Пътешествие из швейцарските Алпи

  • 1 190
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Такаа...след два дни прекарани в този рай ,сега седя в къщи на дивана и планирам тази приказка да се повтори след десетина дни.Бяхме за малко,почти на шега,не видяхме много,защото не бяхме подготвени.Тръгнахме от Германия сутринта към 10:00 часа и към 16:00 се озовахме в китното селце Ейша,където останахме за нощувка.Винаги съм се чудела кое може да е толкова красиво,че да затая дъх ,след като го зърна..вече знам Simple Smile Швейцарските Алпи са нещото ,пред което оставам безмълвна.На следващия ден се качихме до село Цермат,в полите на връх Матерхорн с намерението да вземем лифта и да стигнем с него до Кляйне Матархорн,но...нямаше къде да оставим колата,в последствие ни глобиха 100 франка,затова че сме дръзнали да се качим с кола до там и ни изпратиха обратно с колата по живо по здраво.Та..Матерхорн за съжаление ни се размина.Та сега сме решили да повторим скоро,но поне за седмица.Ще се радвам да споделите вашето приключение в Алпите,а и малко идейки и насоки изобщо няма да са ми излишни Simple Smile

# 1
  • Мнения: 10 874
Може би темата за Швейцария ще ти е от полза. Peace

# 2
  • Мнения: 742
Да,предполагах,че съм пуснала темата не където трябва.Нека модераторите да я преместят ,ако може Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт