Парфюми

  • 26 657
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Какъв ползвате?
Бихте ли ми препоръчали дамски и мъжки парфюми - маркови.
Също ме интересуват и кои са най-новите в момента
Благодаря
  bouquet

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 12:58 от Ally McBundy

# 1
  • Мнения: 698
Препоръка - дамски Intuition на Estee Lauder; мъжки Rush на Gucci...  Heart Eyes

По въпроса за най-новите - нямам идея кои са...  Embarassed

# 2
  • Мнения: 5 317
Не си писала с какъв аромат харесваш-цветни,ориенталски,цитрусови и т.н. newsm78
Или няма значение.

# 3
  • Мнения: 479
Не си писала с какъв аромат харесваш-цветни,ориенталски,цитрусови и т.н. newsm78
Или няма значение.

Няма значение Sunglasses
Не са само за мен, а вкусове всякакви  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
За мъжки не знам, но дамски - абсолютен фаворит ми е новата Ескада, Зелената. Страхотна е. Тя е летен свеж ежедневен аромат. Ако ти трябва нещо по - вечерно и с по пищен връх- Традиционното Булгари за жени.

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
 аз не бих ти препоръчала точен парфюм, защото това, което на мен ми харесва, може да не харесва на теб като аромат Simple Smile

моите парфюми се намират на рафта на Dior, Elizabeth Arden, Lancome и Estee Lauder.
досега от друга марка не съм си харесвала Embarassed

тук има голям избор на парфюми. можеш да скиваш Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 103
Новият на DKNY  много ми хареса само на тестер съм го душила.
Иначе харесвам на CK, парфюмите Hug

# 7
  • Мнения: 5 317
В момента се сещам за няколко любими мои парфюми.Аз си падам по свежите,спортно елегантни миризми.

Мъжки:

-Armani-Aqua di gio(не е нов,но много ми харесва);
-Calvin Klein-One;
-Hugo Boss,Kenzo-(повечето са ми любими);
-Bulgari-BLV;
-Paco Rabanne-XS;

Дамски:


-Carolina Herera-212;
-Giorgio Armani-White;
-Lancome-Miracle(не е много лек,но ми харесва,най-вече за вечер);
-Nina Rici-Premier Jour;
-Laura Biagoti-Laura;
-Escada-зеленият;
--Hugo Boss,Kenzo-(повечето са ми любими);






# 8
  • Мнения: 527
В момента ползвам за през деня Icberg Fluid и Dunhill Desire, а за вевчерта CalvinKlein Euphoria и Lolita Lempicka. Обичам да имам по няколко парфюма, защото ги слагам според настроението и цвета на дрехите. Фаворити са ми Icberg Fluid и CalvinKlein Euphoria. Мъжа ми в момента ползва Hugo Boss Soul, не е лош, но преди това ползваше мъжкия  Dunhill Desire и Dunhill Desire blue, страхотни аромати и в двата съм влюбена, синия е по-летен, а червения за вечер.

# 9
  • Мнения: 4 202
При мъжките в момента е доста модерен Aqua на Bulgari, поне с такова впечатление съм останала  Laughing

# 10
  • Мнения: 339
В момента съм с Beautiful Sheer на Estee Lauder. Много е приятен, точно за пролетта Peace

# 11
  • Мнения: 607
Аз харесвам Кензо и Жадор.

# 12
  • Мнения: 5 539
Много е индивидуално. За мен Парфюмът е Pure Poison на Диор. Но е мн. силен и вечерен, определено. За деня харесвам Pour Elle на Пако Рабан, Incanto на С. Ферагано.
Madmoiselle Coco на Шанел също е страхотен и се харесва почти на всички.
Ако търсиш нещо по-сладникаво: Еуфория на К.Клайн /която хич не ме докара до еуфория, но нищо Confused/, Sexy на К. Херера, Angel на Тиери Мюглер.
А най-добре иди в някоя добре заредена парфюмерия и души на воля Wink

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 563
През зимата си ползвах Шанел 5 и Опиум на Ив Сен Лоран, сега пролетно превключвам на Черути 1881 и Елле на Емпорио Армани. Мъжът ми - Алюр на Шанел, Егоист (който аз лично не харесвам), Опиум на Ив Сен Лоран и Жан Пол Готие (който ми харесва най-много).

# 14
  • Мнения: 5 299


Toзи за мен е намбър уан Mr. Green Heart Eyes

Toзи също е як, но първия е невероятен просто Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт