Нова- Тема на ИСПАНСКИТЕ бъдещи и настоящи родители.

  • 9 589
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 246
Харич,вярно ,4е отдавна ремонтирате,но си е заслужавало Wink
Само дано случите на наематели,4е.....

# 76
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами да, градчето си е спокойно- за рет идеално местенце, но за мен..... Laughing
стискаме си палци да са ни свестни наемателите, но то всичко си е до късмет

ремонта беше исторически, ама се съобразявахме със свободното време на мъжО, а и все пак са си  50- тина км, не е като да отидеш по пантoфи вечерта да лепнеш някоя и друга ролка тапет между другото Rolling Eyes Mr. Green Laughing

# 77
  • Мнения: 217
Ей моми4та пак се загубихте Naughty,как сте какво правите Wink.Ние имаме едно приятел4е което изкара шарка и сега 4акам вклю4ване,тази ве4ер имаше няколко пъп4ици по кра4етата и ръ4и4ките но не знам дали е шарка или е от прахта на площатката,утре ще видя.Някой от вас карал ли я е.Аз не се притесмявам защото трябва да я изкараме все някога и е по добре докато е по малка но обменете опит ако имате. Heart Eyes

# 78
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
дунче, моята голямата като беше на 3 нарочно я пратих на градина да я 'хване' Laughing
зора беше по-малко от седмица, колкото е по-малко детето по-лесно я изкарва, не се плаши Simple Smile
сега, ако чуя че някой 'носи' тая зараза и моника ще набутам Mr. Green

за справка, на брат ми тогава приятелката му все още, я 'хвана' от маги, само дето не умря милата. то сърбеж, то пъпки огромни, то чудо беше......

# 79
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Хулиганке,не полу4ихте ли ниЩо о мен? newsm78

# 80
  • Мнения: 217
И аз така знам и не сме спирали да се виждаме с мом4енцето,но снощи е било фалшива тревога сега нама пъп4ици,продължаваме да 4акаме  Laughing

# 81
  • Мнения: 1 246
Шарката моят бивш вече шеф я кара точно като бях бременна,такива огромни пъпки,не е истина,2 седмици се влачи,та по-добре сега да я изкарат децата.
Един бабин съвет,за шарката,даваш една-две лъжички 4ервено вино,ако има нещо до ве4ерта ще избият пъпките.Баба го е прилагала ,върху мен и сестра ми.

# 82
  • Мнения: 217
Мерси Бари за съвета ще пробвам утре,а ти нали щеше да идваш на сам,4акам да ми звъннеш Simple Smile,Хара като се разболеем ще те викнем на гости да ви я прехвърлим и на вас Laughing

# 83
  • Мнения: 5 299
Здравейте моми4ета, ве4е съм си в Майорка Mr. Green Засега вси4ко е ок, малката пътува много добре в самолета, първите дни като пристигнахме беШе един ужасТТ, ама ве4е свикна. Искам да ви помоля за малко инфо. Гледам тука некви памперси, дето изобЩо ниЩо не ми говорят_ та да ме насо4ите към кои марки да се ориентирам Grinning СъЩо така гледам некво мляко на Нестле за след 1 год(но то е готово) в смисъл 4е не есухо, както купувах досега от Бг, дали е съЩото newsm78 Сигурно Ще имам и други странни въпроси за в бъдеЩе но за сега е това_ поздрави  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 246
   4baby -За памперсите ползваме Додот,от раждането до сега.А млякото - Нутрибен.Дано свикне бързо малката,мен ме вълнува обратното,как ще свикне в България.
Дунче,щяхме да идваме,но мъжът ми ще пътува до Валенсия и се размина...няма да ти обещавам,като е сигурно ще звънна.

# 85
  • Мнения: 217
И ние ползваме само Додот,но за млякото след една годинка и давах кисело на Данон или Нестле с вкус на плодове.Не мисля 4е ще имате проблем кам свикването с храната,ние бяхме много злояди в БГ и като дойдохме тук се оправи.Успех.
Бари а теб какво те притеснява,колко ще стоите в БГ.

# 86
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет моми4ета Simple Smile
 бях се позагубила но се понамерих Simple Smile
 Вал     в4ера доиде писъмце с карти4ка и книжка за ожветяване ..и светещ делфин Simple Smile  - мерси за което . много се зарадвах на българската книжка Simple Smile  Hug
 4baby памперсите им вси4ките са добри и цените са горе долу едни и същи .за мен ли4но Додот е най= доброто - отли4ават се много от останалите . и Хигис ми харесват (всъщност само тези съм ползвала ) . има6е едни Молтех - от тях съм купувала веднъж те по не ми харесаха . само се пази от евтините памперси (но не на веригите магазини ) , а просто евтини - така изхвърлих един пакет .. казваха се Енанос - отврат ..малката на първия памперс се за4ерви .. пък и самия памперс някакъв смотан бе6е . за млеката - отива6 в аптеката и каквото ти ду6а иска .. на прах .. направено .. половин литър , литър Simple Smile . в магазините продават само Еро и нестле . на Гери и давам Нестле +1 година - не е ло6о .гледаи опаковката отдолу - има и с сереали , има и с плодове , и 4исто мляко . продават и на Пулева разредено  и на Еро - същото си е просто е направено за улеснение
 да ви се похваля ..стра6но съм доволна от новата градина  ..пу пу ... много добри у4ителки се оказаха , у4ат децата на разни нешица .. малката ядяла там като разпрана  Shocked , и не е 4ак толкова скъпа - излиза ми 240 евро месеца оба4е това е орарио от 8 до 8 Simple Smile . и след семана санта ще и махат памперса Simple Smile

# 87
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
додот, додот и пак додот.
всъшност това са си 'памперс', но с додотско име Wink

от млеката моника е яла само аптамил, затова не мога да препоръчам друго. обикновено има в търговските центрове, аптеките и супермаркетите от формулите, но пак зависи каква марка търсиш.
от пюретата аз взимах най-вече на хип като беше по-малка, малко се бях биовманиачила, а по-късно от тези тарелки, много са удобни особено за навън

и тези са много вкусни


след 18 месеца купувах от тези долу,много й харесваха джуниърските, които са си направо манджаре с късчета вътре


# 88
  • Мнения: 5 299
Благодаря ви моми4ета Flutter
Бари, вие за постоянно ли се прибирате или за малко. Мен малката ме побърка първите дни Confused Confused Все о6те не е свикнала напълно, но и ние сме тук от 1 седмица. Тая ве4ер не успях да я изкъпя даже, едни ревове едно 4удо... Rolling Eyes

А и сега сме в прохожда6т период, и неми остава никакво врмеме, дори багажа о6те не съм оправила ooooh!Хари4 = тези пУрета ги видях, но имаШе и Нестле, и досега само такива купувах, Ше пробвам и тези. Но тва на ХИп не съм го мяркала newsm78 а тези джуниър менУта неШо много едри пар4етиите ми се виждат Confused(рано ни е о6те за тях)


Хулиган4е, браво за градината. Моя каза, 4е другия месец и ние Ше записваме малката, ма тогава да му мислят даскалките Twisted Evil

# 89
  • Мнения: 1 246
Здравейте,
 ще си ходим за месец,но като знам миналата година що рев,що чудо изживяхме в България,от сега се притеснявам.Струва ми се,4е месец пак няма да й стигне да свикне.Дунче,миналата година един месец в Бг ми взе тока това дете,не позволи никой да я взема,ни сестра ми,ни бабите.....а какво стана с шарката.Май беше фалшива тревога.
Алисия все още доста похапва пюрета на Еро са й любимите,тези на къс4етата ги недолюбва,мързи я да дъвче ми се струва.
АНИ,бравос за новата градина,явно си заслужава парите,и да пишеш как й махат памперса,4е  бабите ми надуват главата по телефона защо детето още е с памперс,като си идем има да се чудят.

Общи условия

Активация на акаунт