Раждане в МБАЛ "Вита" - тема 6

  • 106 813
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 13
Момичета, моля ви дайте повече информация и мнения за доктор Мая Василева от Вита. За нея не е писано почти нищо, а ме насочиха за раждане към нея. Изглежда ми притеснително, че за толкова много постове почти никаква информация няма за нея. Благодаря предваритвлно.

# 766
  • Мнения: 3 038
През 2015г се следих при нея, доволна съм, но нямах почти никакви проблеми с бременността. Накрая родих в друга болница и за раждане при нея нищо не мога да кажа. Хубав човек, ведра, обяснява, не те шашка.

# 767
  • Мнения: 410
Ееее дойде и моя ред да споделя за моето раждане във Вита при д-р Славкова Simple Smile
Нашата София се роди на 01.11.17 след спешно секцио, поради мекониални води.
Искахме да родя нормално и всичко си вървеше по план , чаках си разкритие и като текнаха тея ми ти гъсти черно зелени „пюрета” и .... айде на масата. Но не съжалявам! Бебси се роди жива и здрава, благодарение на д-р Славкова и екипа ѝ. Аз все още се възстановявам, но така е след операция. От болницата и екипа, нямам забележки. Много мили и отзивчиви акушерки. Обстановката не е подтискаща, храната вкусна, бебето ако искаш е при твб, ако искаш да си починеш ти го взимат, въобще на твое разположение е всичко. Заслужава си всяка стотинка!

# 768
  • Мнения: 2 473
Честита рожбичка, amalinka Heart Бъдете безкрайно здрави и щастливи, много се радвам, че всичко е минало добре, била си в сигурни ръце Hug

# 769
  • Мнения: 136
amalinka
 Честото бебче, да расте здраво и щастливо.На 01.11. чаках за преглед при Илиева,когато извикаха всички д-ри за спешно секцио заради зелени води. Колко е малък света. Радвам се, че всичко е минало успешно!Живот и здраве, юни месец и аз там ще раждам.

# 770
  • Мнения: 410
amalinka
 Честото бебче, да расте здраво и щастливо.На 01.11. чаках за преглед при Илиева,когато извикаха всички д-ри за спешно секцио заради зелени води. Колко е малък света. Радвам се, че всичко е минало успешно!Живот и здраве, юни месец и аз там ще раждам.
Ами някоя друга мама е била, защото аз родих в 06.00 сутринта, т.е. в 5.30 бях в операционната. Иначе благодаря момичета Wink

# 771
  • Мнения: 2 473
Момичета, гледам, че сме минали 50та страница и няма нова тема, след малко ще я пусна. Ако желаете да се добави някаква нова инфорамция, ми пишете

# 772

Общи условия

Активация на акаунт