"Септември чакаме с копнеж,че да започне нашия бебевалеж" - Тема №7

  • 29 151
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Ваня, ако болките те притесняват, обади се на доктора, при всяка жена усещането може да е различно.
Аз да се похваля, вчера напазарувах - количка, зелена на цвят, от най евтиния комбиниран вариант е, но пък е много лека и маневрена, комплект за изписване и той зеленичък, бодита с късо и дълго ръкавче, хавлийка, подплънки за кърма, едно малко шише на Авент, биба с кутийка..........унесох се....общо взето в Джъмбо харесах доста от нещата и не ги подминах  Mr. GreenОстана ми само да мисля за козметиката и за помпа за кърма. Вие каква помпа взехте, аз се чудя дали да не рискувам с някоя на Авент от продавалника, иначе новите ми се виждат скъпи.

# 736
  • Мнения: 176
Благодаря ви за информацията която ми дадохте доста ми е полезна. Просто и аз самата съм си паника голяма пък и това ми е 1-вото бебче и така baby_neutral
А що се отнася аз помпа за кърма не съм си взимала .... незнам дали ще ми трябва въобще Rolling Eyes

# 737
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Именно и аз за това се чудя дали да взема, първия път така и не кърмих, бебо ми го дадоха на третия ден и го бяха хранили с биберон и аз така и в болницата не успях да го накарам да засуче от гърда. Детето се дереше от глад и ми беше жал и продължих да си му давам хумана, аз трябваше да спирам кърмата с хапчета. Сега ако пак стане така се чудя дали да не взема помпа пък дори да не иска да суче да се цедя и да му давам, все пак кърмата си е най добрата храна.

# 738
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Според мен на всяка родилко й трябва помпа, особено ако иска да кърми, защото след всяко кърмене е добре да се доизцежда, или пък да се цеди, ако бебето не е при нея или спи, за да не се получава препълване на гърдите, а от там още куп проблеми.

# 739
  • София
  • Мнения: 1 538
Само не си взимайте електрическа помпа на нук. Три пъти вече я ремлнтират, добре че е още в гаранция от първото дете. Днес точно си я взехме след поредния ремонт. А иначе съм я ползвала точно както трябва, просто помпата не е доинженерната.

# 740
  • Мнения: 176
Значи трябва да отивам да купувам и аз baby_neutral освен ако тази вечер нещо не стане както е тръгнало доста си ме боли коремът и крста направо незнам Rolling Eyes

# 741
  • Мнения: 5 259
vania93, леко ражване, ако е започнало, стискам палци всичко да мине възможно най-добре  Hug

# 742
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Mikipoli, ще можеш ли да ни пуснеш нова тема? Отдали сме се на писане, бързо станаха 50 страници.

# 743
  • Мнения: 4 725
тъкмо влизам и аз , ще я пусна веднага, само да намеря заглавието , което предложи Shmoksi

Новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=867915.0;topicrefid=19

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 18:21 от mikipoli

# 744
  • Мнения: 176
Чудим се с моя мъж дали да тръгваме към болницата тъй като имам контракции на всеки 4-5 мин  #Crazy

# 745
  • Мнения: 5 259
Ако са на 4-5 минути тръгвайте, явно вече нещата са напреднали.
Стискам палци и не се плаши, съвсем скоро ще се запознаете с бебето  Laughing
Успех!

# 746
  • Мнения: 38
Благодаря ви за информацията която ми дадохте доста ми е полезна. Просто и аз самата съм си паника голяма пък и това ми е 1-вото бебче и така baby_neutral
А що се отнася аз помпа за кърма не съм си взимала .... незнам дали ще ми трябва въобще Rolling Eyes

Спокойно, в сряда аз бях по същия начин. Даже отидох до болницата. Слушаха ме за тонове и после лекарката ме прегледа за разкритие. Оказаха се контракции, нерегулярни. Прибрах се пожелах и ми поминаха.

# 747
  • Мнения: 6
Здравейте мами, на 29.08 се роди нашата първородна дъщеричка, жива и здрава е а също така и много активна. Пожелавам ви леко раждаме и здрави бебчета Simple Smile

# 748
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Здравейте мами, на 29.08 се роди нашата първородна дъщеричка, жива и здрава е а също така и много активна. Пожелавам ви леко раждаме и здрави бебчета Simple Smile
Честито! Да сте живи и здрави  :-*  Как я роди - нормално или секцио? Избрахте ли име?  Hug

# 749
  • Мнения: 5 259
А, ето къде било това мнение, което ми се губеше  Laughing

Честито, s_stefanova91   bouquet Да сте живи и здрави!

Запиши се в новата тема, за да виждаш новите мнения.

Общи условия

Активация на акаунт