Един въпрос

  • 13 837
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте.Чета ви но досега не бях писала.От известно време ме мъчи един въпрос. сама не мога да намеря отговора и моля за вашето мнение.Какво кара един мъж да звъни и споделя с друга жена а в къщи да мълчи и да не говори . Важно ми е чуждо и безпристрастно мнение.Сама не мога да наместя пъзела сякаш ми се изплъзва мъжката логика.Благодарна ще съм на всички включили се.

# 1
  • Мнения: 12 473
Че намира разбиране и подкрепа другаде.

# 2
  • Мнения: 20
Благодаря ти.А какво тогава го кара да се прибира всяка вечер в къщи/?

# 3
  • Мнения: 3 228
Деца, общи финанси и дом, навик, несигурност в новия човек

# 4
  • Мнения: X
А какво тогава го кара да се прибира всяка вечер в къщи?
Деца, общи финанси и дом, навик, несигурност в новия човек

Точно! Това е и моето мнение. Peace

# 5
  • Мнения: 20
Събраните отговори ми изясниха картинката.Мъжете са по- прагматични и с по-малко скрупули.Заради едното разбиране и подкрепа не биха си развалили рахата.

# 6
  • Мнения: 12 473
Не бъди толкова категорична..))

# 7
  • Мнения: 25 600
Благодаря ти.А какво тогава го кара да се прибира всяка вечер в къщи/?

Мусаката.  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 127
Благодаря ти.А какво тогава го кара да се прибира всяка вечер в къщи/?

Мусаката.  Laughing
Докато не се появи бобъра! Laughing

# 9
  • Мнения: 20
То само бобъра трябваше в тази конфигурация.Аз едва наместих  мъж; чужда и своя сега и мусака и бобьр...

# 10
  • Мнения: 3 843
Когато казваш, че споделя с друга жена, какво точно имаш предвид -лични неща или по работа? Ако са лични неща за мен не е много нормално и бих се пробвала да поговоря с него и да се опитам да разбера защо е така.
Друг е въпроса и в какви отношения сте - ако сте семейство или двойка, която е заедно от много време, значи нещо не е наред. Успех!  Peace

# 11
  • Мнения: 1 540
Аз бих поговорила с него,или пък ще му вдигна един грандиозен скандал,ако нищо не се промени да отива да си споделя там и изобщо да не ми се мярка  Crossing Arms.Тази жена любовница ли му е или я представя като приятелка не,че има значение,но все пак.

# 12
  • Мнения: 1 765
Благодаря ти.А какво тогава го кара да се прибира всяка вечер в къщи/?
Инерцията.

# 13
  • Мнения: 20
Момичета ,много се радвам,че лаконичните отговори са от дами чието мнение много ценя.Какво. се споделя няма как да зная с кой също.Отсреща има стена от мълчание и изтрити тел.разговори.Скандали и разводи не са опции за момента

# 14
  • Мнения: 1 005
Щом си трие телефоните  , мълчи .... Прилича ми на забежка .

Общи условия

Активация на акаунт