При кой лекар в Клиника Щерев забременяхте?

  • 8 132
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 612
Насочила съм се към клиниката на Щерев. Предстои ми да тръгна по дългия път за осъществяването на заветната ни мечта за рожба, и имам нужда от вашите гласове в избора си на лекар.
1.Напишете вашата възраст!
2.По какъв начин постигнахте бременност?
3.От кой опит успяхте?
Може да се коментират както положителни така и отрицателни отзиви.
Благодаря на всички включили се!

Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 13:02 от ★★★amore★★★

# 1
  • Мнения: 3 126
Насочила съм се към клиниката на Щерев. Предстои ми да тръгна по дългия път за осъществяването на заветната ни мечта за рожба, и имам нужда от вашите гласове в избора си на лекар.
1.Напишете вашата възраст!
2.По какъв начин постигнахте бременност?
3.От кой опит успяхте?
Може да се коментират както положителни така и отрицателни отзиви.
Благодаря на всички включили се!

Благодаря за темата!
Аз съм пациентка на д-р Мария Юнакова. Надявам се съвсем скоро да мога да отговоря на темата. В момента си чакам резултата от третата инсеминация. Засега мога горещо да препоръчам д-р Юнакова - страхотна е! Най-важното е да се довериш на лекаря, когото избереш!

# 2
  • Мнения: 781
На мен ми помогна д-р Савова. Бях с неизяснен 8 годишен стерилитет. Направихме 3 неуспешни инсеминации / при едната постигнахме биохимична бременност/. Тогава тя видя полип и след отстраняването му чрез хистероскопия, извършена от д-р Савова, след месец забременях естествено. Тогава бях на 34 год. Успех от мен!

# 3
  • Мнения: 316
След пет годишно лутане стигнахме до клиника Щерев и сърцето ми се спря на д-р Савова!  За два месеца се установи, че сме с мъжки фактор,  а и аз правех фоликулни кисти (преди това имах лапароскопска операция). Веднага ми подготви документите за фонда. Успях от втори стимулиран опит по къс протокол - много лека бременност и близнаци на финал. Седмица след положителния тест станах на 34 години.

# 4
  • Мнения: 10
Моят лекар е д-р Андреева.
Забременях от първи опит ИКСИ на 29 г., следих бременността си и родих сина си в клиника Щерев при д-р Андреева.
Тя е изключителен професионалист, внимателна, точна, вдъхваща доверие. Според моето усещане подходът ѝ е индивидуален, без излишни приказки, но пък обяснява подробно когато я попиташ.
Чувствах се сигурна и в най-добрите ръце, никога не съм имала съмнение в избора си и силно вярвах в успеха ни като екип.
Когото и да избереш няма да сбъркаш, всички са много добри, но важното според мен е да усетиш, че това е твоя лекар.
Успех!   Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 013
Аз съм при д-р Андреева. Наистина е много добър специалист.
Вече съм на 37 години.
1-ви опит - биохимична. От 4 Я, 1н перфектен ембрион.
Последва хистероскопия с отстраняване на 2 големи полипа и аденомиоза. Факт, че никой друг до сега не ги беше видял, въпреки "дебелата" лигавица, която правих. Пунктираха и киста също така.
2-ри опит - ЧХГ-0. От 2 Я, 1н перфектен ембрион.
Сега направих много допълнителни изследвания и ще адресирам инсулинова резистентност. Ровя по отношение и на имунологични пречки.
Подготвям се за 3-ти опит. Дано да е успешен вече, че нямам много време.
Голяма палитра от диагнози: намален яйчников резерв, Хашимото, ендометриоза (която обаче така и не се доказа хистологично); при мъжът нещата се оправиха вече, нормозооспермия е.
Надявам се 3-тия ми опит да е успешен. Заради операции, които съм имала тръбите вече не са ОК.

В сравнение с други клиники, където така и не пожелах да правя опити, мисля, че тази клиника е много, много добър избор. Харесва ми това, че имат и ендокринолог.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 844
И аз съм при Андреева - от 2010г. с неизяснен стерелитет. При мен яйчниците са поликистозни, нямам овулация, имам и проблеми с ЩЖ. Пускахме доста изследвания, след това стимулации за спонтанно забременяване, после 4 инсеминации, за да кандидатстваме по Фонда. След още куп изследвания направихме инвитро през септември 2013г., получихме два ембриона, оплодени ИКСИ, със средно качество, които замразихме. Постигнахме бременност след ЗЕТ през септември 2014г. Следих се при Андреева на ЖК, както и в МД при Дяволов, тъй като бях с патологична и доста тежка бременност.
 Др. Андреева си я обичаме много. След няколко години пак ще разчитаме на нея за братче.

# 7
  • Мнения: 593
 Simple Smile

приближавам 40  Mr. Green

икси с имси 

3-ти   babyuu

 Hug успех

# 8
  • Italia
  • Мнения: 705
Ние успяхме при д-р Тимева. От втория път  Peace не съжалявам,че се спрях на нея!

# 9
  • Мнения: 26
Ние избрахме д-р Тимева и бих я избрала още милион пъти - УНИКАЛЕН ЧОВЕК! Сега съм на 28 и съм бременна след успешно ИМСИ от първия път. Препоръчвам горещо клиника Щерев на всички с репродуктивни проблеми и искрено ви желая успех! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 185
На 40 години съм и това е седми опит за мен ин витро. Успешен! Нооо, първи опит в клиника Щерев. Късмет ме заведе при д-р Ганева и съм безкрайно щастлива от тази среща. Тя е невероятен човек! За това, че е изключителен професионалист няма какво да говоря. Имам много срещи с други лекари и за това смело препоръчвам точно този лекар!

Общи условия

Активация на акаунт