За педиатър ...

  • 444
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Искам да попитам как си избрахте педиатър?

# 1
  • Мнения: 46 430
Препоръча ни я наше приятелско семейство, чието детенце беше вече голямо и имаха впечатления от няколко години консултации  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 607
С препоръка на близки и познати.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Ами много му е известно името на нашия педиатър, а пък и близо му е кабинета. С две думи от приказките на хората, разбрах за него.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 145
Избираш си близка и удобна поликлиника, освен ако не си с кола. Разпитваш майките в квартала и във форума от кой доктор са доволни и кой приема нови пациенти и така.

# 5
  • Мнения: 3 042
Когато дъщеря ми беше бебе, тази педиатърка започна да и води детската консултация след, като навърши 2г /това беше преди здравната реформа/. Бях доволна от нея, а и бях чула доста добри отзиви от други майки, и й я избрах за лична лекърка. Когато синът ми се роди и него записах при нея.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 713
1вата педиатърка я избрахме съвсем случайно, в деня на изписването.
Когато Дияна стана на 8м се наложи да сменим педиатъра. Приятелка ми препоръча лекарка от районната п-ка (вече ДКЦ).

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
препоръча ми я мама от форума Hug

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 17:55 от bubu_to

# 8
  • Мнения: 2 255
Ами просто "добавихме" бебо към списъка на семейната лекарка  hahaha Тя беше педиатър на баткото, после стана наш семмен лекар и ... накрая и на малчо  Joy

# 9
  • Мнения: 1 107
По препоръка на мама от форума  Grinning

# 10
  • Мнения: 175
А за дружба можете ли да ми кажете нещо?

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
Педтио ни беше ГП преди да се роди бебо.После стана лекар и на него.

# 12
  • Мнения: 223
моята я избрах съвсем случайно, когато отидох в поликлиниката, но съм доволна от нея.

Общи условия

Активация на акаунт