Малки Сладки Лъжкини - Тема 11

  • 42 735
  • 728
  •   1
Отговори
# 405
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
аз гледах снощи.интересно беше. даваха две сцени няма да ги дават в сериала,с Али са,едната три месеца след последния епизод,другата четири години,една преди да се върнат момичетата.Хана не е с Кейлъб,има годеник нов. Тоби има някаква приятелка,има и пари.Езра пише,не са с Ария.Емили прекъсва колежа.Гледайте го Simple Smile)) Говорят как им променят стила,грима,за самите персонажи,мъжа на Али.

Аз пък разбрах, че тези двете сцени още ги нямало никъде, а не че няма да ги дават в сериала  Thinking

Гледайте, тип интервю е.

Марлийнка да намали ботокса, че едва и мърда лицето

# 406
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Може, аз го гледах правейки друго и така съм запомнила, че не са ги давали и няма къде другаде да ги видиш Simple Smile Марлийн е потресаваща в лице  Crazy

Езра май ще го алкохолизират.

Разбира се кой какво бачка.
Скрит текст:
Хана работи асистентка за някаква, която е все едно Ана Уинтор.
Емили след като е била барманка в някакъв бар в Малибу се връща и сега не знам какво прави.
Ария след фотографията се запизва в Бстън май беше и учи литература и пише, работи за издателска къща.
Спенсър е интериорен дизайнер или нещо от сорта.

# 407
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Интервюта точкно на лъжкините ще гледам,че си нямам друга работа,да,да  Crazy

# 408
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Гледай ти казвам  Crazy

# 409
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Интересно е, а?
Ще видя може и аз да гледам. Rolling Eyes

# 410
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

Нямам време,честно разкажи на 2 на 3 Praynig

# 411
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
За Пламуна
Скрит текст:
Говорят с актрисите как са снимали от днес за утре след 5 години. Как са променили нещата. Радли наистина е станал хотел. Алисън ги вика след 5 години, защото искат да изслушат момичетата, че Сиси иска да излезе от лудницата. Мъжа на Алисън е доктора на Сиси  Laughing Другото основно го написах по-горе.
Ария заминава на курса по фотография, след това учи в Бостън литература и работи в издателска къща, която публикува книгата на Езра. Азра отива в Африка май беше, там нещо става сериозно. Сигурно има приятелка, която умира там, нещо от сорта ще излезе и се връща пак.Алкохолизира се.
За Хана- работи все едно при Ана Уинтор и много пътува по света и така се отчуждават  с Кейлъб. Накрая се забива с някакъв , с който работи и са сгодени.Ама не са си изяснили с Кейлъб отношенията.
Емили напуска колежа след като баща й умира. Работи като барманка, май пак се среща с Пейдж. не са казали, ама има податки.
Спенсън живее в хамбара след като се връща. Grinning

# 412
  • Мнения: 4 690
Не знам, но мен Тифани ме убеди, ще се жертвам и ще гледам. Mr. Green
Ама много гадно, всички са се разделили...особено за Споби ми е мъчно. Confused
Радли станал хотел  hahaha то и без това всеки си влизаше и излизаше от там като у дома си .

# 413
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Много е смешен хотела, дават ги как пият коктейлчета  Laughing

Обаче Кейлъб, Тоби и Езра се виждали постоянно, ходили за роба ала бала супер броманс имало

# 414
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не-раз-дел-ни
Скрит текст:

 hahaha



И общо взето гаврата не спира
What goes on in pll's writers room



“WHOS DAD SHOULD WE KILL?!”

“EMILY’S! HER STORYLINE CANT REVOLVE AROUND HER!”

“YEAH FUCK EMILY FIELDS, NEXT LETS HAVE ALISON GET FUCKING MARRIED”

“BRILLIANT”

“WHATS THE TWIST?”

“ROLLIN’S IS ACTUALLY A DILAURENTIS”

“HOLY SHIT SUSAN IM SO GLAD WE HIRED YOU. ANOTHER INCEST STORYLINE, PERFECT!”

“ALRIGHT EVERYONE HAPPY WRITING, ALSO DON’T FORGET THE QUEERBAIT.”

# 415
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
За Пламуна
Скрит текст:
Говорят с актрисите как са снимали от днес за утре след 5 години. Как са променили нещата. Радли наистина е станал хотел. Алисън ги вика след 5 години, защото искат да изслушат момичетата, че Сиси иска да излезе от лудницата. Мъжа на Алисън е доктора на Сиси  Laughing Другото основно го написах по-горе.
Ария заминава на курса по фотография, след това учи в Бостън литература и работи в издателска къща, която публикува книгата на Езра. Азра отива в Африка май беше, там нещо става сериозно. Сигурно има приятелка, която умира там, нещо от сорта ще излезе и се връща пак.Алкохолизира се.
За Хана- работи все едно при Ана Уинтор и много пътува по света и така се отчуждават  с Кейлъб. Накрая се забива с някакъв , с който работи и са сгодени.Ама не са си изяснили с Кейлъб отношенията.
Емили напуска колежа след като баща й умира. Работи като барманка, май пак се среща с Пейдж. не са казали, ама има податки.
Спенсън живее в хамбара след като се връща. Grinning


Благодаря спести ми 40 минути  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 416
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236

# 417
  • Мнения: 4 590
Много хубава Ария! Heart Eyes

# 418
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Вижда ми се отслабнала или фотошопната, но е много хубава да Simple Smile)

# 419
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Гледах им вчера снимка от новия сезон
Скрит текст:

Ария на нея са я направили като травестит. Обувките на Хана, Емили и Спенсър  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт