FEAR The Walking Dead

  • 54 607
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 11 471
някой може ли да припомни какво се беше случило в предния сезон с бръснаря-сержант?

# 691
  • Мнения: 31 669
Роналд, забравила съм. Помня че остана в къщата когато се разрази пожара. Но кой уби онази лудата - той или Мадисън, забравих.

# 692
  • София
  • Мнения: 11 471
Само аз ли останах без думи от този епизод и изобщо от началото на сезона?! Бие всички критерии в сравнение с оригинала.
Само тоя спойлер видях и очаквах кооооооооой знае какъв епизод...
Да, епизодът беше силен, но чак пък да го пишем по-як от целия TWD, ами - не! Категорично не! И в TWD имаше подобни "силни" епизоди, ама в темата ги наричахме ... "скучни" hahaha
Ок, беше добър епизода, но нищо епично не се случи.

Елора, плс, кажи ми, Странд каква точно истина на Салазар трябваше да каже? Тук ми се губят моменти ....   newsm78

# 693
  • Мнения: 31 669
Ох, ще трябва да си припомня какво точно се случи със щерката на Салазар след плевнята. Не помня. След фермата Офелия се раздели с групата. Но защо и как не помня. Но Странд излъга, че е била в хотела. Офелия никога не е била в хотела. Странд искаше просто да го накара да му помогне да избяга.Последно в 14 епизод на миналия сезон помня, че беше в пустинята и я хвана бащата на лудия брат.

# 694
  • Мнения: 428
Запис.
Изчетох темата отначало.
Беше забавно да видя прогнозите отпреди 2 години.
Едната е удивително точна.  Peace
Също потвърждавам, че я има информацията за това, че Даниел ще се върне след сезон почивка  Sunglasses

Ето и една Офелия, която чакаме
Скрит текст:


Видях някакъв спор Мадисън срещу Рик.
Некоректно е да се сравняват двамата. Ситуациите им са коренно различни.
Рик дойде наготово при вече образувана група и получи лидерството по старшинство, въпреки че Шейн се е справял прилично. Друго предимство на Рик е, че като шериф и има опит с определени ситуации.
От друга страна Мадисън няма голяма група зад гърба си, предимство е, че има опит за работа с хора, били те и пубери. Единствената и цел е да опази децата си и уж не мисли мащабно, но още в училището съвсем в началото се усети бързо, добре реагира, когато трябваше да размени дъщеря си, а особено в хотела. Учи се в движение. Много лесно се забравя, че и Рик прави все още грешки.


За който следи комикса, любопитна теория  Twisted Evil
https://www.youtube.com/watch?v=8VxtJuuTLOw

# 695
  • Мнения: 31 669
Припомних си набързо.
Сбъркала съм. Офелия наистина беше в хотела, но още в началото взе джипа и избяга. Все пак Странд излъга. Защото каза, че седи и го чака в хотела.

Интересна теория за Шептящите, ама не мисля, че Мадисън може да изперка чак до там.
А дали ще има пресичане м/у сериалите, не мисля. Още в началото се каза, че няма да има. Ама нищо не се знае.
Ако има и наште са срещу Мадисън е ясно на чия страна ще съм  Twisted Evil

# 696
  • София
  • Мнения: 27 175
Никога няма да направят такава грешка, защото не виждам кой изобщо ще подкрепя генералшата.
Всякакви сравнения с Рик са меко казано нелепи, всъщност се учудвам изобщо, че има такива.
Само споменахме, че продуцентите се опитват да я превърнат в лидера, в който стана Рик в оригиналното шоу (за това и убиха Травис), но нещата са коренно различни, а и просто няма смисъл, не е това идеята според мен. Едното шоу си следва комикса, а другото съвсем друга история. Къркман е казал, че няма да има кросовъри и му вярвам. Това с шептящите е безумно и да го видя няма да го повярвам.

От това шоу ме кефят Алиша, Даниел и Виктор. Донякъде и Офелия и Ник. Мадисън ми е безразлична, с лека антипатия, от 1 сезон се опитвам всячески да я харесам и все не се получава. В никакъв случай не и мисля лошото, не искам да я убиват или нещо подобно, просто ме дразни и толкоз. Нищо лошо няма. Simple Smile

# 697
# 698
  • Мнения: 31 669

Нещо важно или интересно казват ли? Защото не мога да гледам 40 минути.

# 699
  • Мнения: 428
Според мен доста неща.

# 700
  • София
  • Мнения: 11 471
 Да ви питам още нещо – последно има ли/ще има ли някаква връзка между TWD и FTWD? Освен в заглавието и фактът, че един от режисьорите на FTWD е режисьор и на TWD…действието в FTWD се развива преди/по време на историята с Рик? Същата епидемия ли е?
Май FTWD тръгна уж на шега, пък…. Бая бюджет ще извади!

# 701
  • Мнения: 31 669
Да ви питам още нещо – последно има ли/ще има ли някаква връзка между TWD и FTWD? Освен в заглавието и фактът, че един от режисьорите на FTWD е режисьор и на TWD…действието в FTWD се развива преди/по време на историята с Рик? Същата епидемия ли е?
Май FTWD тръгна уж на шега, пък…. Бая бюджет ще извади!


Никаква връзка няма да имат. Единствено заразата е една и съща. Просто при този действието започна от самото начало, докато при Ходещите директно ни представиха зомбиран свят.

Според мен доста неща.

Ами кажи де.

# 702
  • София
  • Мнения: 27 175
офф, тия тъпаци от AMC пуснаха предния епизод с Даниел Салазар. За втори път правят подобен гаф от тази телевизия. А веднъж и Фокс бяха пуснали стар епизод на Живите мъртви вместо новия.
Защо все със зомбитата стават тези гафове.  #Cussing out ooooh!

# 703
  • Мнения: 31 669
Гадно. Аз пък гледах с английски букви. Пак ще го гледам.
Иначе хубав епизод.
Скрит текст:
Странд и Салазар се счепкаха отново за Офелия. Този Странд много глупав бре.
Ама се чудя с хотела какво е станало. Може би новите хора нещо са направили.
Трой замалко да убие Мадисън. И Мадисън си намери последователи ми се струва. Откриха хората, които стреляга по хеликоптера.  Ще има война с тези
Скрит текст:
индианци
.

Иначе за пръв път в сериала видяхме зомби без
Скрит текст:
зъби, което се опитва да си хапне  Joy Умрях от смях. Направо смучка му направи на човека  hahaha

# 704
  • Мнения: 1 861
офф, тия тъпаци от AMC пуснаха предния епизод с Даниел Салазар. За втори път правят подобен гаф от тази телевизия. А веднъж и Фокс бяха пуснали стар епизод на Живите мъртви вместо новия.
Защо все със зомбитата стават тези гафове.  #Cussing out ooooh!

Смисъл? Този епизод трябваше да е миналата седмица, а 4тия трябваше реално да е сега?!

Общи условия

Активация на акаунт