За първи път с цикъл на море

  • 20 622
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 818
Jesus... , допускаш, че не знам какви марки и размери тампони съществувал ли?
Смешно е. Stop
Допускам, че не би предложила на 12-годишно момиче най-дебелите тампони, въпреки че цикълът й е точно за такива. Четох по-нагоре за някакви миниатюрни тампончета... Вагината се разтяга достатъчно, за да излезе бебе от нея, един по-дебел тампон да не пъхнете...

# 121
  • Мнения: 478
Допускаш грешно.
Прекрасно знам какво точно означават броя капки. Не мерим (фи) на влагалището и не избираме тампоните по това.
След като казвам, че тампоните не удържат на всеки, значи Е така. Защото е тествано.

# 122
  • Мнения: 21 445
Jesus... , допускаш, че не знам какви марки и размери тампони съществувал ли?
Смешно е. Stop
Допускам, че не би предложила на 12-годишно момиче най-дебелите тампони, въпреки че цикълът й е точно за такива. Четох по-нагоре за някакви миниатюрни тампончета... Вагината се разтяга достатъчно, за да излезе бебе от нея, един по-дебел тампон да не пъхнете...


 Е нали изрично пише, че не са за девствени момичета - тоест, че за тях са най-тънките. Не ме вкарвай в размисли.

# 123
  • Мнения: 818
Е нали изрично пише, че не са за девствени момичета - тоест, че за тях са най-тънките. Не ме вкарвай в размисли.
Пише го, защото някои хора още живеят в 19 век и може да се размрънкат за девствеността на девойката, не че девствената ципа е цяла... Тя може да се разкъса при физически упражнения, при каране на колело дори... Та производителят се презастрахова, да не го осъдят, че видиш ли - продава продукт за цикъл, но не е казал, че не е за девствени момичета.
Не знам защо си мислите, че девствената ципа е супер трудна за скъсване, аз ви уверявам, че повечето момичета на по 10 години, ако спортуват, отдавна са я разкъсали.

Освен това... девствената ципа не е важна, не сме в 19 век, булката не трябва да прокърви през първата брачна нощ... Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 21 445
  То ясно, че не е важна, но с тампона ли я разкъсахте, наистина не те разбирам newsm78
 Общо взето при спорт не се разкъсва, какъв точно спорт имаш предвид...

# 125
  • Мнения: 818
  То ясно, че не е важна, но с тъмпона ли я разкъсахте, наистина не те разбирам newsm78
Не знам за какво говориш. В поста си не описвам случка.

# 126
  • Мнения: 21 445
 Добре де, зле съм се изразила.  Но не е проблема в ценността на девствеността, а в това, че при наличие на химен явно се ползва най-малкия размер тампон, просто за да може да се сложи безпроблемно, не е ли така?

 

Последна редакция: чт, 20 авг 2015, 13:26 от Iris04

# 127
  • Мнения: 818
Добре де, зле съм се изразила.  Но не е проблема в ценността на девствеността, а в това, че при наличие на химен явно се ползва най-малкия размер тампон, просто за да може да се сложи безпроблемно, не е ли така?
Не знам. Аз, при наличие на обилен цикъл, ще ползвам адекватен размер тампон. Дори да има здрава ципа все още, евентуално първото поставяне леко ще заболи. Това е малка цена за приятно изкарване на морето.

# 128
  • Мнения: 478
А аз знам. Достатъчно информация съм дала на момичетата, за да преценят сами кога са готови да използват тампон. Показан е, обяснено е как се ползва. За някои е удобно, за други-не. Неопитно дете е добре да има майка си до себе си и каквото и да предложи майката-превръзки , тампон, или парче плат - е важно да се чувства разбрано, подкрепено и добре, ако щеш и на пясъка сред мидите. Това е по-ценно от използването на тампон на всяка цена всъщност. Те тампоните няма да избягат, има ги навсякъде.

# 129
  • Мнения: 6 214
Ейййй, голяма драма. Значи, ако аз съм на почивка на 15, и ако ми дойде цикъла, а не ща да бутам тампони, най-ще ми е хубаво да ми даде мама 2000 лева и да се отдам на шопинг и молове за времето на цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт