Чувството на последното кърмене

  • 1 172
  • 23
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Много ми е мъчно, но това е....Знаех си, че ще дойде този момент и ми е много криво. Тази вечер и утре сутринта ще бъдат последните ми кърмения.
  Съжалявам,че ми се налага да избирам между това прекрасно чувство и желанието да имаме друго бебе, но няма друг начин.
  Днес бях при доктор Коларов/  bouquet/ и стратегията е ясна....За да разберат как е в момента пролактинът ми/нали имам хиперпролактимия/ трябва да спра да кърмя. Започвам да пия Бромокриптин/14 дни/, за да могат да ми направят изследване. Ако е много висок-ЯМР.../дано това за връзката между продължително кърмене и аденом не ме е споходило Praynig/
   Искам да ви БЛАГОДАРЯ за всичко....Добре, че ви имаше! Надявам се да продължа да чета усилено тук за другото бебе Wink А ако решим, че две ни стигат и няма проблем с пролактина ми обещавам за второто да участвам в "състезанието" за най-дълго кърмено бебе Laughing

# 1
  • Мнения: 980
Възхищавам ти се, но и винаги съм си мислила, че здравето е на първо място. Браво, че си взела това решение и се радвай  на порастналото си бебче. Дала си му всичко от което е имало нужда, погрижи се сега за себе си. Желая ти добри резултати от изследванията.  Praynig

# 2
  • Мнения: 3 550
Желая ти добри резултати и успешно бебеправене! И пак да се срещнем тук с вторите бебета.  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 061
Миличка, ти направи чудеса, за да кърмиш, върна бебето си към гърда след месец на шише! Възхищавам ти се и за това, че въпреки че тръгна на работа, продължаваше да кърмиш, при това изключително до 6 месеца!
Направи всичко най-добро за порасналата вече Мишка! Браво!
Сега ти пожелавам най-голямото чудо да се случи много бързо и да се радваш на още един сладур! Сигурна съм, че скоро пак ще си в отбора Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Благодаря много! Плаче ми се...не съм си представяла, че така ще се пристрастя. Нали скоро имаше такава тема
 Единственото, което ме крепи е, че може пак да забременея. Дали и към това няма да се пристрастя? Laughing

# 5
  • Мнения: 6 243
Успех с правенето на бебето. Наслаждавай се на това - и тези моменти си струват  Laughing

# 6
  • Мнения: 127
Дали и към това няма да се пристрастя? Laughing

Нищо лошо няма в такива пристрастия, ако са ти присърце  Heart Eyes! Късмет!

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Милата SadПожелавам ти всичко да е наред с изследванията, да се адаптирате бързичко с детенцето към живота без кърмене и съвсем скоро още един член на семейството  bouquet
Ех, как ми се бебеправи и на мене Crazy Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 2 901
Жани, помниш ли ме? Още бяхме бременни и излизахме на срещи с другите момичета, а и коледното парти на бебетата! Не знам за проблемите ти с кърменето, не съм чела достатъчно - в началото не знаех на кой свят съм, а после пък на работа и аз тръгнах. Само искам да ти кажа - пожелавам ти успех! Да си здрава и много скоро да ни зарадваш с новината за бъдещото бебе!

# 9
  • Мнения: 102
Жана!  Hug Hug Hug и  Heart Eyes от малкото dunhill- че! Успех!

# 10
  • Мнения: 77
Стискам палци.Успех!

# 11
  • Мнения: 1 382
Някакси много тъжно ми звучи,но все пак успех с изследванията и в близкото бъдеще да си гушкаш още едно мушмороче  Hug

# 12
  • Мнения: 4 242
Пожелавам ти всичко най- хубаво! Бъди спокойна и гледай напред! Hug

# 13
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Чудесна работа си свършила за това детенце - а сега е време за подготовка за следващото Laughing
Пожелавам ти чудесни резултати на изследванията и след по-малко от година да си отново на линия Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 591
Поздравления за успешното кърмене   bouquet
Дала си най-добрия старт на детето си и няма за какво да ти е мъчно. А за пристрастяването ще имаш време да го практикуваш като забременееш и родиш пак  Mr. Green

може пак да забременея. Дали и към това няма да се пристрастя? Laughing

Ми аз май се попристрастих към забременяване... ама уж нищо ми няма  Crazy
Ама след 10 годинки пак ще опитам като отбия бебето(опс, ученикаhahaha

Общи условия

Активация на акаунт