Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Девойки, оказах се притежателка на два броя термална вода Ла Рош-Позе (даваха ги като бонус към закупен продукт на фирмата). Досега не съм ползвала и затова се чудя как точно се употребява - кога се пръска върху лицето, после попива ли, след това ли се маже крема???

Благодаря ви, гърлс, приятен ден   bouquet
Цитирай

Варна

Здравей  Flutter
Термалната вода се използва по-широко в салонните процедури. По принцип тя има за цел да освежи кожата, овлажнявайки я леко, и така я прави по податлива на следващите процедури (или козметични продукти). Използвай, например, след дегримиране и почистване/измиване на лицето, преди да нанесеш по-дълбоко почистващ продукт (ако ще го правиш), или преди някаква подхранваща маска, или преди почистване на комедони .... Преди нанасянето на крайния продукт - пак може. Изчаквай я да изсъхне сама - не я попивай.  Wink

Ами това е.
Желая ти   bouquet кожа!
Цитирай

Има много детски смях.

Отделно аз съм ползвала термална вода и при дълъг път- много освежава кожата.
Много хубаво нещо  е това термалната вода, ей Laughing
Също така, преди да си сложа дневния крем също съм се пръскала, изчакваш да попие и нанасяш дневния крем.
Подсети ме, че ще  е добре да си взема отново Hug
Най- доволна съм от тези на Ла Рош- Посе, за която и ти говориш, и от тази на Авен. Peace
Цитирай

Сф, Младост1

Някои така фиксират грима.
След пудрата леко впръскване и гримът се запечатва на лицето. Hug
Не съм пробвала обаче. Малко ми е неспецифично да си пръскам в лицето Cool Wink.
Иначе моите уважения към термалните води, изобщо Peace
Цитирай

Има много детски смях.

Някои така фиксират грима.
След пудрата леко впръскване и гримът се запечатва на лицето. Hug

Аха, това тоже Hug
Цитирай

Аз съм много, много доволна от термалната вода на Ла Рош, сега ползвам тази на Авен, но отзивите ми не са толкова добри. Иначе си я пръскам, след като съм си си почистила сутрин и вечер лицето вместо тоник преди да сложа крем. Чувала съм, че може да се ползва по всяко време на деня  върху крема и грима, независимо че лицето не  е току що почистено.
Цитирай

София

Ей, звучи супер! А моите отлежават изобщо неизползвани от Коледа насам!

Започвам пръскането!
Цитирай

Springfield, VA

И аз имам 2 вида термални води. Едната на Авен ( не ЕЙВЪН!), другата на Виши. Знам, че се пръска върху грима, но тъй като аз много рядко се гримирам от-до, та си  я пръскам директно върху кожата на лицето, от разстояния, че да стане на много ситни капчици. Проблема при мен е, че много рядко се сещам за термалната си вода...
Цитирай

София

За летните жеги е супер за освежаване на лицето  Cool
Цитирай

София

Аз използвам термалната вода за запечатване на грима. Тъй като се мажа със всичко както си пише по книгите :фдт, коректор, пудра, руж и т.н., понякога имам усещането на напластяване и тежест върху кожата когато се гримирам, но то изчезва след като се напръскам с термалната вода. Имала  съм на Ла Рош, Виши, в момента съм на Авен, и на Авен пулверизатора най-ми допада  Satisfied Понякога се пръскам и без да съм гримирана, много освежава  Mr. Green
Цитирай

Все някъде

Аз за освежаване  я ползвам, не знаех, че запечатва грима  Embarassed Обаче самите дерматолози си признавт, че българската е не по-лоша! Веднъж чух проф. Странски да казва да една пациентка да пробва да се плиска с българска минерална вода, вместо Авен ( там раздават Авен безплатно на пациентите, поне така беше преди 2 години  Shocked ) Само дето не е с пулверизатор...
Цитирай

София

Аз за освежаване  я ползвам, не знаех, че запечатва грима  Embarassed Обаче самите дерматолози си признавт, че българската е не по-лоша! Веднъж чух проф. Странски да казва да една пациентка да пробва да се плиска с българска минерална вода, вместо Авен ( там раздават Авен безплатно на пациентите, поне така беше преди 2 години  Shocked ) Само дето не е с пулверизатор...
Взимаш си най-обикновен пулверизатор и готово  Laughing
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

по време на бременността ползвах само такава. от кремове ми ставаше много мазна.
и повреме на път със самолет е супер.
Цитирай

Варна

Лятото не се разделям с термалната си вода. Зимата я ползвах  за освежаване във  фитнеса. Също и за  фиксиране на грима я ползвам. Имам няколко- Evian, Avene, Decleor- парфюмирана,защото е с билки .Имам и още една- която е с морска вода-солена.
« Последна редакция: пт, 12 май 2006, 20:12 от eve-nadine »
Цитирай

BE, 2260

E, само такова нещо нямах! Crossing Arms Много сте лошиии Mr. Green Ще ме разорите... Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора