А детската стая ще покажете ли?

  • 43 428
  • 237
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 390
Дианче, стаята на Тити е просто приказка, това ниско легло ли е, или на мен така ми се вижда  ....
Благодаря Иренка! Heart Eyes
И дъщеря ми си я харесва. Simple Smile
Леглото всъщност е съвсем обикновен дунапренов матрак, все още дори без подложка. Confused


Къде видяхте снимки на Тити, всички ги хвалите, а аз не мога да ги открия  Rolling Eyes

Никол, Тити е дъщеря ми.  Confused

# 61
  • Мнения: 10 758
Ами аз нищо не виждам. newsm78

С рефреш се отварят снимките, иначе нищо не се вижда.
И аз ги видях с рефреш.Закачалката много ме изкефи.

# 62
  • Мнения: 46 488
... Никол, Тити е дъщеря ми.  Confused


 doh  Embarassed
Да, тази стая определно е хубава  Peace

# 63
  • Мнения: 7 430
Ами аз нищо не виждам. newsm78

С рефреш се отварят снимките, иначе нищо не се вижда.

Мне, пак не се виждат

И при мен с рефреш не стана, за това копирах линка от форума и го паснах на нова страница и така видях - опитай Wink

# 64
  • Мнения: 1 113
И при мен с рефреш не стана, за това копирах линка от форума и го паснах на нова страница и така видях - опитай Wink
Така стана.
Арвен, къщичката е много сладка!

# 65
  • София
  • Мнения: 2 845
Ето и нашата детска стая или по-скоро детски кът http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=4317

много ми хареса и аз такова съм си плювнала
ще дадеш ли инфо
аз съм харесала същото да направя на дечко само, че леглото да е на по-ниско и вместо гардеробчето да има чекмеджета
 

# 66
  • Мнения: 1 734
ето идейки Peace

http://image50.webshots.com/50/8/51/52/2855851520059994115RvtVnT_ph.jpg

гардеробчето е декорирано със златни листа-купуват се готови и само се лепят

http://image52.webshots.com/152/6/44/9/2409644090059994115CRsxtM_ph.jpg

 бубата е закачалка и е на височината на детето в момента

http://image50.webshots.com/50/3/55/26/2920355260059994115JChpCz_ph.jpg

имаме си къщичка в стаята и си умира да се крие в нея, да пие чай и прочие. И аз и таткото редовно си висим вътре, няма как - малката ни кара да стоим и тримата Mr. Green


офф: така вижда ли се Money

Най-сетне успях да ги отворя. Много са хубави, особено къщичката. НАистина съм впечатлена

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С рефреш и аз ги видях. Много готина къщичка. От къде е?

# 68
  • Мнения: 168
SkyBlueWater, направо се влюбих във вашата къща(показвах я и на съпруга ми). Настилката в банята гранит ли е? Като гледам снимките с тези палми, трябва да сте в някой южен щат, различен от Фл., където няма планини.

# 69
  • USA
  • Мнения: 2 140
SkyBlueWater, направо се влюбих във вашата къща(показвах я и на съпруга ми). Настилката в банята гранит ли е? Като гледам снимките с тези палми, трябва да сте в някой южен щат, различен от Фл., където няма планини.
veselka73,а  и на останалите момичета,благодаря за комплиментите.Малко нескромно от моя страна Embarassed,но и аз съм доволна от това,което направихме с къщата,при положение,че започнахме от нулата,т.е. купихме празна земя.Всички идеи,като се почне от разположението на стаите, до обзавеждането са мои.Разбира се,тук има изобилие и изборът е голям,но това не винаги е +,особено за нерешителни хора като мен(а мъжът ми е на принципа"не ме питай,прави,каквото на теб ти харесва,за да не ми мелиш сол на главата").Колко съм ходила,гледала ,търсила,избирала само аз си знам...Да не говорим,че архитекта ни ме беше намразил,защото променях плана 4 пъти,а майсторите като ме видеха се изпокриваха да не им намеря пак някой кусур LaughingВ крайна сметка станах половин експерт,макар,че образованието ми няма нищо общо с архитектура и дизайн.
veselka73-тъмно синьото в банята е гранит,останалото е мрамор,а къщата е в калифорния.

# 70
  • Мнения: 168
SkyBlueWater, не звучи нескромно. Могли сте, постигнали сте го. Това си е голям успех. Да създадеш уютно гнездо за семейството си. А и в Америка зная как се изкарват парите-умения си трябват тук и много труд. Само с връзки-трудна работа.
А моментът с избора-не ми говори. Наскоро избирахме пералня и сушилня-3 седмици обиколки по магазините. Накрая вече ми се гадеше, като вляза в поредния. А за материали и обзавеждане-там не искам и да си помислям какви обиколки и двоумене е било.
И аз си мечтая за една чисто нова, просторна къща, но няма да стане в обозримото бъдеще, освен, ако не спечеля от лотото. Laughing
Още веднъж поздрав за къщата и добрия вкус. С много здраве, любов и щастие да живеете в нея.

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 06:34 от veselka73

# 71
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, казвай сега къде сте поръчвали деткста, защото ме интересува само надстройката над леглото. Thinking Идеално пасва на нашето раположение. Simple Smile
Копче, от НЕОСЕТ е Grinning

# 72
Арвен, закачалката от какъв материал е? Дървени плоскости, картон или нещо друго? Става въпрос за тия цветни кръгчета.

# 73
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
SkyBlueWater, браво на теб!   bouquet
За закачалките да кажа, че съм виждала в COMO (не са същите, но са от този тип - дървени), може да ви харесат. Имаше и метърчета, да си мерите децата колко са пораснали.  Grinning

# 74
  • Мнения: 3 576
Искам да ви покажа какви страхотни мебели харесах аз за детската.

http://www.carlodanielli.com/main.html
/не мога да дам директен линк, но си има раздел детски/

Днес ходих и на живо да ги гледам, толкова са сладурски, че не съм се спряла още на модел.
(дано не прозвучи като реклама, но наистина от 2 дена само за тях мисля и кое да избера Wink )

Общи условия

Активация на акаунт