Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Тази сутрин убихме 11 броя  Shocked Бяха нахапали Гогата на около 10 места, все по лицето и главичката  Evil or Very Mad Направо ми се прииска комарите да са големи и интелигентни същества, за да им видя сметката на няколко равнища, не само чрез смърт  Twisted Evil

Посъветвайте ме как да се оттърва? Изобщо не зная откъде се появяват тези гадини по това врем ена годината, все пак е октомври. Е, вярно, че има много дървета зад нас, но аз вече имам чувството, че в къщи си ги отглеждаме  Crying or Very sad

И това не е само тази сутрин, почти всяка сутрин детето е нахапано, а ние убиваме по някой комар, но 11  Shocked

Помагайте!
Цитирай

София

посъветствай се с лекар дали мойеш да ползваш таблетките ride, catch и т.н.
иначе бабините рецепти са чашка с оцет близо до леглото, но и той намирисва лошо
Цитирай

София

Ами аз включвам райд на таблетки (по съвет на педиатърката), но през деня само, защото нощтно време не държим отворено, а то трябва да е отворено като се включват. Някой ми каза лавандула да сложа до леглото, дали някой е пробвал?
Цитирай

София

В аптеките продават едни лепенки, безвредни за бебета! Лепваш една на леглото и нямаш проблеми цяла нощ. Ако не намериш(вече не им е сезон) пиши, ще ти подаря, остана ми една кутийка от лятото.
Цитирай

София

Цитат на: nad_tab
В аптеките продават едни лепенки, безвредни за бебета! Лепваш една на леглото и нямаш проблеми цяла нощ. Ако не намериш(вече не им е сезон) пиши, ще ти подаря, остана ми една кутийка от лятото.

Мерси много, как се казват можеш ли да погледнеш?
Цитирай

София

Буквално на кутийката пише: cer'8
италиански са на Larus Pharma
Цитирай

София

Мерси, още утре ще потърся. Ако не намеря, наистина ще ти се обадя, днес Гогата беше като болен от шарка  Crying or Very sad
Цитирай

Видин

Цитат на: SZA
имам чувството, че в къщи си ги отглеждаме  

Мдааа,в къщи си ги отглеждате и по-точно в банята.Комарите се развъждат на топло и влажно.Ние периодично включваме по някоя таблетка там, да ги измори гадините Evil or Very Mad .На всички прозорци имаме мрежи,но те кацат на външната врата и само чакат някой да отвори,за да нахълтат,и право в банята Mad
Цитирай

София

Цитат на: Shali

Мдааа,в къщи си ги отглеждате и по-точно в банята.Комарите се развъждат на топло и влажно.Ние периодично включваме по някоя таблетка там, да ги измори гадините Evil or Very Mad .На всички прозорци имаме мрежи,но те кацат на външната врата и само чакат някой да отвори,за да нахълтат,и право в банята Mad

Леле, не се бях сетила за банята, ама там нямаме контакт  Crying or Very sad
Цитирай

София

Цитат на: Shali

Леле, не се бях сетила за банята, ама там нямаме контакт  Crying or Very sad

Включи машинката на разклонител с кабел  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.