Последна надежда

  • 2 228
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте на всички незнаех каде да пиша новак съм по форумите и за това пуснах тема. За мен да предтавя на 30 съм и имам едно дете но ппреди повече от 3 години решихме да имаме второ да ама не мислех си че след като първото стана от раз и със второто ще е така . правихме опити две години нищо решихме да идеме на преглед и се започна ходенето по мъките но бебе така и не се появи . Няма да обяснявам подробно през какви изследвания съм минала като чета всяка ги е правила . Сега съм както казват старите хора здрава като коч Simple Smile но пак бебе няма а около като че ли стана епидемия от бебета роднини , приятелки близки всичко бременно и като започнат и със " Айде време ви е за второ" направо  ми идеше да им извия врата. Та да си дойда на думата за моята последна надежда и това е господ мили дами . Тука кадето съм омъжена има църква коато помага на тези дето не могат да си имат бебе . И аз срам не срам ( за това че имам вече едно дете) реших и аз да отида . Докато чаках дойде едно семейство да си кръстят детето и жената ми разказа как точно тези молитви и ритуали и помогнали , тя ми даде сили и възвърна надеждата ми защощо те буквално минали през ада докато не разбрали за нашата черква и тя им е помогнала и аз като тях като последен лъч надежда се надявам и на мен да помогне Богородица. Самия ритуал е пее се молитва сега ми дадоха и пояс за зачеване нося го трябва да го нося до другата молитва след това ще ми дадът една сребърна рачичка . моля се на Господ и на светата Богородица да ми помогнат .   Моля се на Господ да стане този път и да ви се похваля този път с  EFP на всички ви желая мир и любов и скоро всички да държим в ръцете си по едно   ylinfant

# 1
  • Мнения: 2 038
Дари_би, консултирала ли си се с репродуктивен специалист? Защото и моята гинеколожка ми казваше, че съм здрава, пък като започнах с по-специализираните изследвания и се оказа, че не е баш така.
Вярата е хубаво нещо. В "Искам бебе" има тема за тези коланчета: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627488.0;topicrefid=19

Успех.

# 2
  • Мнения: 6 833
Аз като те чета ме съмнява да си правила сериозни изследвания, по-скоро май става дума за профилактика при кварталния гинеколог? И нещо, много важно, обикновено изследвания се правят и от двамата партьори, не казваш нищо за съпруга ти?

# 3
  • Мнения: 39 286
Последната ти надежда е в клиника на репродукция, а не в кварталната църква.
Здрава като коч кой ти го каза ? Ако е АГто от поликлиниката не му вярвай.

# 4
  • Мнения: 98
Бих те посъветвала да се насочите към специализирана клиника, където да ви направят нужните изследвания и на двамата. И моята гинеколожка ми обясняваше, че съм здраво и младо момиче, което ще забременее нормално. Сега се ядосвам, че загубих време с нея, а не отидох при специалист по- рано. Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 8 109
Винаги ме е учудвало това, "Айде време ви е за второ", или, "Честит рожден ден. И едно бебе най-накрая да си имате". Не мога да си го обясня, честно. Колкото и да мисля с малкия си мозък.  ooooh!
И според мен иди на сериозен лекар, по репродуктивна медицина. То уж и при мен, и при мъжа ми всичко ни е наред с изследванията, ама...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 844
Дари, не си губи времето с глупости.
От това, което пишеш, не става ясно къде си ходила на лекар, какви изследвания сте правили с мъжа ти и в специализирана болница ли, имате ли правени АРТ процедури - инсеминации и/или инвитро.
Не искам да богохулствам, всеки има право да вярва в каквото си иска, но аз господ отдавна съм го загърбила, в църква не стъпвам, нито пък имам намерение да си кръщавам детето. То ако ставаше с молитви, ритуали и колачтета за зачеване, нямаше да има инвитро клиники, ЦАР, нямаше да го има и този подфорум. Темата ти е по-скоро за "Искам бебе", тук, в "Проблемно забременяване" има жени с по над пет опита инвитро, десетилетия борба за дете и едва ли някоя би повярвала в божието чудо. Вторичният стерелитет е много често срещан, нещата с годините се влошават както при жената, така и при мъжа. Остави ги тези църкви, попове и пр., ами се стегни и отиди в клиника по стерелитет, ако толкова много желаете дете. Ако съм чакала на господ и досега да си ходя бездетна. Желая ти успех!

# 7
  • Мнения: 98
Винаги ме е учудвало това, "Айде време ви е за второ", или, "Честит рожден ден. И едно бебе най-накрая да си имате". Не мога да си го обясня, честно. Колкото и да мисля с малкия си мозък.  ooooh!
И според мен иди на сериозен лекар, по репродуктивна медицина. То уж и при мен, и при мъжа ми всичко ни е наред с изследванията, ама...

И аз не мога да си го обясня това с хорските подмятания. Абсурдно е някакви хора да ти казват: "Е хайде де, какво чакаш" и подобни. Може да бъде много болезнено и изнервящо.

# 8
  • Мнения: 2 038
Що бе, нека си вярва момичето. Но да се концентрира върху изследванията. Бог помага, но в кошара не вкарва, дет викат хората. Темата за коланчетата съм я мяркала в "Искам бебе" и ми се стори малко... странна. Ма свят широк, хора всякакви.

Пък за подмятанията... Ако получавах левче всеки път, когато ме питат не ми ли е време за второ, щях да съм милионер, честно. От близки роднини до почти непознати хора се е случвало да се вълнуват от семейното ни планиране. Повечето еднократно.   

# 9
  • Мнения: 4
проблема беше във мен супруга ми също си прави изследвания всичко е ок към него при мен беше тънка лигавица на матката преди това съм лекувала бактерии и не съм била при кварталната гинеколожка  там повече никога изпатих и то яко . Аз живея в петричкия край и ходя при една специалистка в Гърция близо ми е по близо от София . Мога да ви кажа само че тука в бг  само ме мотаха. Аз съм доволна от нея но за наше нещастие бебчо не идва .

# 10
  • Мнения: 4
За това се и обърнах към бог аз съм вярващ човек и се моля чудото да стане

# 11
  • UK
  • Мнения: 5 999
За това се и обърнах към бог аз съм вярващ човек и се моля чудото да стане

Освен към Бог, бих послушала тези препатили момичета и бих потърсила репродуктивна клиника Peace Не всичко зависи от бога ... за съжаление.

Успех!

# 12
  • Мнения: 593
Дари, не си губи времето с глупости.
... Вторичният стерелитет е много често срещан

точно

 Tired ooooh! ти си вярвай, никой не ти пречи

Общи условия

Активация на акаунт