Само към любовниците - настоящи, бивши или бъдещи :)

  • 106 150
  • 1 660
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: X
Аз съм имала подобна връзка със скорпион, но там беше съвесем различно. Мъжа ми е риби, в началото го правех луда калинка (може би той мен), но откакто решихме да сме сериозни и двамата се държим като такива. Нито аз, нито той сме почитатели на отворените отношения. Всъщност, не съм имала мъж, който да е За. Скорпиона обичаше друга и затова много не му пукаше в началото, докато аз не срещнах мъжа ми. Тогава реши, че искал мен ...

Тороманова, знаех си, че за такава откровеност без време трЕбва да си нещо огнено. Не познах съвсем.

# 1 426
  • Мнения: X
А, тя моята "Риба" не беше ЗА отворените връзки, просто си падаше по тънката част.     Laughing
Интересно, че и другата "Риба", с която бях за кратко, и тя не стоеше далеч от женските прелести....

# 1 427
  • Мнения: X
Е, аз ти говоря за отворена връзка, а не еднократни забежки. Щом сте били за кратко, значи не сте имали кой знае какви мераци един към друг.

# 1 428
  • Мнения: X
Едната Риба беше за кратко.С другата откарахме почти 2 години, докато не разбрах, че ми кръшка.

# 1 429
  • Мнения: X
Ако подхождаш с доверие изначално, трудно ще ги хванеш. Много са потайни. Те не заобичват толкова лесно, а и съм забелязала, че предимно харесват пълните си противоположности. Но пак е относително. Аз не ги харесвах, докато не срещнах мъжа ми. Той е почти типична риба, но асцендента му е рак, може би заради това държи на други ценности.
Жалко, че аз не си знам асцендента, сигурно е някой скорпион, или везни.

# 1 430
  • Сф
  • Мнения: 10 658
Не вярвам, че има човек, мъж или жена , който да е ок с изневярата.Просто някои предпочитат да си затварят очите.
Причини за изневяра - бол - според човека. Жените обаче си мислят, че щом някой  изневерява задължително има проблем в семейството. Поне това е общото ми впечатление.А мъжете си изневеряват за кеф.
Не се сърди човече - не, не са ме хващали на калъп , няма и да ме хванат.За мен е по- важно отношението, което показва към мен конкретен човек, а не самия сексуален акт- дали ще е 5 пъти седмично или 5 пъти годишно. Да мъжа ми е ок с това, защото не ми е светил какво правя, има ми доверие, че каквото и да правя-нито ще ме спре , нито ще ми сложи друга глава на раменете и че имам достатъчно акъл. Именно затова ме е взел,  понеже се справям с всичко.  Но виж, аз имам проблем- аз съм тази, която не допуска някои неща, а той не спази това-тук не става въпрос за интимност; Затова се чувствам- С В О Б О Д Н А !Не мисля, че бих наранила някой, освен себе си;
Някой ме попита дали знам  какво искам от живота - разбира се! Но нищо в живота не става с магическа пръчка, иска време, възможности итн. Но каквото и да искам, не виждам какво общо има с това дали изневерявам или не.
Както виждате в другия случай- май на Мейкун, не е изневерявала , но се е влюбила. Това е много по- опасно и неприятно. Непрекъснато мислиш за човека, комуникираш , а ако се случи и секс и паралелна връзка след това, явно ще последва И изритване и прекратяване на  отношения с партньора ..
п.п. Година и половина- много бе! Аз 5 месеца се въртя и ми се стори век! Все пак аз не мога да кажа, че е прекратено на 100% , защото ни предстоят общи виждания и ще стане ясно накъде духа вятъра......

# 1 431
  • Мнения: X
Жените обаче си мислят, че щом някой  изневерява задължително има проблем в семейството. Поне това е общото ми впечатление.А мъжете си изневеряват за кеф.
За кеф изневеряват само мъжете от типа:"Може да не мога да спя с всички жени на Земята, но съм длъжен да опитам!"
Останалите, нормални мъже, обикновено имат причини, за да стигнат до изневяра.Проблем винаги има.И не е задължително да е проблем между двамата партньори.
Скрит текст:
Гледах днес един филм, ама точно по темата.
Нормално семейство, 2 деца.Разбират се добре, живеят добре, обичат се.И проблемите:големият син съобщава, че е гей, бащата на жената се настанява при тях (оказва се, че е болен и не може да живее сам), в работата си мъжът има също проблем.Налага се да работи с колежка извън работно време, за да навакса и Воала, стигат и до секс.Първия път тя му налита, той отказва и си тръгва. След някой и друг напрегнат момент у дома, на следващата работна среща и малко алкохол се стига и до секса.А той дори не й беше навит....
За мен, това е секс за отпускане на напрежението.Със същия успех можеше да забегне за 1-2 дни в планината, да отиде на рафтинг с приятели, или да скочи с парашут, въпрос на моментни възможности.

# 1 432
  • Мнения: 6 122
Цитат
За мен, това е секс за отпускане на напрежението.Със същия успех можеше да забегне за 1-2 дни в планината, да отиде на рафтинг с приятели, или да скочи с парашут, въпрос на моментни възможности.

Абсолютно. Не само на моментни възможности, но и кое е най - лесно достъпно, в случая сексът е най - бързото и лесно достъпно средство, с което да изпусне напрежението. Това обаче не означава, че човекът не си обича семейството. А иначе във филма не знам обичал ли ги е де. Laughing

# 1 433
  • Мнения: X
Цитат
За мен, това е секс за отпускане на напрежението.Със същия успех можеше да забегне за 1-2 дни в планината, да отиде на рафтинг с приятели, или да скочи с парашут, въпрос на моментни възможности.

Абсолютно. Не само на моментни възможности, но и кое е най - лесно достъпно, в случая сексът е най - бързото и лесно достъпно средство, с което да изпусне напрежението. Това обаче не означава, че човекът не си обича семейството. А иначе във филма не знам обичал ли ги е де. Laughing
Това имах предвид с "моментни възможности".В момента нямаше как нито да остави работата, заради срокове, нито да остави жена си сама да се оправя с болния си баща на смъртно легло.Та, най-лесния и достъпен начин за момента беше сексът с колежката.
Да, обичаше семейството си.Колежката се опита да го "захапе" нещо, че имал нещастен брак, а той я контрира, че никога не е казвал нищо такова за брака си.И я отряза.    Laughing

# 1 434
  • Мнения: 6 122
Цитат
За мен, това е секс за отпускане на напрежението.Със същия успех можеше да забегне за 1-2 дни в планината, да отиде на рафтинг с приятели, или да скочи с парашут, въпрос на моментни възможности.

Абсолютно. Не само на моментни възможности, но и кое е най - лесно достъпно, в случая сексът е най - бързото и лесно достъпно средство, с което да изпусне напрежението. Това обаче не означава, че човекът не си обича семейството. А иначе във филма не знам обичал ли ги е де. Laughing
Това имах предвид с "моментни възможности".В момента нямаше как нито да остави работата, заради срокове, нито да остави жена си сама да се оправя с болния си баща на смъртно легло.Та, най-лесния и достъпен начин за момента беше сексът с колежката.
Да, обичаше семейството си.Колежката се опита да го "захапе" нещо, че имал нещастен брак, а той я контрира, че никога не е казвал нищо такова за брака си.И я отряза.    Laughing



Точно, да. Значи познах без да съм гледала филма, че си е обичал фемилито. Laughing

И в живота има подобни изневери, поради липсата не нещо друго се хващаме с колегата/колежката. Особено ако има проблем като на човекът от филма.

# 1 435
  • Мнения: 406
Опитах се да прочета всичко, да ми прости някой, ако съм пропуснала нещо от тези 96 страници Praynig
Записвам се в групата на 20 годишните, дето пасат трева и морето им е до колене.
Имам един въпрос за Единствения: като е единствен, неповторим, невероятен и т.н. и т.н. и го обичаш безусловно и безкрайно, не е ли нормално да искаш да е щастлив? Rolling Eyes Или любовта свършва, където ти е удобно? Нещо не разбрах как безкрайно много обичаш някого, обаче му биеш шута защото е кръшнал, въпреки че имате 20 години брак и 2 деца, примерно. Абсолютно сериозно моля някой да ми обясни, защото на мен ми изглежда абсурдно и в пълно противоречие с истинската любов.
Не видях и никой да каже нещо за десетките примери, в които мъж/жена решава да кръшка, яде чужди домати, вижда, че не са по вкуса му/й и се прибира с пълна сила у дома, оценил/а половинката. Има 2 такива случая на щастливи семейства около мен(хора над 30-35, да придам тежест на твърдението  Laughing ), които буквално със странични забежки си оправиха отношенията.
Също не разбрах защо така разчекнахте наборката - няма деца, не иска деца, обича мъжа си (не че разбрах дали са женени или не, няма и голямо значение, де), на 20 години е, купонясва им се. Не видях никъде да пише в нейните постове, че се игнорират един друг, за да забършат нещо друго, въпреки че много дами се опитаха да го намекнат. Може някой от двамата да пътува много, или пък специализация в чужбина, или пък единият да иска у мамини в Долно нагорнище, другият - у татьови в Горно надолнище; има всякакви ситуации. На мен ми звучи като доста разумна уговорка, която изключва ревност, скандали и мнооого излишни терзания и драми. Честно казано ми е интересно от колко време са заедно и от кога са се разбрали, ако не е прекалено лично.
Мен примерно не ме устройва, защото искам бебета. Не бих рискувала флората и фауната си, нито пък да се окаже, че малък нероден Петко има 3ма бащи baby_neutral Общо взето ми е по-лесно да разбера отворена връзка, отколкото развод, ако са ви наистина толкова важни децата, а не става въпрос за его.
За любовниците съм категорична - твърдо Нье. Забежка мога да простя евентуално, но някой да ме лъже, да се крие и да се прави на луд определено не ми влиза в рамките на толерантността.
А за това какво намират жените в един женен мъж - ми жена му намират обикновено.. Щом е женен, значи някоя от стадото го е удостоила със сертификат за качество, това си го качва една стълбица нагоре Wink Много се впечатлих, имаше една кака, на която любимият ми имал мераци едно време, нещо го срязала, взехме се ние и тя мина в режим атака Laughing Луд народ.
П.С. Любимата ми част от операта е шампанското, по време на антракта.
П.П.С. Риби с асцендент риби, с луна риби и трета декада на риби

# 1 436
  • Мнения: 6 122
 LaughingЛюбовта започва и свършва винаги там, където ти е удобно. Joy

Между другото определено има случаи на изневери, които са несполучливи и наистина се оценява половинката още по - добре. Това е факт. Така е.

# 1 437
  • Мнения: X
Записвам се в групата на 20 годишните, дето пасат трева и морето им е до колене.
Имам един въпрос за Единствения: като е единствен, неповторим, невероятен и т.н. и т.н. и го обичаш безусловно и безкрайно, не е ли нормално да искаш да е щастлив? Rolling Eyes Или любовта свършва, където ти е удобно? Нещо не разбрах как безкрайно много обичаш някого, обаче му биеш шута защото е кръшнал, въпреки че имате 20 години брак и 2 деца, примерно. Абсолютно сериозно моля някой да ми обясни, защото на мен ми изглежда абсурдно и в пълно противоречие с истинската любов.
Ами, виж сега....Предполага се, че както аз го обичам безусловно и безкрайно, и той така.Обаче, ако и двамата се обичаме безусловно и безкрайно, защо е допуснал да разбера за забежката/забежките му?    Laughing
След като не си прави труда да се крие, значи вече не му дреме кой знае колко за мен.А аз, понеже все още го обичам безусловно и безкрайно, благородно го пускам да е щастлив с новите изгори.Защото нали това е целта, ТОЙ да е щастлив?!    Mr. Green

# 1 438
  • Мнения: 46 508
Имам един въпрос за Единствения: като е единствен, неповторим, невероятен и т.н. и т.н. и го обичаш безусловно и безкрайно, не е ли нормално да искаш да е щастлив? Rolling Eyes Или любовта свършва, където ти е удобно?

По същата логика бих попитала - ако той ме обича не би ли искал аз да съм щастлива и да прави онова, което ме прави такава?
Съответно отговорът е - ако прави неща, които ме нараняват и ме правят нещастна - или не ме обича, или любовта му свършва, където  му е удобно.
Защо да продължавам да бъда с човек, който не ме обича?

Нещо не разбрах как безкрайно много обичаш някого, обаче му биеш шута защото е кръшнал, въпреки че имате 20 години брак и 2 деца, примерно. Абсолютно сериозно моля някой да ми обясни, защото на мен ми изглежда абсурдно и в пълно противоречие с истинската любов.

Писах и напред, именно защото не смятам, че имам право да му нареждам кое да е приоритет номер 1 в неговия живот, не мога да го накарам да постави там семейството си, връзката ни, децата... Аз може да съм поставила там нашите отношения и децата, но не мога да се меся в неговото решение. Щом си е преценил, че сексът с някакви странични хора му е по-важен от нас и децата, значи наистина е така и няма да му противореча. Ще му дам пълната свобода да му се наслаждава...

Последна редакция: сб, 05 сеп 2015, 13:33 от Не се сърди, човече

# 1 439
  • Мнения: 6 122
Ето това се получава винаги, всички са прави за себе си и всеки си има определени очаквания за любовта. Естествено, ако двама души взаимно са се договорили как ще разбират понятието любов в семейството и после някой се отметне от договорката това с право се нарича изневяра. И тук не става въпрос само за секс, влюбване в друга, но също така пълно неглижиране и незинтересованост също могат да се нарекат изневяра. Да, всичко си е индивидуално и уникално за всяко семейство. Затова гледам да не осъждам строго нито моногамните, нито изневеряващите, защото накрая всеки е прав.

Общи условия

Активация на акаунт