и реших да го извадя от кутията на забравата Mr. Green
сега се мажа с него, не мога да преценя, всъшност какво трябва да стане с мен? да се конкурирам с клаудия шифер ли? Flutter Mr. Green

казах ли ви от меркадона какъв кашкавал купих? един ирландски ми препоръчаха, много вкусен и е като нашенски.
Цитирай

кларита мия Very Happy
същия хубавелко си е - един чист, с красива усмивка, благороден, добър, чаровен, сексапилен, висок, строен, снажен, спортен тип:mrgreen:
Crazy

А за кремовете и аз съм заредила един шкаф, де мажа, де не  Blush , ама все купувам. Ама след аборта ми излязоха стрии на гърдите  Sad , хич не ми беше до мазане тогава и ги отървах. Има ли нещо с което мога да ги 'оправя ' сега  Blush Търсих из красива мама, ама там все едни продукти, дето тука ги няма.

А кашкавала да не е един със син етикет, на триъгълни парчета го продават ?
Цитирай

в Tara

ми не е на триъгълни, точно като нашия си е. като отидеш на секцията при сирената ще го видиш - ирландско производство. опакован е в една бяла прозрачна хартия, 3,70Е струва.

май със стриите оправия няма, виж за целулита с повече постоянство може и да го намалиш, но стриите са разкъсана тъкан и само корпорасион дермоестетика Mr. Green
и аз имам на краката отстрани и около ханша малко, но не се давам Flutter Laughing
Цитирай

май със стриите оправия няма, виж за целулита с повече постоянство може и да го намалиш, но стриите са разкъсана тъкан и само корпорасион дермоестетика Mr. Green

Sad Sad SadНяма управия казваш  Confused  Много гадно - край на монокините  Sad

А кашкавала задължително ще го потърся, че това и сиренето се яде в промишлени количества в нас  Mr. Green
Цитирай

в Tara

ми много им здраве на монокините, ти като родиш и без това сама няма да искаш да се 'пускаш' по монокини Laughing

стриите се получават в резултат на разтягане на кожата, най-често при рязко напълняване и отслабване. затова е хубаво, когато разбереш, че си бременна /което ти го пожелавам най-скоро да се случи Wink/ да започнеш да се мажеш с такива кремчета. аз ползвах от бг на 'дева' - майка ми ги беше пратила. за цялата бременност ми отидоха към 4 опаковки, а те са мощни кутии Mr. Green
само, че грешката ми беше, че като родих спрях да се мажа, не ми беше до това, честно казано. разчитах на кожата си, която е доста еластична по природа и не ми изневерява много.
така че, и като родиш е хубаво да продължиш с процедурите, тъй като започва обратния процес на напълняването.
няма начин за съжаление да се оправи с някакво си кремче разкъсана тъкан, чела съм,че има такива продукти, които тушират и правят незабележими стриите , ама аз не вярвам newsm78
освен на плажа като се поизпечеш, а ти поне имаш възможност Peace

тази година няма ли черно море - много е добре? Mr. Green
Цитирай

Да и аз четох за този крем 'Дева', доста добри отзиви има за него, ще взема да поръчам някоя друга кутийка. Аз мазах като забременях, ама спрях при обратния процес  Sad Нямах настроение за кремове и ми беше все тая какво ще стане... ама сега съжалявам  Sad
А за плажа - май ми писна вече да си призная честно (ама се кахъря за монокините, де  Wink ). Хич не ме влече към пясъка, по скоро на басейна от време на време, ама и туи вече не ми е такава тръпка. Искам планина и зеленина Smile То кой, к'вот си няма  Wink
Цитирай

Хари4,как се хвърлих в размисъл за тоз Филип,пък то ставал дума за принца SmileЗа кашкавала,същия го има и тук в Меркадона,докарва го наистина като нашенския,много е вкусен,пишеше нещо Ирландеса....не си спомням.
Клара,за стриите,ще те разо4аровам и аз,зор работа да ги оправиш,що нещо измазах и аз,отказах се ве4е.
Ние сме се накали събота и неделя на плаж в Салоу,но ми се струва силно слънцето за Алисия,ще я намажа обилно с крем,и по блузка да я пусна да не изгори Thinkingаз пък,не знам що така не оби4ам да ходя на плаж.
Цитирай

Love  Hug  bouquet
Цитирай

Хихи, кой се е завърнал  Very Happy
Добре дошла  Very Happy

Похвали се с нещо  Very Happy
Цитирай

Хихи, кой се е завърнал  Very Happy
Добре дошла  Very Happy

Похвали се с нещо  Very Happy

пришълецът 2

похвалвам се_
обикаляме да купим собствена къща, резултат _ нерви
ба4кам
купонясвам (с това май прекалявам, но така не се замислям над необяснимите неща от живота)
отслабнах с 5 килца.
взех испанска шофъорска книжка.
4акам да ми дойде Амелия на испанска земя.

Самуил много пораснал, малък мъж.  Love
Тва под именцето ти какво озна4ава _ къпане само в събота или когато придойде реката?  Mr. Green Ако нямаш сапун, да ти пратя един калъп  Flutter Laughing
Цитирай

в Tara

уау, кой се  завърнал bouquet Love bouquet Love bouquet Love

тейкаааааааааааа!!!

тук засега нямам повече думи, освен да кажа добре завърнала се bouquet
Цитирай

Аааа не, къпането с тия дъждове напоследък, е перфектно и редовно  Laughing
Обаче развенчавам мита, че всяка форумка е перфектна домакиня  Very Happy Форумски фолклор  Laughing

И откъде точно отпаднаха тия 5 кила newsm78

И с друго чакаме да се похвалиш. Много хора чакат  Flutter
Цитирай

Italia

Хи хи,сори ,4е нахълтвам така ама и аз видях Тейката и не можах да се сдържа да кажа BIENVENIDAAAAAAA  Love Hug bouquet bouquet
Цитирай

UK

Здрасти Тея, радвам се пак да те видя тук  Very Happy
Цитирай

Бургас

Здравейте всички!
   Тeya,щастлива сам,че пак си тук!Нямам търпение да си видим!
Цитирай

Ай стига бе  Laughing
Направо не вярвам на очите си  Laughing Добре си се завърнала Smile

п.п. Почна работа и забрави за Кюто  Sad
Цитирай

Обаче развенчавам мита, че всяка форумка е перфектна домакиня  Very Happy Форумски фолклор  Laughing

аха, ай прати една перфектна при мен, 4е праха у нас е навалял като сняг  Mr. Green

Моми4ета благодаря за топлото посрещане, 4ерпите с хляб и сол предполагам.  Love

Забравих да похваля и гарджето ми бе, има медал, сребърен и купа разбира се от гимнастиката.

Светле, ние се разминаваме с теб в кюто, не исках да те притеснявам, особено като се навъртат шефове.

4екайте да лепна малко снимки на дятиту  Very Happy

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=40600&photo=10
има и от миналата година даже.
Да изпъкна сега, трикцата аз съм ги шила.  Flutter

До сега зяпах и ваши снимки, абе вси4ки много сте порастнали бе Hug за децата говоря, а пък мамите масово заслабнали. Да не видите нещо  Crossing Arms  Mr. Green

Ние правихме генети4ни излседвания, вси4ко е олрайт.
Друго кво, ми 4естита победа на испанците 4.0 срещу Украйна _ оле оле оле Peace

Zabravih da kaja, 4e sredata na mart hodihme sas skapoto iz skandinavskite strani, 6vecia i Daniq, mnogo studeno, napipah se na snqg i sabrah stud za 10 godini napred. Ima i snimki ma sega ne mi se rovi.
Цитирай

Бургас

Тeya,чудесна дъщеря имаш.Снимките са страхотни.Честито за медала и купата!Много успехи й желая и за в бъдеще!Как й се радвам като я гледам!На мен гимнастиката ми остана неосъществената мечта!
  А майка й какви трика й е ушила само!Супер са!
Цитирай

Мелбърн, Австралия

И аз да се набутам сред "испанките"  Hug, за да кажа колко много се равам да "видя" Тея отново!!!!!  Love bouquet Hug Радвам се, че всички сте добре, а за Ванина просто нямам думи!! Страхотна е!! Браво!  bouquet Триката са ракошни!! Ама с такава мама дизайнерка   Mr. Green Love
Много се радвам, че си отново тук, Тея!!!  Hug
Цитирай

VLC/SP

Тея,здравей Hugи бравос на Ванина Peace
Нямам време много за компютъра напоследък,все разни неЩа изска4ат. Mr. Green
Малката от в4ера ходи на детска градина,реве много,4ак се удивих заЩо.При положение,4е в България и комшиите я гледаха и въобЩе за ниЩо не ме търсеше,какво е това 4удо пък сега? SadВси4ки ми казаха,4е тази градина била най_добрата за нашата зона,но аз въобЩе не останах удоволетворена,4естно казано. ConfusedОт момента,в който съм я записала до сега са се сменили три директорки,в4ера вси4ки ме гледаха с насмешка,4е идвам да си я взема след 1 4ас,абсолютно никаква информация за ниЩо не дадоха,не ме питаха за основни неЩа. newsm78И това ако им е най_добрата градина SickТия деца и сега по това време са болни,със сополи и дишат само през устата,абе ужас кво ли ми трябваше да я водя на градина Sad
А за България само хубави работи мога да пиша Peace(с изклю4ение на НОИ)
Пътуването и в двете посоки мина много добре,самолетите бяха хубави,а персоналът любезен.Имах си голяма агитка посреЩа4и. Very Happy
Първата ми работа беше да тръгна по лекари,естествено WinkХодих из цяла България при най_добрите ни специалисти,успокоиха ме,4е няма ниЩо такова,казаха всъЩност какъв е проблема и как се решава,адски съм доволна. HugНе се и у4удват ве4е на диагнозите на хората,дошли от Испания,свикнали са с потресаваЩата некадърност на иберийските им колеги. Crazy
Малката я водих на много добър педиатър в Пловдив,на вси4ки специалисти,които трябва да обходи на тази възраст,вси4ко е перфектно с нея.
На о4ен в София бях,заради о4ите,с които имах проблеми.Е как няма да имам като тук са ми изписали диоптри,които въобЩе не са за мене Sick и на вси4ко отгоре на слабото око са сложили слаб диоптър и на силното силен. Shocked Shocked Shocked
Как Ще се живее тука се питам като най_важното неЩо го няма. ooooh!
Направих и ремонт на призения етаж на къЩи,отне ми месец и половина и страшно юркане на майсторите. Mr. Green
След това заведох моите близки,дето ми помагаха с това на4инание и ми гледаха детето на Ба4ковския манастир с по4ерпка в едно готино ресторант4е HugБеше страхотно. Very Happy
Много по_хубаво било да се завърнеш в баЩината къЩа напролет,отколкото през лятото,хванах и Великден,Гергьовден,цветница,24 май...На Великден бяхме на Бакаджиците,голяма красота е там...Ходихме и на монумента на Богородица в Хасково,които е влезнал в Рекордите на Гинес,много ми хареса храма.
А брат ми замина месец май на морето да работи,тъй 4е и на него направих визита в Несебър.Страхотно е там,как се заредих с енергия Hug и спокойствие.По това време там няма много туристи,цените са много ниски на хотели,храна,заведения,плажа дет се вика е твой... Wink Peace кеф Hug
Слън4ев бряг не ми хареса,развалили са го.На ниЩо не прили4а ве4е.
Видях се,естествено и с вси4ки мои приятели,юркахме напред назад. Wink
В обЩи линии това е,доволна съм от престоя си там,свърших абсолютно вси4ко запланувано.
Трябва скоро време да ка4а снимките в албума и Ще ги пусна тук.

Цитирай

Браво на Ванина!  Very Happy
С пожелания да влезе в националния отбор след време  Very Happy
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

newsm78 .....извинявам се и аз за нахълтването в темичката, но гледам newsm78....Кейси писала в испанските мами и рекох да надникна (нали съм любпитка Mr. Green)...а то какво - Теичка се е завърнала  Hug Hug Hug

добре дошла мила ТЕя Love

Разгледах снимките на Цвичката - ама същата маминка си е тя  Wink триката са страхотни, абе ти защо не вземеш да моделираш към някой известен дизайнер - няма начин у ваШто красиво село да не се подвизава някой Thinking

Целувки
Цитирай

Мадрид-Плевен

браво Maribel,за здравето щом всичко е наред  Hug
относно градината,имах същия проблем с моята кукла,за реването,болните деца,че на края се разболя след 3-4 дена ходене в такава "добра" градина кадето и мен нищо не ме питаха  newsm78 от тогава насам си я гледам в къщи отвреме навреме с чужда помощ,но сега вече със свекито Love
аууу,че съм,браво и за Ванина,страхотна е с възторг гледах снимките,браво!!!! 
чао за сега от мен  bouquet
Цитирай

Марибел, радвам се, че всичко е минало добре в българия - най важното е, че резултатите ти са добри и си здрава, а за испаските доктори и на мене не ми се говори  Tired
Чакаме снимките  Hug

Дидка, много ти е сладка снимката  Hug Кога минаха 9 месеца  ooooh! все едно вчера каза, че си бременна  Smile
Цитирай

Дидка, много ти е сладка снимката  Hug Кога минаха 9 месеца  ooooh! все едно вчера каза, че си бременна  Smile

Благодаря ти Клара  Hug

...ами ей така, като, че ли на майтап минаха тия месеци и вече съм в очакване Wink
Цитирай

VLC/SP

Любопитке,много си хубава на снимката и наистина сякаш в4ера каза,4е си бременна,а скоро ве4е Ще раждаш PeaceИмам едни снимки от Сливенските лозя на винпром 'Карнобат' мислех да не ги ка4вам,но заради теб Ще ги ка4а,да се разтъжиш. bouquet
Клари,и аз съм безумно Щастлива,4е испанските докторя пак са в грешка Laughing,ако знаеш как се метнах на врата на доктора,когато ми съобЩи добрите новини Hug Embarassed
Цитирай

Любопитке,много си хубава на снимката и наистина сякаш в4ера каза,4е си бременна,а скоро ве4е Ще раждаш PeaceИмам едни снимки от Сливенските лозя на винпром 'Карнобат' мислех да не ги ка4вам,но заради теб Ще ги ка4а,да се разтъжиш. bouquet

Много мерси мерси ...ще чакам с нетърпение Wink
Цитирай

Добре завърнала се Тея,радвам се,4е пак си тук Hug Hug
Цитирай

Spain

Laughing я виж ти кои се ре6илда пи6е Smile
 ТЕи4 привет ! Smile
вижда6ли на колко хора им липсва6 Smile  Wink  Hug
Марибел 4удесно си го разказала .. 4акаме снимки еййййййй
 а за кремовете ..аз пък все добри неща бях 4увала за Рок и щях да си го купувам в понеделник . сега какво да правя  newsm78 .в аптеката ми препоръ4аха някакъв друг .. ама все се 4удя да не е само защото трябва да го продадат .малко доста евтин ми се струва -20 евро - не 4е налитам на скъпото но дали наистина за 20 евро ще полу4а крем против стрии и целулит или крем за ръце ?! много съм нителна мама му стара ..ама искам нещо ефикано !!!!! дето поне малко ще ги скирие линиите Smile  Rolling Eyes . Клара провери в аптеките пък и в големите парфумерии за специлни кремове за гърди ! сигурна съм 4е някъде гледах такъв специлно за гърди и друг за стомаха ..но не мога да се сетя ни къде .. ни коя марка е ,сори
Марибел не е проблема градината ..акто такава , проблем са им климатиците .. в тази новата в която ходи Гери я обли4ам пове4еко и няма проблем .просто цял ден са на студ децата ..как няма да има сополи.не се отказвай от градината ..иам един период на адаптация и после е лесно.а с преподавателките бъди по настои4ива ...аз никога не им спестявам нищо .. любезно но си казвам каквото искам да си кажа !
Цитирай

Lleida Ispania

Zdraveite mili momi4eta  Hug ,izviniavam se za latinicata no imam problem s kompa i se nadiavam skoro da se opravi.Maribel ne mozesh da si predstavish kolko se radvam da te vidia i da razbera 4e vsi4ko e nared  bouquet Da se vklu4a v temata za kremovete,az izpolzvah edin za celulit sled rzdaneto i imashe strahoten efekt na firmata LIERAK ,ot tazi seria ima i za korem i gardi kakto za celulit taka i za stri no tuk ne gi namiram.V BG struva 50lv.Po princip se prodavat v aptekite ili specializirani magazini.No naistina imat efekt.pregradki i celuvki za vsi4ki mal4olvci  Hug
Цитирай

LIERAC ампули против стрии.
А това е цялата серия на LIERAC, мисля 4е ги има и по козмети4ните магазини тук и по аптеките. Преди време ползвах серума за лице.

Ани, аз в момента се мажа с VITESSE roll on от 75 мл. и цената му беше 7,8 ? и съм доволна, зали4ава стриите, но напълно премахване няма с каквото и да се мажеш.Но бъди упорита, и сутрин и ве4ер. Това е моят опит.

Привет Марибел, незнам какъв проблем си имала, но важното е 4е се е оказало напразно притеснението. Добре си си дошла.  bouquet

Аз преди 4ас се върнах от работа, спряха ме 4енгета, профилакти4на проверка за алколемия. Духах Mr. Green силно. Извод, апарата не от4ита една малка бира  Laughing
Лека нощ
Цитирай

Teичка, добре, че не ти вярвах на заричанията!
Добре дошла отново! Hug Love
Цитирай

VLC/SP

Аз преди 4ас се върнах от работа, спряха ме 4енгета, профилакти4на проверка за алколемия. Духах Mr. Green силно.
Ha,ha,ha newsm53,разсмя ме.
В тоя ред на мисли се сетих за една слу4ка с полицията в България.
Там мъжа ми има кола,която сега я кара майка му.Когато се прибрах оба4е,беше изцяло на мое разположение.И аз Щото съм джигит ме забелязват Mr. GreenЕдин следобед отивам на Интернет кафенето и паркирам колата то4но до изхода на кафето отзад.Слизам и сякаш от ниЩото идват двама полицаи и ме гледат ама много страшно... Mr. Green
'Документите на колата и свидетелство за правоуправление' ми казва единия,давам талона на колата и испанската книжка.Гледат,пулят се и ми викат ама тая кола би трябвало да е на името на жена,а тя е на мъж.Еми да,казвам аз,тя е на мъжа ми.И 4ак като видяха исп.книжка,4атнаха и взеха да ме разпитват за мъжа ми,за свекървата.
Работата била,4е те познавали свекито,комшии на село били и знаят,4е тая кола я кара тя.Мислели,4е била нейна.Икато ме видяли из града да джиткам с нея се усъмнили,4е съм я откраднала,ама в последния момент като видяли книжката ми,се сетили на кой съм жена... ooooh! Mr. GreenВикат,без малко да те арестуваме. Shocked
Ами аз им казах,4е ако открадна кола от този град,с нея ли на кафе Ще ходя бе ей...? CrazyЩо за помисли. newsm78
Баси слу4ката,после бая време ходих и се хилих сама като се сетя... hahaha
Ани4,зна4и казваш по_хубаво да е обле4ена,добре така Ще правя.
Днес имат фиеста там.Ще видим дали Ще й се хареса.
Зна4и вие по кремове сте луднали,пък аз по хранителни добавки.Сега пия българската бактерия(мле4на киселина),заради продължителния прием на антибиотици и др.лекарства.
СъЩо така 4айове от ройбос и т.н.
Цитирай

в Tara

тейке, много по нощите се връщаш, ма булка Crazy
честита ти книжка, сега никича не мой се вреди от теб Mr. Green

тук да ви кажа тази година лятото много болнаво, времето едно торментосооооо.
повалява дъждец и излиза един вятър вечерта, не ти е работа. хем искам да е топло, хем пък като знам какви е жеги....няма угодия!
Цитирай

Здравейте на всички,
и аз от доста време не съм влизала, за което се извинявам, но вече почти нямам време.
Аз си смених работата и сега ми е почти невъзможно да влизам в интернет от работа, а за лятото започнах в един бар само вечер. Много ми е трудно защото почти няма да виждам малката, но какво да се прави животл
ХулигАнче какво съвпадение, и ние с Ния ходихме в Mundo Mar на екскурзия от детската градина и Ния също се изплаши започна да плаче от маскираните хора.
Цитирай

Мадрид-Плевен

Rally_Y знам как е и аз работя в заведение в което прекарвам повече време отколкото вкъщи,направо ми е мъка,но се налага.... Tired
сега бях в седмична почивка и умрях от радост прекарах цялото си време с дечката  Love
а да ви кажа как ви завиждам за този Mundo Mar  Blush и на мен ми се ходи  Smile
сега ви напускам,че ме зове кухнята имаме си рожденичка в къщи трябва да се приготвят нещата за довечера...на нас тук така ние трагнало само на ражденици снощи свекара,тази вечер свекарвата  Smile
чао ви за сега лек ден ви пожелавам
Цитирай

VLC/SP

Много сте работни Very Happy вси4ките.
Аз 4ак септември запо4вам да търся работа и без това сега се претрепах с тези ремонти. Mr. Green
Моето дете ве4е свикна с градината,ходи с кеф.Дори изревнувах в петък,когато я заведох,лепна една целувка на професората,каза ми 4ао и ми обърна гръб. ThinkingАз се записах на пилатес и плуване от др.седмица.
Я кажете,какво става с геоситиес в яхуто,4е тъкмо си ка4их снимките в албума и загуби говор и картина. Twisted EvilПосле опитвах да влезна в моя и на Анито албум,но това място се беше изпарило.Ся къде да си ка4вам снимките? ooooh!
Цитирай

в Tara

Ся къде да си ка4вам снимките? ooooh!
http://community.webshots.com/ тук Very Happy
Цитирай

Spain

Maribel  радвам се за това 4е Ани ве4е ходи с кеф на градина .. ще види6 как няма да иска да си ходи после Smile
ХАра еи ша знаи6 голяма си " клюкарка " ..4ета ви в другата тема и се осведомявам Smile
 Тея къде се изгуби пак ?
толкова от мен Smile
 поздрави на вси4ки ..утивам да спъ 4е това слънци ма изсмуква Smile
Цитирай

София

Привет, дами! newsm03

Ще си позволя да бъда пак пришълка в темата ви, но имам едно лексикално съмнение, което ще се радвам да ми разясните.

Случаят е следният-

Работя в една агенция за преводи в София, та в документите, пристигащи от Испания понякога пише "Certificacion Literal". Буквално си го превеждам, но от няколко месеца си блъскам главата как точно да го напиша на бг, за да не се заядат българските институции. За мен е ясно, че е Дословно удостоверение, извлечение, извадка или както искате го наричайте- на някакъв оригинален документ, но може ли да съответства  на нашия Дубликат?
Знам, че съществува  и дума "Duplicado", макар никога да не съм я срещала по документи.  Питам испанците и те ми казват: "Абе, Дубликат е, ама не точно."  Tired

Та предполагам, че вие, на които всеки ден им попадат всякакви исп. документи, може и да знаете.

Уф, не знам разбра ли се нещо от написаното.  newsm78 Ама и аз вече съвсем се /п/обърках, ама като се захвана за нещо и не го оставям докато не го разнищя докрай.
¡Feliz jueves y animo que para el fin de semana queda casi nada!  smile3521
Цитирай

в Tara

не знам newsm78
у нас бътлър се занимава с документации, та ще го питам довечера. аз си го превеждам истински сертификат, или точен, единствен Embarassed

грасиас, игуалменте Flutter Laughing

хулиганке, ти само ни гледаш сеира, значи Crossing Arms сигурна съм, че има какво да кажеш и ти Mr. Green
тея онзи ден ми се обади на р.д на маги, добре е, ходи на бач..ама я по-добре тя да каже Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-288 от 288 отговора