На море в Турция - тема 39

  • 129 632
  • 747
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 140
Има ли пътуващи от Варна на 20.09 с автобус за Дидим ? travel

# 346
  • Мнения: 3 937
Аз чакам пристигналите вече в Ефталия Марин и Ефталия Вилидж да пишат някой ред  Crossing Arms

# 347
  • Мнения: 7 605
Аз чакам пристигналите вече в Ефталия Марин и Ефталия Вилидж да пишат някой ред  Crossing Arms

Щом не пишат, значи са заети с наслаждаването на ваканцията  Sunglasses  Wink

# 348
  • Мнения: 10
Здравейте, моля ви който е почивал в Ефталийте  или по точно ако знае за  Island  легла на плажа  или шатри не знам точно как се казват  дали се ползват безплатно или се заплащат ( ако се заплаща каква е сумата)
  благодаря ви предварително   bouquet 


Ние ще сме в Eftalia Splash  от  2.10 ако някой ще ходи по това време и иска нека да ми пише ще се радвам  Hug

Шезлонга е безплатен.Eftalia Splash е далеч от плажа и гледах,че превозваха хората от този хотел с трактор който тегли влакче.

не нямах предвид шезлонг , а едни като къщички вътре с легла и отпред с шезлонг,ако не се лъжа се намират точно пред Eftalia Aqua  Simple Smile  някой ако ги е ползвал или знае нека да пише  Praynig

# 349
  • Мнения: 262
Най-после се вижда края на дългото ни чакане: резервация от януари за 18.09.15 в Папилон Аиша. Ще ходим за първи път в Анталия и много ми се иска да направим самостоятелна екскурзия до водопадите Крушунлу. За съжаление в нет-а не намирам информация за долмуши от Белек до там. И въобще за самостоятелни екскурзии в Анталия като че ли няма много отзиви, за разлика от Мармарис.  newsm78
Белек, където е хотеле ви,  е на около 30-40 км. от Анталия. Доколкото си спомням, водопадите бяха около Анталия /може и да бъркам/. Би трябвало да проверите за автобус от Белек /има автогара/, до Анталия и от там - водопадите. Иначе самостоятелно може да се разходите из града /Анталия/, но той си е доста голям, има хубава централна част, историческа...

Водопадите куршунлу се намират на 17 км от Анталия ,има отбивка непосредствено след летището движейки се в посока Алания. Със сигурност има организирано посещение до водопадите от Белек. Просто във фоайето на Айша се обърнете към някой от представителите на местните тур-оператори и ще се уредите без да ходите до центъра на Белек и да търсите свой начин да стигнете до там. Между другото приемете моите комплименти за избора на хотела,много високо ниво като за първо посещение в Ривиерата. Браво !  bouquet

# 350
  • Варна
  • Мнения: 815
Здравейте. Върнахме се от magic life Jacaranta. Уникален хотел. Нов, работи от миналата година. 80% немци , малко руснаци. Огромни стаи, много басейни, страхотен плаж. Хотела е за активен отдих, много спортни занимания . Аз ходих на спининг, аква спининг ( колелото е в басейна), скачахме на батутчета - група с инструктор, канго джъмпс. Имаше зумба , аква зумба, аеробика, степ аеробика, стречинг, йога, каланетика и други. На плажа безплатен банан, кану, водни ски, катамарани, сърфове. Имаше тенис  на корт, тенис на маса, стрелба с лък, плажен волейбол, футбол. Съпруга ми ходи на колоездачни турове - има различни от 10 км. до 60 км., даже единия беше съчетан с плуване. Не ни стигна времето за всичко. Много баклава изядохме, но и много пот  сме проляли. След тренировка дрехите ни бяха абсолютно мокри. От хотела сме излезли само за два часа. Нямахме време. Вечер шоута,  жива музика, имаше пяна парти , на малкия много му хареса. Имаше вилички, на които от терасите се влизаше направо в басейна. Догодина ще искаме такава.

# 351
  • Мнения: 1 677
Здравейте. Върнахме се от magic life Jacaranta. Уникален хотел. Нов, работи от миналата година. 80% немци , малко руснаци. Огромни стаи, много басейни, страхотен плаж. Хотела е за активен отдих, много спортни занимания . Аз ходих на спининг, аква спининг ( колелото е в басейна), скачахме на батутчета - група с инструктор, канго джъмпс. Имаше зумба , аква зумба, аеробика, степ аеробика, стречинг, йога, каланетика и други. На плажа безплатен банан, кану, водни ски, катамарани, сърфове. Имаше тенис  на корт, тенис на маса, стрелба с лък, плажен волейбол, футбол. Съпруга ми ходи на колоездачни турове - има различни от 10 км. до 60 км., даже единия беше съчетан с плуване. Не ни стигна времето за всичко. Много баклава изядохме, но и много пот  сме проляли. След тренировка дрехите ни бяха абсолютно мокри. От хотела сме излезли само за два часа. Нямахме време. Вечер шоута,  жива музика, имаше пяна парти , на малкия много му хареса. Имаше вилички, на които от терасите се влизаше направо в басейна. Догодина ще искаме такава.
Звучи прекрасно

# 352
  • Мнения: 1 677
Здравейте. Върнахме се от magic life Jacaranta. Уникален хотел. Нов, работи от миналата година. 80% немци , малко руснаци. Огромни стаи, много басейни, страхотен плаж. Хотела е за активен отдих, много спортни занимания . Аз ходих на спининг, аква спининг ( колелото е в басейна), скачахме на батутчета - група с инструктор, канго джъмпс. Имаше зумба , аква зумба, аеробика, степ аеробика, стречинг, йога, каланетика и други. На плажа безплатен банан, кану, водни ски, катамарани, сърфове. Имаше тенис  на корт, тенис на маса, стрелба с лък, плажен волейбол, футбол. Съпруга ми ходи на колоездачни турове - има различни от 10 км. до 60 км., даже единия беше съчетан с плуване. Не ни стигна времето за всичко. Много баклава изядохме, но и много пот  сме проляли. След тренировка дрехите ни бяха абсолютно мокри. От хотела сме излезли само за два часа. Нямахме време. Вечер шоута,  жива музика, имаше пяна парти , на малкия много му хареса. Имаше вилички, на които от терасите се влизаше направо в басейна. Догодина ще искаме такава.
Звучи прекрасно
А цената каква беше?

# 353
  • Варна
  • Мнения: 815
Хотела наистина е страхотен. За двама възрастни и дете на 12г. Със самолет от Варна, стая с изглед море малко над 2000€. В този хотел децата до 13г. са с намаление( при повечето са до 12г.).

# 354
  • Мнения: 5 741
Здравейте. Върнахме се от magic life Jacaranta. Уникален хотел. Нов, работи от миналата година. 80% немци , малко руснаци. Огромни стаи, много басейни, страхотен плаж. Хотела е за активен отдих, много спортни занимания . Аз ходих на спининг, аква спининг ( колелото е в басейна), скачахме на батутчета - група с инструктор, канго джъмпс. Имаше зумба , аква зумба, аеробика, степ аеробика, стречинг, йога, каланетика и други. На плажа безплатен банан, кану, водни ски, катамарани, сърфове. Имаше тенис  на корт, тенис на маса, стрелба с лък, плажен волейбол, футбол. Съпруга ми ходи на колоездачни турове - има различни от 10 км. до 60 км., даже единия беше съчетан с плуване. Не ни стигна времето за всичко. Много баклава изядохме, но и много пот  сме проляли. След тренировка дрехите ни бяха абсолютно мокри. От хотела сме излезли само за два часа. Нямахме време. Вечер шоута,  жива музика, имаше пяна парти , на малкия много му хареса. Имаше вилички, на които от терасите се влизаше направо в басейна. Догодина ще искаме такава.
За този хотел говориш нали?
http://jacarandaside.com/?url=tr/
Сами ли си направихте резервацията или чрез бг тур оператор?

# 355
  • Варна
  • Мнения: 815
Да, това е хотела. Резервацията беше през Астрал холидейс. Едната аниматорка беше българка( с баща българин, родена във Виена ) и тя ни каза, че това лято само още веднъж е попадала на българи и те са живеели в Ирландия.

# 356
  • Мнения: 7 605
Да, това е хотела. Резервацията беше през Астрал холидейс. Едната аниматорка беше българка( с баща българин, родена във Виена ) и тя ни каза, че това лято само още веднъж е попадала на българи и те са живеели в Ирландия.

При тази верига (Меджик Лайф) има доста български аниматори, най-вече от Габрово. Някои от тях даже са Entertainment Manager, познавам няколко.  Grinning

# 357
  • Варна
  • Мнения: 3 938
това лято само още веднъж е попадала на българи и те са живеели в Ирландия.



При 100 евро/ден/човек няма да намериш много българи Simple Smile

# 358
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Абе намират се,не са нещо по-различни от тези,които ходят в по-бюджетни хотели Whistling

# 359
  • Мнения: 582
 Момичета правя си списък с всичко необходимо за пътуването. Искам да си взема лекарства от първа необходимост - аналгин, аулин, лопедиум...Дали има някакви ограничения в преноса на лекарства?

Общи условия

Активация на акаунт