Нова- Тема на ИСПАНСКИТЕ бъдещи и настоящи родители.

  • 9 645
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 509
добър ве4ер от мен!жалко ,че не намирам никой отново,но при това хубаво време защо ли се учудвам!вси4ки сте до късно вечер вън и се забавлявате нали?ние през деня сме на плаж, а ве4ер на дълги разходки.прегръщам ви и чакам с нетърпение като сте тук да пишите!

# 226
  • Мнения: 1 246
Зравейте мацки,
ей ме на - върнах се Hugколко бързо мина този един месец.
Да похваля Али държа се добре в самолета,слуша много,не плака от роднините,но пак си я гледах аз,оставяла съм я за 4ас-два не пове4е.
Кръщенето мина добре,имам страшно много снимки за показване,от Свищов и Велико Търново,но дано имам време да ги ка4а тия дни,4е още оправям багажа Simple Smile
Това накратко и набързо,добре дошли на новите моми4ета!

# 227
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ох Бари как ти завидях само да знае6 Simple Smile . какво си правила в Търново ? аз съм " по4ти" от там - изкарах си детството по бар4етата там Simple Smile ина4е съм от Горна Оряховица Simple Smile 
 айде 4акам снимките
 а ето ги и моите от Бенидорм - шама извинявате ама не съм фотограф . от делфинариума имам кратки клип4ета , та затова нямам снимки и госпожицата след като се разциври не съм правила много
снимки

# 228
  • Мнения: 2 825
Ани, много са хубави снимките. Малката много е пораснала (отдавна не бях виждала нейни снимки), а ти си отслабнала  Peace Много сте хубави и двете  Hug Heart Eyes

# 229
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хулиганке, какво се оплакваш от снимките, много са хубави!
и гери е  пораснала, а ти си се вталила, ама мноооого. издай веднага тайната Crossing Arms
сами ли ходихте, без мъжо?

бари, няма да се оттървеш - снимките тука веднага, кръщенета - мръщенета, всичко!

ameliya, казах ли ти добре дошла newsm78  bouquet

айде, здраве от нас и мрачен мадрид Mr. Green

# 230
  • Мнения: 1 246
Здравейте,
АНИ,изглеждате чудесно двете с Герито,добре си снимала Hug
Ей тук са нашите нови снимки   http://community.webshots.com/user/lunatic1120   имам още доста за ка4ване.А в Търново живее леля ми,и сестра ми следваше там,доста ваканции изкарвах там.Хубаво беше...

# 231
  • Мнения: 509
Здравей и от мен Скарлет!Привет на всички момичета!Как сте днес?Снимките ви са наистина чудесни.Много сте хубави всички!Освен снимки сигурно имате и много за разказване.

# 232
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Хара Simple Smile тайната на моето отслабване е 4е по4нах работа  и понякога "забравям" да обядвам Simple Smile . е най - накрая да поотслабна - свалих около 15 кила ..но имам още поне 5 до формата преди да забременея Simple Smile .
в този ред на мисли - КАкви кремове сте си купували тук за целулит и стрии  и доволни ли сте от което сте си купили ? . 4удех се за РОК ( промесас кумплидас Simple Smile ) и също гледах един на ГАрние .. а нещо друго ..ама да не е 100евро плс Simple Smile .
Хари4 в мундо мар ходихме на екскурзия от детската градина - тати ни го оставихме да работи ,да  пе4ели пари а ние ги хар4им Simple Smile ..бях сама с Хулиган Гърлата , една коли4ка и 4анта пълна с глупости (защото като тръгна нанякъде все пълня някакви огромни 4анти - разбира се с неща за които после не се сещам   Simple Smile  )  .. та станах разногледа . затова казвам 4е няма мног оснимки защото макар и малък като площ в парка има интересни животни и е доста приятно .
БАри страхотни сним4ици и Али от ден на ден става все по хубава и все по хубава .. пу , пу
Амелия дано някои ден мъжо да се смили над мен и да ме доведе в Бенидорм  4е да си ги разказваме  нещата на по кафе Simple Smile (имаме само служебна кола и на него му е кофти да бръм4и с нея надале4 )

# 233
  • Мнения: 509
Здравейте всички!ХулигАнче дано скоро да се смили!Нямаш представа как бих се радвала да се видим!Аз тук нямам все още много познати и толкова ми липсват срещите и разговорите!Много хубаво би било, ако дойдеш!Ще се надявам и ще чакам!

# 234
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Здравейте майки в Испания! Пише ви майка на незрящо дете от Бьлгария. Нейният баща не е от Бьлгария, от Армения е. Негови приятели /сьседи/ работят в мальк град близо до Барселона вече 3-4 година. В момента го агитирват да заминем при тях. По принцип нямам нищо против, обаче ме интерисува как е устроено обучението на такива деца. Казаха ми, че децата ходели в масови училища. Или ако някьде има интернат, то той е дьржавен, безплатно е, приемат чужди граждани, ако родителите са трайно установени там. Това не ми е ясно. Моля ви , ако имате добро желание да проверите и да ми пишете. Преди време бях намерила една публикация в която пишеше, че след САЩ, Испания е следващата, която осигурява деца в неравностойно положение с много качествено образование. Казаха ми и за много добро социално осигуряване, това сьщо ме интересува. Ще ви бьда много благодарна. Пожелавам ви много успех и много здраве!

# 235
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Eli конкретно не мога да ти кажа нищо но ако се двоумите дали да доидете или не ще ти кажа 4е според мен си струва само заради детето да сте тук . тук не е като в българия и разли4ните деца найстина живеят добър живот .. общестовот ги приема и интегрира къде къде по добре отколкото в Бг . Друг е въпроса ве4е дали конкретно край мястото където искате да се установите има специализирано заведение . съветвам ви, ако нямате  да си извадите и двамата книжки в БГ - едно 4е тук са доста скъпи .. пък и доста по- строги са на изпитите  . бг книжките ги признават така 4е спокоино ще можете да карате тук . казвам ви го не за друга , а защото аз като 4овек които няма книжка виждам колко не им е уреден междуградският транспорт и ако трябва да пътува6 е добре да си с кола Simple Smile . успех ви желая и късмет

# 236
  • Мнения: 3 098
Тук съм. Grinning
Имам ужасно много за разказване и страшно много снимки за показване,ходих къде ли не. Flutter
Вси4ко при мен е наред,за кой ли път се убеждавам,4е в Испания лекари няма. Twisted Evil
Анитка порасна страшно много за два месеца в България Hug,но там храната е храна и климата е много по_добър от тук.
Между другото да не ску4ая направих ремонт на първия етаж от къЩата ни,а сега се връЩам и гледам,4е моя мъж по4нал ремонт и тука.Изненадка,вси4ко е на вили и могили Close,ама пък е станало страхотно.
Като се оправя и Ще ка4а снимките.Пък и Ще ви из4ета. Party

# 237
  • Мнения: 345
здравейте и от мен момичета,дойде и моят ред да пиша,не знам от кога не съм ви досаждала  Whistling
да се похваля,че свекърва ми е тука и умирам от кеф  Party Heart Eyes
днес ми е почивен ден и съм щастлива най-много от това,че за първи път станах на обед  Crazy
иначе я караме по старо му,Криската е станала толкова послушна,че вече всички взеха да де чудят,да чукна на дърво  Flutter
не знам вие каде отпочивате в тези жеги,но аз тук в Мадрид умирам от задух,а лятото тепътва започва....  Mr. Green
ами това от мен за сега лек и успешен ден ви пожелавам!!!  bouquet

# 238
  • Spain
  • Мнения: 3 750
MAribel  Hug Hug Heart Eyes Hug Hug
 то4но се бях позамислила за теб и си виках що не се обажда6 и ти хоп .. и ни изненада Simple Smile
 хаиде 4акаме снимките .
добре завърнала се  и много се радвам 4е вси4ко е наред !
Вибора   Simple Smile ако знаеш как си ме4тая да спя до обяд ..ама няяяяяяяяма и не се оплакваи от жегите  Mr. Green при нас е по - горещо !  Mr. Green . все пак нощем все още захладнява  Mr. Green да го отценим - незнам какво ще правя оба4е август ..когато и нощем е същата жега Simple Smile

# 239
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Кларка ще ме светне6 ли какво озна4ава това яйце в подписа ти ..гледам отскоро много яйца във форума нещо  newsm78 пък съм изпуснала за какво става въпрос  Wink Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт