Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 март 2006, 19:20 ч.

Пъзел?

• 462
  • 10
  •   1
Отговори
Искам да попитам за онези пъзели гумени ,които се редят като килимче на пода.Та  от каде мога да ги намеря в Пловдив и колко струват ,а и колко са опаковка,защото мисля да ги наредя вместо килим в детската Simple Smile

# 1
Мисля ,че ги има във всеки по-голям детски магазин. Wink
В един пакет са 8 парчета, а цената е близо 10лв
Аз взех един пакет, но много малко площ покриват  Rolling Eyes  , така , че детският кът съм го допълнила с мокетена пътека  Grinning

# 2
Ей, момичета, какви са тези пъзели? За пръв път чувам за тях.Я напишете нещо повече. newsm78

# 3
  • София
В София съм купувала такива от БИЛА. Предполагам, че трябва да ги има и в Пловдив. Мисля, че са около 10тина в плик.

# 4
  • някъде ... тук ...
Би трябвало да ги има в повечето магазини за играчки и в книжарниците даже. При нас ги има и в 3-те детски магазина, и в книжарниците, и в магазина за сувенири и подаръци. Големите са по 8 бр в пакет и са 10 лв. Ние имаме от по-малките, с буквички - баткото голямо строене прави с тях. Мога да покажа малките, тук се виждат:
http://community.webshots.com/photo/548092111/2973447690072433224fNZpOV#

# 5
  • Пловдив
Да често съчм ги срещала по магазините за играчки и аз от там съм ги купила,но направих грешката да купя от тези,които са с повече елементи и малката като ги разпърка на всички страни и после аз събирам.

# 6
  • sofia
Ние имаме с букви (големи плочки са 30х30). От Метро миналата година, 25 или 30 бр бяха за около 20-25 лв

# 7
Нашият пъзел е ето такъв:
http://www.bgphoto.net/photos/7414/o632788029482343750.jpg

# 8
  • Пловдив
Аз взех днес от Хипланд до Метро такъв като на снимката на Ели Тотева - 5,90 лв, но е доста малък според мен, мислех си че ще покрие по-голяма площ.

# 9
  • На черешата

Ей,този много ми хареса,от къде го взехте?

# 10
  • някъде ... тук ...
da_bo, такъв гледах на магазинчето за сувенири срещу магазин "Спринг" (до пазарчето на Зимния). Май беше към 10лв, но не съм сигурна Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт