Нова- Тема на ИСПАНСКИТЕ бъдещи и настоящи родители.

  • 9 621
  • 288
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 246
Весел празник на всички !!!Обаче нали утре си е баш Великдена Rolling Eyes
 Ето какво сътворих аз нощес и тази сутрин....малко криви ми се получиха козунаци
те,като за първи път толкова можах Grinning
  Ето линка   http://community.webshots.com/album/549715080blpYHa
   

# 136
  • Мнения: 345
утре е да,но аз реших да го честитя по-ранно,защото утре няма да мога
bari браво страхотно изглеждат яйцата и кузунаците-нищо им няма  Heart Eyes жалко,че няма да мога да ги опитам smile3503

# 137
  • Мнения: 1 246
     Христос Возкресе! Здраве и късмет на всички ви !
Алисия ,обаче цяла нощ е с температура,и нещо не ми е хич празнично,дано днес е по-добре.
АНИ,защо си криеш яйцата Mr. Greenсигурна съм,4е си измайсторила чудесни и красиви неща Hug

Последна редакция: нд, 23 апр 2006, 10:46 от bari

# 138
  • Мнения: 345
Вал ходили на църквата аз се запътих натам,но за пуст късмет метрото беше като  Animal Snail имаше проблем за 1 час минахме 1 спирка   smile3556 т.е. напред назад между 2 спирки УЖАС  Crazy бях с една приятелка луди станахме Crazy идешеми да ги  #2gunfire
а  зоо-то как мина

# 139
  • Spain
  • Мнения: 3 750
воистино воскресе Бари!
 ама големи сте провокаторки - да направих яйца ама (сега по4вам да се оправдавам  Simple Smile )за зла беда дадохме  картата от фотоапарата на един приятел да си хвърли едни снимки в компа . прибирам се ей сега и ще се лзбувам на снимките и на малката и.. няма снимки в картата  Sad . мисля 4е ги е прехвърлил вси4ките .. поне се надявам .. и не мога да му звънна 4е легна да по4ива (след тежък запой в4ера и днес ). та така евентуално ако е запазил нещо и от моите снимки ще ги пусна тези дни ..ако не .. остава ми само да съжалявам ...  Бари яицата и козунаците са страхотни ..моите не са нищо особено .. просто ги боядисах ..ве4е ги на4упиха и ги изядоха ..даже не се разбра кои е бореца .. наи накрая вси4ки по4наха да се бият с Гери ..а на нея такъв кеф и нарави 4е кои и дава неговото ..кои я кара да го 4укне ..абе готино си изкарахме днес ..

# 140
  • Мнения: 217
Христос воскресе и от нас,ние намерихме 4ерквата но за наш късмет имало литургия сутринта в 10 и после 4ак в 11 ве4ерта а с малката не можеше да 4акаме толкова.Но за сметка на това хубаво се разходихме,разгледахме една страхотна катедралаказва се "sagrada familia",невероятна красота.Ще се опитам утре да ка4а снимките да я видите но не знам дали ще се справя.
Някой има ли новини от Марибел,всеки ден си мисля за нея,дано вси4ко е на ред при нея.

# 141
  • Мнения: 1 246
АНИ,не го мисли,има -няма снимки,важното е емоцията около празника,а и дребните да се радват.Алисия обаче днес си поддържа температура  и милото хич не изглежда добре,с едни кръгове под очите....Дали е от кучешките зъби,друго няма,ни кашлица,нослето е добре...
ДУН4Е,много ме е срам,толкова сме несериозни и какъв късмет имаме  Embarassed
Саграда де фамиля,и аз съм я виждала,но в движение от колата,наистина е страхотна.И изглеждаше огромнааааа.А за Марибел нямам новини,и 4ести4ко се сещам за нея.

# 142
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Воистина Воскресе  bouquet
Весел празник мам4ета  bouquet.
VIBORA_ , ние ходихме на цьрквата с Алекс и беше голям екшьн Crazy,неЩо не си падам аз много,много по метрото Confused,то беше едно мькнене на коли4ката по стьлбите Crazy,после пьк гледах все да сменям някьде кьдето има асансИОр.Оба4е нали сьм си кьсметлийка на някои места даже и той беше развален Confused.Като се прибирах кьм Мендез Алваро Rolling Eyes,няМаше как да ка4а коли4ката по стьлбите ,заЩото бяха мнооооооого Blush,пьк аз ве4е бях гроги ooooh! и из4аках да ми се покаже на хоризонта някой по надежден младеж ,за да ми ка4и коли4ката hahaha,е ка4и ми я накрая де hahaha.......ееее голямо шоу Crazy.
Ина4е опашката пред цьрквата беше за пример Crazy,направиха ми впе4атление изказвания от рода на "Христос Воскресе_   айде и ние покрай него ,мерси подобно,да вьзкресеш и ти    Shocked" и ей такива които мен просто ме оставиха без думи Rolling Eyes.
Никой не се трогна да ми помогне по стькбите да се ка4а с коли4ката Tired,накрая една "4ужденка",тоест не беше бьлгарка ми помогна при последните стьлби.Попа много се зарадва на Алекс Heart Eyes,толкова мило ми стана Heart Eyes.Някак си на цялата сцена с показването на колите на вси4ки които имаха и с пренебрежението и наглостта на някои от вьн това отношение на попа кьм Алекс ми "напьлни душата" Wink.
След това ходихме в зоологи4еската градина ,кьдето Алекс беше вьв вьзторг от рибите,или най_ве4е от акулите Crazy.Не искаше да си трьгваме  Whistling.НаврьЩане се ка4ихме в автобуса за да не ходим толкова мнооооого пеШа и аз докато се опитвах да сгьна коли4ката в движение Алекс се изтьрси от седалката Cry Cry Cry CryДа му се невиди идваше ми да убия шОФИОРКАта на автобуса за това ,4е ме караше  да я сгьвам.Е не я сгьнах Crossing Arms,ааа детето ми падна заради нея #Cussing out.

И да ви се "похваля"_имаме си СКАРЛАТИНА,ммм да и ние се от4етохме с пьрвата шарка ве4е Confused hahaha

# 143
  • Мнения: 345
направо завиждам на късмета ни newsm77  smile3555
горкичките,голямо преживяване сте си изкарали с тази църква  и вие #Silly
за скарлатината ние "минахме" с фалшива трвога след много бля,бля на доктора smile3543     
шофьорката е за бойййййй #Sniper  341uu  newsm66   Stuck Out Tongue Winking Eye
за зоо-то и на мен ми харесват акулите там за първи път ги видях така близко smile3521

# 144
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
VIBORA_ ,аз не разбрах вие стигнахте ли до цьрквата? Embarassed

# 145
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ина4е Скарлатината я прекарваме у4удваЩо добре,само една ноЩ имаше температура и на другият ден му избиха пьп4иците след което не е вдигал пове4е температура,а на другият ден ве4е и пьпките ги нямаше.Е като се пипне кожата се усеЩА ,4е има пьп4ици,но на вьншен вид ниЩо няма.Добре 4е вие сте се спасили поне Hug

# 146
  • Мнения: 345
Ина4е Скарлатината я прекарваме у4удваЩо добре,само една ноЩ имаше температура и на другият ден му избиха пьп4иците след което не е вдигал пове4е температура,а на другият ден ве4е и пьпките ги нямаше.Е като се пипне кожата се усеЩА ,4е има пьп4ици,но на вьншен вид ниЩо няма.Добре 4е вие сте се спасили поне Hug
браво Вал само така...всичко да минава така лесно  Hug
ами не можахме да стигнем аз иначе щях да званна  Heart Eyes Mr. Green

# 147
  • Мнения: 2 825
Воистина Воскреси, момичета   bouquet
Като чета какви преживявания сте имали всичките, направи си ви завидях... ние ццелия празник на маса го изкарахме - направо ми писна от ядене и пиене  Sick На църква не сме ходили - то тукашната е гръцка, точно по причината, която е споменала Вал малко по надолу. Тука църквата малко не се използва по предназначение  Sad , май повечето са там да се изфукат или да изкярят нещо  Sad Много се дразня аз в такив аслучаи и предпочитам да не ходя.

Вал, айде дано бързо и леко се размините със скарлатината  Simple Smile

# 148
  • Мнения: 345
clara завиждам ти Blush и на мен ми се искаше да седна да се повеселя да ама не само тичане целия ден  Crazy
а вечерта като се бребрах бях като изцеден лимон  Tired 

еи така smile3524  се чувставах идеално

# 149
  • Мнения: 2 825
Вибора, то и седенето на маса не е лесна работа  Wink
Абе, аз забравих да ви се похваля  smile3555, имам си нещо много непослушно, много сладко и много черно с много големи уши  Wink, което в момента ми досайда и не ме оставя да пиша  Wink
Ето тука можете да го видите :

http://pg.photos.yahoo.com/ph/goody_wgi/detail?.dir=/8100re2& … 2.jpg&.src=ph

Общи условия

Активация на акаунт