Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Varna/Florida

Знаете ли добър Health insurance за новородено беб4е в Америка? Но не Medicaid (не ни огрява), търсим си изгоден детски insurance, ако някои знае такъв...пишете, моля. Neutral  Neutral  Neutral
Цитирай

city that never sleeps

незнам кои ще ти плаща иншуранса , работодателя или ти ? мисля че ще бъде добре ако се поровиш из нета.аз мога да ти предложа няколко , но ти си знаеш най добре.  като  blue cross & blue shield , horizon , това са добрите тук в NY , a също fortis , aetna , american , unicare , humana , life wise  ...
Цитирай
Kaji mi v koi stat si i ste dam informacia
Цитирай
http://www.insurekidsnow.gov/
http://www.floridakidcare.org/
tova sa darjavnite med. zastrahovki za tvoq stat, razlichno e ot Medicaid.Moje da plastash, no ste e ponosimo .
Цитирай

Varna/Florida

Във Флорида сме....но тези видове застраховки, са за деца над 1година, моят съпруг ги проверява преди да се роди бебето.....и все още търсим..
Цитирай
Tezi zastrahovki vajat za deca ot rajdane do 19 godini, razgledai saitovete vsichko si pishi tam.Osobeno v tozi stat v koito jiveesh e nevazmojno da nqma bezplatni ili s minimum zaplastane detski med. zastrahovki, pri uslovie che e palno s ispanogovorqsti.
Цитирай

Italy

Кайзер са супер...пла6тат вси4ко 100 %
Цитирай

usa

Извинявай Zez,ама вече втора тема вадиш отпреди една година. Въпросите на питащите едва ли са актуални вече Sad
Цитирай

Italy

Ами хи4 дори не съм забелязала. Много съжалявам за това. Май напоследък съм много разсеяна, за6тото на малката и излизат зъб4ета. Laughing
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Тя мацката е вече във Варна smile3503
Цитирай

Флорида,САЩ

Здравей,
И аз живея във Флорида/ и съм от Варна също:). И аз търся застраховка за бебо,та може да обменяме информация. Ще ти пратя на лични моите,ако искаш се обади,ще се радвам.
Цитирай

Мариана, темата е по-стара и мисля, 4е Миа ве4е не е в Щатите.
Ние аплайвахме в
www.floridakidcare.org
Така ни казаха от педиатрията.
По принцип вклю4ването в програмата става бавно. Ние 4акаме ве4е 6-ти месец.

Кю-то ми прави номера и ми скапва компа, а ми се искаше да мога да ти пиша оттам  Wink
Цитирай

Флорида,САЩ

И аз така,ама вече една година-нищо.А моята много боледува,скъсахме се да плащаме ,пак имам сметка от бърза помощ.
Няма ли нещо друго?
Цитирай

Другата седмица сме на консултация и ще питам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.